partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sesko? Ten gość to wybitne drewno i kloc. Dajmy sobie spokój.
0
@Lionel_Messi10 Nigdy nie mów nigdy
2
@Eklerek To że Havertz stanowi podstawowy skład Arsenalu to śmiech na sali. Kiedyś w jednym składzie jako napastników mieli Berghampa i Henryego, potem choćby Van Persie, dziś Havertz i Jesus na rezerwie XD.
1
@Eklerek No średnio był lepszy, bo Pato na jakimś poziomie się utrzymał ledwo z dwa lata. Potem przepadł.
0
Czyli robimy powtórkę z 2011 roku. Finał CdR to klasyk tylko tym razem go wygrywamy. No i dorzucamy do tego ligę i LM. Vamos!
Jeszcze musimy ich wyrzucić w półfinale LM.
8
Serio z losowania CdR muszą nawet robić szopkę?
22
Zostawmy ten rynek brazylijski w spokoju. Nie ma obecnie bardziej przehajpowanej ligi i ceny za tych graczy.
0
@Aragorn33 Aż mi się nie chce wierzyć, że Messi ma tylko 12
0
@Adran360 @QUNJ 1 LM na 12 lat prowadząc samych gigantów. No średnio, średnio. A w City nieograniczony budżet.
0
@NeroTFP1 To jest wręcz katastrofalny wynik. Może Guaridola wcale nie jest taki wielki?
4
Guardiola w LM to niezły przegryw ogólnie
0
Same old shit XD
0
Niesamowicie irytujące jest to, że Real wygrywa każdą przebitkę
2
@barcelonaLM Gowc zrobił akcje na gola.
1
To Raul Asencio czy Sergio Ramos? Jak coś Tomek pyta.
0
City gra tak żółwim tempem. Jakbym Barce Xaviego oglądał.
16
Mbappe i Vini to „prime” Messi w pressingu XD
0
Jak co to był Asensio
0
Ej a Bernardo to miał piłkę? Gość to jakiś duch na boisku.
0
City gra zdecydowanie za wolno
1
Grealish swoje zrobić to można iść na piwo XD
3
UEFA negreiry???
0
Haha Grealish zrobił gola. No hit XD
1
@JimMorrisonFCB A to city jakieś wyprowadza żeby mówić o wymianie ciosów?
1
Przecież to City to jest jakaś karykatura gry w piłkę.
2
Widać, że City sobie totalnie nie radzi i nie ma pomysłu i to na taką defensywę jaką ma Real XD
0
On już leżał przed kontaktem XD
3
Istnieje stadion gdzie hymn LM nie jest buczany? XD
1
Zamknij ten ryj w końcu
0
@Mitch_Atleta Bo jest ujowy