0

@Midast I jeszcze jak z frustracji wszedł w Fabregasa na złamanie nogi.

1

Nigdy, przenigdy, won.

0

@D10SLEO Diddy, Puff Daddy, Sean Combs.

0

A na maxie już jakiś serial o Diddym XD. Niesamowite jak łatwo można sobie żerować na jakiś pojebach i kosić na tym kasę.

2

@ElKamil @Safrani U nas na przykład fotowoltaika najwięcej wyprodukowała do tej pory rok temu w lutym ;). Słońce zima jest znacznie bliżej aniżeli latem.

0

@gaucho104 No zależy. U nas na placu jest na przykład po studnio stary dół i wtedy taka pompa by siadła idealnie. Ale no tak jak sam napisałeś, jej obecne koszta to kosmos.

0

@gaucho104 Jak pompa ciepła to tylko gruntowa. Ona jest znacznie lepsza i tyle prądu ci nie żre. Ale wtedy dochodzi też inna kwestia niestety, a mianowicie cena, bo są one dużoooo droższe.

0

@TheNekro94 A potem znów republikanin. I tak w koło Macieja.

6

@Kapitan hawk Za marzenia nie karają ;)

0

@bialyzdw Isak? Bez jaj. On jest właśnie idealny.

0

Ten z 23 z Feyenoordu psuje każdą kontrę

0

@MesQueUnClub96 Ty? No tak XD

1

@F3DO A potem się obudzisz. Arsenal nie ma ataku na ten moment. Oni sami nie będą punktować.

1

VAR cofaj tego gola Evertonu

No i nie cofnął…

0

@MesQueUnClub96 Długo szukałeś

0

@AmigoBlancos Żyjesz pod kamieniem.

0

Nie no komicznie ten Gimenez wygląda dziś XD. Jakby dalej grał w Feyenoordzie XD

1

@OskP Jakby był prawonozny i grał na lewym skrzydle to z buta.

1

@F3DO Kosmiczne to robił Messi czy Ronaldo. Te są bardzo dobre albo świetne.

0

Ten Pavlidis to ultra drewno, ale jedzie na farcie jak swego czasu Piątek.

2

Monaco lubie te czerwa kolekcjonować XD

1

Szkoda Modera i tych jego kontuzji. Gdyby nie one to byłby z niego niesamowity baller. Widać od razu w jego grze duży talent.

1

Ten Leao to jest taki leser. Oby nigdy do nas nie trafił.

0

@MesQueUnClub96 Wymień pozostałe.

3

@MesQueUnClub96 Oceniasz to po jego jednej nieudanej interwencji? Ja go jak widziałem w tym sezonie to często ratował Milan.

1

Ale ta strona się ostatnio wykoleja. Gorzej niż notatnik podczas klasyków.

3

@dzefrej234 "Twierdzi Republika" XD

2

0

Czy tylko mi nie działa strona kompie, a na telefonie już tak?

1

@Nefir Tak, ale niestety ma przedłużyć kontrakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?