partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jedynie szkoda, że ta mameja z Holandii gra
1
Fort? Kounde chyba znowu spóźnienie XD
0
@Encore Finał KD vs Kyrie pewny
6
@gukwa Ty się oczywiście znasz XD
Pan alfa i omega z ego wywalonym poza stratosferę XD
2
Dzisiaj Yamal ładuje hat tricka
12
„Pięć miesięcy po utworzeniu w Hiszpanii, New Era Visionary Group otrzymała infrastrukturę sieci 5G SA, która zostanie wdrożona przez Orange na nowym Spotify Camp Nou "w ramach porozumienia zawartego przez klub z New Era Visionary Group (NEVG), światowym liderem w dziedzinie łączności i integracji infrastruktury".”
Firma pięć miesięcy, kapitał 3k euro a oni ją nazywają światowym liderem XD
1
@Mitch_Atleta JarekS
2
@Mitch_Atleta Ten z Rennes(podobno)
12
@Ryoumen A takim geniuszem był Perez i w ogóle :D. Jaro tutaj codziennie referaty pisał na temat tego jak wspaniałe nowe Bernabeu będzie ;)
0
@22_LR Vinicus już tam leciał na ziemię przed kontaktem. Szukał karnego, a zanurkował.
0
@22_LR Tak Espanyol zgoda. Z Osasuną nie było żadnego karnego.
0
@22_LR Real jest co? XD
0
@Zoker Miał ochotę to wszedł i wyraził swoją opinię. Co ci do tego moralizatorze?
0
@SinMistico I to ten sam co prowadził mecz z Celta w PK ;)
0
@Gibbon_FCB Jak nam Atletico nie leży jak wygrywamy z nimi większość spotkań?
0
@arasz1819 Tylko zapominasz w tym wszystkim o tym, że tak grające City jeszcze nie raz i nie dwa pogubi punkty.
12
Komentarz usunięty
19
Ktoś chętny? Można im stronę sabotować XD
https://zapodaj.net/plik-uXzvW9FKMJ
0
@mekston Z drugiej strony Levercusen przegrało na to Atletico grając 11 na 10 praktycznie cały mecz.
0
@MesQueUnClub96 Na początku sezonu tak. Teraz? Coraz częściej ciężary. No i Bayern nigdy nie miał problemu z laniem ogórków mając dobry zbalansowany zespół. A obecnie to oni mają bardzo dobrą i silną kadrę. Jedynie może brakuje im jakiegoś lepszego kreatora gry.
0
@Filipem Na pewno @Sysia11
0
Nudny ten mecz Bayer-Bayern, a Bayernu to nie ma na boisku. Zbyt głęboka woda taki klub dla Kompanego na ten moment.
0
Tah idealnie do nas pasuje. Świetnie rozgrywa piłkę, nie przeszkadza mu ona.
6
Atletico czerwona! Mamy lidera XD
0
No to czas na Wirtz vs Musiala show!
0
No to Real z 1 leci prawdopodobnie na 3 ;)
2
Nie utrzymają tego. Już są obsrani.
2
Niech oni zabetonują te lewą stronę w końcu. Rasista robi co chce
1
@Gitarkafcb On wszystko opiera na szybkości. Nic poza tym.
2
Cały Valverde. Bezpardonowe wejście w kogoś. Potem powoli się podnosi i podciąga sobie getry. Kartka? A po co i na co?