partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guadiola albo z tym składem okaże się, że znów jest geniuszem albo przez ten skład dostanie tęgie lanie. Nic pomiędzy.
0
@Rhaan To przypomnij sobie jego mecz z Bilbao i choćby Betisem.
0
@Kazragore Ja to widzę tak. Rzekomo teraz mają „włożyć” 6 baniek. Za utrzymanie się mają 10 baniek. Dostaną 10 baniek i się wycofają. Ot to taki wałeczek ;)
0
@Kazragore Miasto pozbyło się problemu. I piszę to jako mieszkaniec Kielc.
0
Jakiś chory na łeb ten dziennikarzyna?
7
@sergio5 A fałszywe było to jak na nią się darł, bił i kazał jej ssać wiadomo co? XD
1
@Messibestplayerintheworld Podobno blisko przedłużenia z rekordową pensją w Bayernie.
6
@Arden A ktoś nie jest?
0
@fart Ale to nie wymówka. Brady w 2021 wygral nie dlatego, że zmiażdżył Mahomesa, a dlatego że jego koledzy też dojechali. A reszta Kansas się totalnie spaliła, mieli dziurawe ręce, nie potrafili łapać piłek.
0
@fart W 2021 to Mahomes grał sam. Jak oni nie potrafili piłek łapać XD. A rok później ugotował ze skręconą kostką ;)
0
@fart Heh a Mahomes nie jest na topie? Mając 5SB na koncie wykręcił podobne staty, a niektóre i lepsze co Brady w 10. A i tak się go nie szanuje. Jeszcze wczoraj jakieś przyśpiewki żeby poszedł do domu XD
2
@Damiain Tylko Gavi jeden faul i od razu dostaje żółtko. A w Realu taki Bellingham? Ceballos? Vinicius?
0
Dzisiaj losowanie PK czy w środę?
0
@zadafcb Przynajmniej nie pilnuje żeby piłki były niedopompowane ;)
0
Kansas co za choke. Szkoda, szkoda. Chyba nie dźwignęli.
0
@Nhyz Ulubiony artysta, a już mu się tak odkleiło. Szkoda mi go…
5
Gra bardzo słabo, ale szkoda mi go. Uraz mechaniczny, nie z jego winy i znowu wypada.
0
@MesQueUnClub96 Podanie i możliwy spalony przy nim oraz jedno uderzenie z przewrotki. Dużo, nie ma co
7
Pedri nota 10 za ten mecz. Fantastyczny występ.
1
@Szmulek A jeszcze Christensen przeskoczy Araujo XD
1
Inigo po poprzednim sezonie był przez niektórych sprzedawany ;)
0
Ten Dodi niezły, taki nie za dobry.
2
Uwielbiamy sobie utrudniać życie
1
@Comentateiro Już przynudzasz z tymi wpisami na ten temat
0
Yamal proszę poćwicz wykończenie. Tylko to u ciebie kuleje.
2
Weźcie mi z oczu tego de Jonga
3
Skacze w niego i faul XD. Co za idiotyzm
0
Raphinha strasznie niedokładny dziś
0
@MesQueUnClub96 Bla bla
1
Jezu ale piła od Pedriego. Jaka szkoda, że cro nie wpadło…