partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Obecnym zawodnikom brakuje tytułów."
Ma rację
0
@tbas No jak ciebie już przebijam to coś nie tak jest…
1
Śniło mi się, że Real wygrał 3:0, a my w niedzielę remis. Oby to nie był sen proroczy
0
@MesQueUnClub96 Nie każdy jest slabiakiem
1
W Sportongu nowy gwiazdor się respi na LS. Może niech Laporta już dzwoni prowizorycznie do Mendesa.
0
@Encore Suns już swój prime straciło. Niesamowite jak upadli w 2 sezony.
0
@Encore A po co byłby im ten KD jakby nie chciał tam grać? On się nie lubi z Draymondem i taki jest fakt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Teraz dzicz z Paryża jednak polubi Alvarez?
0
No to będzie kara ;)
0
Patrząc na tego Conora Bradleya w Liverpoolu, to raczej za Trentem zbytnio tęsknić nie będą.
1
@kanver_ Pedri 17, wow. A ile i tak psuli setek po jego podaniach jeszcze.
0
@PatrykBarca A kim go zastąpią?
1
@Kwasiak98 Postawili tam na młodzież i mają ciekawą pakę z talenciakami.
11
Zejść z pensją do 7-8 milionów brutto i spoko. Wtedy idealny zmiennik.
1
@MesQueUnClub_87 Lubię takie mecze jak wczoraj, ale gdy widać że musimy się wysilić aby rzeczywiście władować 5 bramek i wygrać tyle. Wczoraj widać było, że wszystko na pół gwizdka i przy niskich kosztach. Wbrew pozorom nudny to był mecz.
0
@Sulimo A ten cały nowy silnik? Dopiero od wersji 26?
0
@Sulimo Jak anulowali? Że 25 nie wyjdzie w ogóle? A ja specjalnie czekałem, bo ma być ten cały nowy silnik. AHA
0
@Eklerek 1. Jokić
2. SGA
3. Doncic
jak już
0
@Eklerek @cules100pro I jeszcze Real Zaragoza.
0
@partymaker Miało być miesiąc XD
0
A ten ich murzyn z ataku? Przecież to co on zrobił było celowe i chamskie. Zwykły klaun
1
Problemem Ferrana jest to, że jest za słaby na pierwszy skład długoterminowo, ale jako ten zmiennik na "9" lub skrzydło się nadaje. Tylko tu pojawia się też kolejny problem, mianowicie jego pensja. Jest zdecydowanie zbyt wysoka jak na kogoś kto miałby być zmiennikiem.
0
Miastach przerwy między jednym meczem a drugim? Pogrzało ich chyba.
3
@Danny Gaucho Nie zabieraj ambasadzie swojej chwili
0
@takisobiektos A wczoraj gadał coś o niewolnictwie XD
18
Ten Fort to chyba jest Mustang patrząc po tym jak poszedł
0
@ali3gator Czepiasz się aż za bardzo. Pamiętaj, że to wciąż mało lat i ciągle nabiera doświadczenia i się poprawia.
3
Tego Martina to musi Lapico wystawiać bo go sprzedać chcą w pizdu
5
Flick obudź się z tym Fortem i Martinem XD. Zamień ich minuty. Przecież z Fortą może coś być, a Gerard to jasiek.