0

@blakkudium Na Elevenie jest? O to fajnie.
@Comentateiro Faszystom kibicujesz? Zero zdziwienia.

0

Kto faulował? Bo mnie nie było.

1

@MesQueUnClub96 Zdarza się. Musisz odpocząć.

0

@Borneo Grają u siebie z Girona która zawsze golą bez problemów.

0

Ale ten Budimir to jest drewno. Matko jedyna

1

@MesQueUnClub96 Dziś jest sobota

3

Pieprzona Atalanta uwali mi kupon

0

@Sysia11 Fajny profil prowadzisz

0

@Barclonismo Dlatego nawet mi się już nie chce oglądać tych tygodniówek. Jedynie czasami przeczytam relacje z gali albo obejrze na tik toku.

4

@Aragorn33 Ale beznadziejne XD

0

@Barclonismo Dodajmy do tego, że Rhodes już jest nudny, do tego wieczne programy z bloodline, mehhh. Nie podoba mi się, że w erze Tryplaka każdy reign jest tak przeciągany. Fajnie jak jest jakiś mistrz co potrzyma pas dłużej, ale bez przesady żeby ciągle to robić.

2

@Barclonismo Orton już dawno powinien mieć heel turn i wygrać EC i walczyć z Codym. Potem Cena-Orton na zwieńczenie kariery Ceny i jego 17 run z pasem.

0

Real 14 lat bez porażki w Pampelunie. Nie spodziewałbym się tam straty punktów przez nich.

32

Nunez za wypuszczenie tamtego Ronaldo powinien zostać powieszony za jaja. Gość był KOSMICZNY.

1

@7black4 Kręcą liczniki

0

@Lionel_Messi10 Ale Wirtz to nie Leo…

0

@Gibbon_FCB W końcu uczeń Guaridoli

1

@Lionel_Messi10 No mega forma. Gość biega jakby już kolan nie miał. Dla dobra zdrowia powinien dać już sobie spokój.

0

@Lionel_Messi10 Nie, Wirtz na skrzydle to marnowanie jego potencjału. Nie ma co się oszukiwać, a już na pewno w Barcelonie, która zawsze gra na autobusy.

1

@Blantozaur Raczej trudno przegrać na tym polu :v

0

@Lionel_Messi10 Musiala bardziej pasuje do nas, bo obskoczy też lewe skrzydle i da tam jakość. Wirtz tylko na środek.

7

No i po marzeniu

1

@Jakchcesz Podobno mefedron też szkodzi w kwestii wieku. Masz np. 28 a myślisz że masz 18. Beka

0

@MesQueUnClub96 Obsach? A co ty influencer? I nie wiem do czego zmierzać tak czy siak.

7

Ostatnio w Internecie natknąłem się na taką opinię:
„Robert Lewandowski jest obecnie słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Flicka w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności”

Co o tym sądzicie?

0

@Hosh Musiałeś jechać na kodach

0

@BORO_12 "Błędy sędziowskie zawsze istniały, bo to ludzka rzecz. Jedyną rzeczą, której nie rozumiem, jest to, w jaki sposób VAR pomaga. Co to poprawiło? Z pewnością niektóre rzeczy tak, ale czy nadal mamy do czynienia z kontrowersjami? Mam wrażenie, że VAR pogorszył sytuację: jest więcej dyskusji, więcej debat, więcej podejrzeń... Jest wiele rzeczy, które są bardziej skomplikowane."

Imo ma trochę racji, nawet dużo.

0

@arasz1819 Powiem szczerze, nawet nie widziałem jej wpisu. Jest to w tej sytuacji nawet nieważne :)

7

@arasz1819 Śmiała się czy nie, ale twój wpis też był wtedy żenujący i poniżej pewnego poziomu. Dlatego czasami bawi mnie jak kogoś moralizujesz, nawet gdy poniekąd masz w czymś rację, bo jesteś mega toksyczny.
Zresztą każda dyskusja z tobą wygląda tak samo. Ktoś się z tobą nie zgodzi? Wyzywasz go od trolli albo, że jest z drugiej strony politycznej i w skrócie głupi XD

2

Piękne dziś show polityczne na la rambli. Niech trwa w najlepsze!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?