0

Guadiola albo z tym składem okaże się, że znów jest geniuszem albo przez ten skład dostanie tęgie lanie. Nic pomiędzy.

0

@Rhaan To przypomnij sobie jego mecz z Bilbao i choćby Betisem.

0

@Kazragore Ja to widzę tak. Rzekomo teraz mają „włożyć” 6 baniek. Za utrzymanie się mają 10 baniek. Dostaną 10 baniek i się wycofają. Ot to taki wałeczek ;)

0

@Kazragore Miasto pozbyło się problemu. I piszę to jako mieszkaniec Kielc.

0

Jakiś chory na łeb ten dziennikarzyna?

7

@sergio5 A fałszywe było to jak na nią się darł, bił i kazał jej ssać wiadomo co? XD

1

@Messibestplayerintheworld Podobno blisko przedłużenia z rekordową pensją w Bayernie.

6

@Arden A ktoś nie jest?

0

@fart Ale to nie wymówka. Brady w 2021 wygral nie dlatego, że zmiażdżył Mahomesa, a dlatego że jego koledzy też dojechali. A reszta Kansas się totalnie spaliła, mieli dziurawe ręce, nie potrafili łapać piłek.

0

@fart W 2021 to Mahomes grał sam. Jak oni nie potrafili piłek łapać XD. A rok później ugotował ze skręconą kostką ;)

0

@fart Heh a Mahomes nie jest na topie? Mając 5SB na koncie wykręcił podobne staty, a niektóre i lepsze co Brady w 10. A i tak się go nie szanuje. Jeszcze wczoraj jakieś przyśpiewki żeby poszedł do domu XD

2

@Damiain Tylko Gavi jeden faul i od razu dostaje żółtko. A w Realu taki Bellingham? Ceballos? Vinicius?

0

Dzisiaj losowanie PK czy w środę?

0

@zadafcb Przynajmniej nie pilnuje żeby piłki były niedopompowane ;)

0

Kansas co za choke. Szkoda, szkoda. Chyba nie dźwignęli.

0

@Nhyz Ulubiony artysta, a już mu się tak odkleiło. Szkoda mi go…

5

Gra bardzo słabo, ale szkoda mi go. Uraz mechaniczny, nie z jego winy i znowu wypada.

0

@MesQueUnClub96 Podanie i możliwy spalony przy nim oraz jedno uderzenie z przewrotki. Dużo, nie ma co

7

Pedri nota 10 za ten mecz. Fantastyczny występ.

1

@Szmulek A jeszcze Christensen przeskoczy Araujo XD

1

Inigo po poprzednim sezonie był przez niektórych sprzedawany ;)

0

Ten Dodi niezły, taki nie za dobry.

2

Uwielbiamy sobie utrudniać życie

1

@Comentateiro Już przynudzasz z tymi wpisami na ten temat

0

Yamal proszę poćwicz wykończenie. Tylko to u ciebie kuleje.

2

Weźcie mi z oczu tego de Jonga

3

Skacze w niego i faul XD. Co za idiotyzm

0

Raphinha strasznie niedokładny dziś

0

@MesQueUnClub96 Bla bla

1

Jezu ale piła od Pedriego. Jaka szkoda, że cro nie wpadło…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?