0

Sesko? Ten gość to wybitne drewno i kloc. Dajmy sobie spokój.

0

@Lionel_Messi10 Nigdy nie mów nigdy

2

@Eklerek To że Havertz stanowi podstawowy skład Arsenalu to śmiech na sali. Kiedyś w jednym składzie jako napastników mieli Berghampa i Henryego, potem choćby Van Persie, dziś Havertz i Jesus na rezerwie XD.

1

@Eklerek No średnio był lepszy, bo Pato na jakimś poziomie się utrzymał ledwo z dwa lata. Potem przepadł.

0

Czyli robimy powtórkę z 2011 roku. Finał CdR to klasyk tylko tym razem go wygrywamy. No i dorzucamy do tego ligę i LM. Vamos!

Jeszcze musimy ich wyrzucić w półfinale LM.

8

Serio z losowania CdR muszą nawet robić szopkę?

22

Zostawmy ten rynek brazylijski w spokoju. Nie ma obecnie bardziej przehajpowanej ligi i ceny za tych graczy.

0

@Aragorn33 Aż mi się nie chce wierzyć, że Messi ma tylko 12

0

@Adran360 @QUNJ 1 LM na 12 lat prowadząc samych gigantów. No średnio, średnio. A w City nieograniczony budżet.

0

@NeroTFP1 To jest wręcz katastrofalny wynik. Może Guaridola wcale nie jest taki wielki?

4

Guardiola w LM to niezły przegryw ogólnie

0

Same old shit XD

0

Niesamowicie irytujące jest to, że Real wygrywa każdą przebitkę

2

@barcelonaLM Gowc zrobił akcje na gola.

1

To Raul Asencio czy Sergio Ramos? Jak coś Tomek pyta.

0

City gra tak żółwim tempem. Jakbym Barce Xaviego oglądał.

16

Mbappe i Vini to „prime” Messi w pressingu XD

0

Jak co to był Asensio

0

Ej a Bernardo to miał piłkę? Gość to jakiś duch na boisku.

0

City gra zdecydowanie za wolno

1

Grealish swoje zrobić to można iść na piwo XD

3

UEFA negreiry???

0

Haha Grealish zrobił gola. No hit XD

1

@JimMorrisonFCB A to city jakieś wyprowadza żeby mówić o wymianie ciosów?

1

Przecież to City to jest jakaś karykatura gry w piłkę.

2

Widać, że City sobie totalnie nie radzi i nie ma pomysłu i to na taką defensywę jaką ma Real XD

0

On już leżał przed kontaktem XD

3

Istnieje stadion gdzie hymn LM nie jest buczany? XD

1

Zamknij ten ryj w końcu

0

@Mitch_Atleta Bo jest ujowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?