partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Midast I jeszcze jak z frustracji wszedł w Fabregasa na złamanie nogi.
1
Nigdy, przenigdy, won.
0
@D10SLEO Diddy, Puff Daddy, Sean Combs.
0
A na maxie już jakiś serial o Diddym XD. Niesamowite jak łatwo można sobie żerować na jakiś pojebach i kosić na tym kasę.
2
@ElKamil @Safrani U nas na przykład fotowoltaika najwięcej wyprodukowała do tej pory rok temu w lutym ;). Słońce zima jest znacznie bliżej aniżeli latem.
0
@gaucho104 No zależy. U nas na placu jest na przykład po studnio stary dół i wtedy taka pompa by siadła idealnie. Ale no tak jak sam napisałeś, jej obecne koszta to kosmos.
0
@gaucho104 Jak pompa ciepła to tylko gruntowa. Ona jest znacznie lepsza i tyle prądu ci nie żre. Ale wtedy dochodzi też inna kwestia niestety, a mianowicie cena, bo są one dużoooo droższe.
0
@TheNekro94 A potem znów republikanin. I tak w koło Macieja.
6
@Kapitan hawk Za marzenia nie karają ;)
0
@bialyzdw Isak? Bez jaj. On jest właśnie idealny.
0
Ten z 23 z Feyenoordu psuje każdą kontrę
0
@MesQueUnClub96 Ty? No tak XD
1
@F3DO A potem się obudzisz. Arsenal nie ma ataku na ten moment. Oni sami nie będą punktować.
1
VAR cofaj tego gola Evertonu
No i nie cofnął…
0
@MesQueUnClub96 Długo szukałeś
0
@AmigoBlancos Żyjesz pod kamieniem.
0
Nie no komicznie ten Gimenez wygląda dziś XD. Jakby dalej grał w Feyenoordzie XD
1
@OskP Jakby był prawonozny i grał na lewym skrzydle to z buta.
1
@F3DO Kosmiczne to robił Messi czy Ronaldo. Te są bardzo dobre albo świetne.
0
Ten Pavlidis to ultra drewno, ale jedzie na farcie jak swego czasu Piątek.
2
Monaco lubie te czerwa kolekcjonować XD
1
Szkoda Modera i tych jego kontuzji. Gdyby nie one to byłby z niego niesamowity baller. Widać od razu w jego grze duży talent.
1
Ten Leao to jest taki leser. Oby nigdy do nas nie trafił.
0
@MesQueUnClub96 Wymień pozostałe.
3
@MesQueUnClub96 Oceniasz to po jego jednej nieudanej interwencji? Ja go jak widziałem w tym sezonie to często ratował Milan.
1
Ale ta strona się ostatnio wykoleja. Gorzej niż notatnik podczas klasyków.
3
@dzefrej234 "Twierdzi Republika" XD
2
@Krzysztof1987 Ok
0
Czy tylko mi nie działa strona kompie, a na telefonie już tak?
1
@Nefir Tak, ale niestety ma przedłużyć kontrakt.