2

Jedynie szkoda, że ta mameja z Holandii gra

1

Fort? Kounde chyba znowu spóźnienie XD

0

@Encore Finał KD vs Kyrie pewny

6

@gukwa Ty się oczywiście znasz XD
Pan alfa i omega z ego wywalonym poza stratosferę XD

2

Dzisiaj Yamal ładuje hat tricka

12

„Pięć miesięcy po utworzeniu w Hiszpanii, New Era Visionary Group otrzymała infrastrukturę sieci 5G SA, która zostanie wdrożona przez Orange na nowym Spotify Camp Nou "w ramach porozumienia zawartego przez klub z New Era Visionary Group (NEVG), światowym liderem w dziedzinie łączności i integracji infrastruktury".”
Firma pięć miesięcy, kapitał 3k euro a oni ją nazywają światowym liderem XD

1

@Mitch_Atleta JarekS

2

@Mitch_Atleta Ten z Rennes(podobno)

12

@Ryoumen A takim geniuszem był Perez i w ogóle :D. Jaro tutaj codziennie referaty pisał na temat tego jak wspaniałe nowe Bernabeu będzie ;)

0

@22_LR Vinicus już tam leciał na ziemię przed kontaktem. Szukał karnego, a zanurkował.

0

@22_LR Tak Espanyol zgoda. Z Osasuną nie było żadnego karnego.

0

@22_LR Real jest co? XD

0

@Zoker Miał ochotę to wszedł i wyraził swoją opinię. Co ci do tego moralizatorze?

0

@SinMistico I to ten sam co prowadził mecz z Celta w PK ;)

0

@Gibbon_FCB Jak nam Atletico nie leży jak wygrywamy z nimi większość spotkań?

0

@arasz1819 Tylko zapominasz w tym wszystkim o tym, że tak grające City jeszcze nie raz i nie dwa pogubi punkty.

12

Komentarz usunięty

19

Ktoś chętny? Można im stronę sabotować XD
https://zapodaj.net/plik-uXzvW9FKMJ

0

@mekston Z drugiej strony Levercusen przegrało na to Atletico grając 11 na 10 praktycznie cały mecz.

0

@MesQueUnClub96 Na początku sezonu tak. Teraz? Coraz częściej ciężary. No i Bayern nigdy nie miał problemu z laniem ogórków mając dobry zbalansowany zespół. A obecnie to oni mają bardzo dobrą i silną kadrę. Jedynie może brakuje im jakiegoś lepszego kreatora gry.

0

@Filipem Na pewno @Sysia11

0

Nudny ten mecz Bayer-Bayern, a Bayernu to nie ma na boisku. Zbyt głęboka woda taki klub dla Kompanego na ten moment.

0

Tah idealnie do nas pasuje. Świetnie rozgrywa piłkę, nie przeszkadza mu ona.

6

Atletico czerwona! Mamy lidera XD

0

No to czas na Wirtz vs Musiala show!

0

No to Real z 1 leci prawdopodobnie na 3 ;)

2

Nie utrzymają tego. Już są obsrani.

2

Niech oni zabetonują te lewą stronę w końcu. Rasista robi co chce

1

@Gitarkafcb On wszystko opiera na szybkości. Nic poza tym.

2

Cały Valverde. Bezpardonowe wejście w kogoś. Potem powoli się podnosi i podciąga sobie getry. Kartka? A po co i na co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?