2

@MesQueUnClub96 Albo że nie było kontaktu XD

0

TooMuchMoney znów robi karnego? Cudowny pilkarz ;)

0

@MesQueUnClub96 Nie z tym betoniarzem.

0

Ale stypa. Nie chce mi się tego oglądać XD. I tak czuję, skończy się jak zawsze.

18

Musiala to marzenia i piłkarz idealny dla nas. Obskoczy i skrzydło i pozycję „10” i dając jakość tu i tu. Do tego uważam, że jest to wcale operacja nie tak niemożliwa, bo kontrakt ma do 2026 roku.

0

@Messiah10 Przecież oni zawsze tak grają

2

Gorzej jakby się podrapał po nosie…

0

Co za Jasiek komentuje te derby? XD

0

@MesQueUnClub96 @FCB24 Wnioskuje po grze z Holandii

0

Nawet Milan sobie już ogarnął napastnika na lata patrząc na tego Gimeneza. Boję się co wymyślą nasi, po Lewandowkim...

0

@ranger3120 Kurtuła kolejny mecz życia? Loading...

0

Vasquez TooMuchMoney, Fran i młodziak w linii obrony który jest notabene najlepszy chyba z nich wszystkich na ten moment XD. No to nie może się udać. Jeśli oni to wygrają to po prostu pakt z diabłem.
Jeszcze ten klepacz Ceballos XD

0

Nasze rezerwy to kochają te remisy jak Juventus

0

@MesQueUnClub96 Kto komentuje derby?

0

Milan lubi te czerwa dostawać .

0

@TR3YWAY A niby tyle kontuzji mają...

1

@PatrychoO Pewnie Mirosławski ustalał jak to wypowiadać XD

0

@PatrychoO O co chodzi?

1

Betis jakie frajerstwo XD

0

@ViscaelBarca2007 Tylko Vasquez to jest mimo wszystko postać zasłużona dla Realu. Jako ta opcja z ławki dużo im dał, nieporównywalnie więcej niż Ferran. Pensja Ceballosa trochę mnie zaskoczyła. On rzeczywiście zdecydowanie przepłacony.

0

@Bernard777 Leszcz jest spoko, ale tak jak mówiłeś te oście plus jest mega tłusty.

0

@Nightraider Jest max to powinno być 8. Jestem ciekaw ile ma w Realu taki jego odpowiednik w postaci takiego Brahima powiedzmy.

0

@MesQueUnClub96 Szkoda tylko tych grajków nowych jak Marmoush. Bo od razu będzie, że to flopy a oni nie mają szans odpalić w takiej sytuacji w jakiej jest City.

1

Niesamowitym memem jest City. 200 baniek w zime wydane i męczarnie z jakimiś ogórami w pucharze. Dramat

0

@JordiAlbion No mówię o filecie

1

@MesQueUnClub96 Chyba 5:0 dla Madrytu.

0

Nie ma smaczniejszej ryby od łososia

11

Ja tam bym wolał Sociedad.

2

@Nightraider Nie zmienia to faktu, że wciąż jak na rezerwowego to zarabia zbyt dużo.

1

@Fantastyczny Chłopiec Bez kitu. Ale lepiej zgarnąć kliki 2 razy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?