partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Albo że nie było kontaktu XD
0
TooMuchMoney znów robi karnego? Cudowny pilkarz ;)
0
@MesQueUnClub96 Nie z tym betoniarzem.
0
Ale stypa. Nie chce mi się tego oglądać XD. I tak czuję, skończy się jak zawsze.
18
Musiala to marzenia i piłkarz idealny dla nas. Obskoczy i skrzydło i pozycję „10” i dając jakość tu i tu. Do tego uważam, że jest to wcale operacja nie tak niemożliwa, bo kontrakt ma do 2026 roku.
0
@Messiah10 Przecież oni zawsze tak grają
2
Gorzej jakby się podrapał po nosie…
0
Co za Jasiek komentuje te derby? XD
0
@MesQueUnClub96 @FCB24 Wnioskuje po grze z Holandii
0
Nawet Milan sobie już ogarnął napastnika na lata patrząc na tego Gimeneza. Boję się co wymyślą nasi, po Lewandowkim...
0
@ranger3120 Kurtuła kolejny mecz życia? Loading...
0
Vasquez TooMuchMoney, Fran i młodziak w linii obrony który jest notabene najlepszy chyba z nich wszystkich na ten moment XD. No to nie może się udać. Jeśli oni to wygrają to po prostu pakt z diabłem.
Jeszcze ten klepacz Ceballos XD
0
Nasze rezerwy to kochają te remisy jak Juventus
0
@MesQueUnClub96 Kto komentuje derby?
0
Milan lubi te czerwa dostawać .
0
@TR3YWAY A niby tyle kontuzji mają...
1
@PatrychoO Pewnie Mirosławski ustalał jak to wypowiadać XD
0
@PatrychoO O co chodzi?
1
Betis jakie frajerstwo XD
0
@ViscaelBarca2007 Tylko Vasquez to jest mimo wszystko postać zasłużona dla Realu. Jako ta opcja z ławki dużo im dał, nieporównywalnie więcej niż Ferran. Pensja Ceballosa trochę mnie zaskoczyła. On rzeczywiście zdecydowanie przepłacony.
0
@Bernard777 Leszcz jest spoko, ale tak jak mówiłeś te oście plus jest mega tłusty.
0
@Nightraider Jest max to powinno być 8. Jestem ciekaw ile ma w Realu taki jego odpowiednik w postaci takiego Brahima powiedzmy.
0
@MesQueUnClub96 Szkoda tylko tych grajków nowych jak Marmoush. Bo od razu będzie, że to flopy a oni nie mają szans odpalić w takiej sytuacji w jakiej jest City.
1
Niesamowitym memem jest City. 200 baniek w zime wydane i męczarnie z jakimiś ogórami w pucharze. Dramat
0
@JordiAlbion No mówię o filecie
1
@MesQueUnClub96 Chyba 5:0 dla Madrytu.
0
Nie ma smaczniejszej ryby od łososia
11
Ja tam bym wolał Sociedad.
2
@Nightraider Nie zmienia to faktu, że wciąż jak na rezerwowego to zarabia zbyt dużo.
1
@Fantastyczny Chłopiec Bez kitu. Ale lepiej zgarnąć kliki 2 razy ;)