partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom Z deszczu pod rynnę.
43
Ale te katalońskie dzbany są żałosne czasami. Aż na rzyg bierze.
0
@Kapitan hawk A można to i to? Teoretycznie ta porażka z beznadziejnym Leganes może nam zabrać majstra ;)
1
@Swistus172 Nie psuj narracji XD
32
Boże, ale Pique zgasił Ikera z tym Mijatoviciem XD. Ciekawe jaka była jego mina na to XD
4
Nie żeby coś, ale Flick po Getafe jednak trochę narzekał. Oczywiście słusznie. Chodzi mi tylko o to jak coś "Mówiłem, że nie chcę wymówek." ;)
8
@LeoMessiiBarcaPepa Nie no, kur** jak Zidane? XD
0
@esem91 A widziałeś ich skład?
1
Pena musiał czymś ewidentnie podpaść skoro nawet w CdR nie zagra XD
0
@messi33 Drugi, bo konkurencji go żadnej nie miał praktycznie.
0
@FCB24 Sory, ale od kiedy odszedł Woj to te dziennikarstwo inside NBA się mocno posypało. Tylko Shams jest jak dla mnie wiarygodny.
1
Getafe jak nie gra z Barceloną to drzwi od autobusu otwiera i jeszcze wita grzecznie „pasażerów” bez chamstwa?
0
@tbas No ciekawe w sumie z tym Leganes. Mbappe i Bellinghama też nie będzie.
0
@MOLESTA EL JARO spec od wszystkiego XD
0
Vasquez-Asencio-TooMuchMoney-Mendy.
Jak oni taka linia obrony nie przegrają w tym lutym choćby jednego meczu to nie uwierzę w to, że oni nie mają jakiegoś paktu z diabłem.
0
Zacna grupka na fb widze XD
https://zapodaj.net/plik-qq83Og7Pc5
0
@Kinginiesta Chodzi o to, że nic nie daje a mocno obciąża budżet. Czego tu nie rozumieć?
0
@Katalończyk 99 Skąd taki wniosek?
0
@Roobo Przerwę od serii mam na siłce to chciałem zobaczyć co się dzieje, no i zobaczyłem kogoś z wylewem i żółcią
3
@Jakchcesz Wszyscy ci polityczny „mianiacy” i „frustraci” muszą mieć bardzo ciekawe życie XD
16
@Roobo Idź się przewietrzyć. Srasz tylko tą polityka na lewo i prawo.
0
Ten Alaba też dobry. Zarabia krocie, a wiecznie połamany XD
0
@Nightraider Alemany Alemanym. Z Mendesem to się Lapcio całe życie układa.
0
@lucca87 Marmoush ciekawy zawodnik. On mimo wszystko w tym sezonie pokazał, że jest warty tej ceny raczej.
0
@Nightraider To musi być jeden z „długów” dla mendesa…
3
Apropo słów Cristiano ;)
0
@Luciano99 Szkoda, że na to lewe skrzydło nic nam się nie respi ehhh
0
@Gaz Mogę wiedzieć kiedy niby Pep oddał Thiago?
0
@Coutinho007 Ale proszę szanować Kessiego. To był dobry piłkarz i swoje zrobił.
1
@barcelonaLM Zasłużone