partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Przecież to tak nie działa. To jest w ogóle inny system, dlatego łatwiej coś czasami ukryć. Czasami, bo i tak bardzo często jakieś plotki są.
0
Madrycioki piszą coś o anulowaniu prawidłowego gola. Prawda to? Czy im się znów odkleja?
0
@Arkon Teoretycznie jest to sytuacja win-win. Lakers zyskali kogoś kto przejmie wszystko po LeBronie. Dallas mega wzmocniło strefę pod koszową, a rozgrywać może teraz Kyrie. Powiedziałbym, że nawet lepiej dla Dallas to mają elitarna defensywę teraz, a w Lakers będzie mega dziura. No i Doncic to grubasek, słabo się prowadzi co też skutkuje tymi urazami.
0
Ale szok z tą wymianą Doncic-Davies. LeBron pewnie niezadowolony.
0
W sumie Espanyol u siebie nawet sobie radzi z Realem. To już chyba 3 zwycięstwo z ostatnich lat.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@macio_944 Ja (nie)stety się pomyliłem :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15269147#comment-15269147
0
@MesQueUnClub96 Tego leszcza co jest jeźdźcem bez głowy? To wygrana mamy w kieszeni.
0
Liga żywa hahaha. Ale ostatnio Espanyol sobie dobrze radzi z rządowymi ostatnio. Brawo sąsiad XD
0
Ale będzie sraka w gazetkach XD
1
Trzeba przepraszać „somsiada” @Kapitan hawk haha XD
1
@Derean A co ma ratować jak walczą o 3 punkty? XD
2
@Kapitan hawk :D.
4
Bądźmy szczerzy to jest czerwo…
1
Rudiger kontuzja? Jakieś plusy już są.
0
@Czajka90 Kurs na nich to była ultrapromocja xd
0
@abram3k Pamiętam jak United kiedyś wypożyczyło Lingarda do West Hamu i tam przeżywał swój najlepszy okres kariery XD
0
@tbas Chciał go tylko Xavi i dzięki Bogu nie Laporta.
0
Nie wiem czemu, ale czuję w kościach że Espanyol dziś remis ugrywa.
0
@zadafcb Powinien wygrać Orton i zacząć feud z Codym. To jest prawdziwe „story”.
0
@Miszak Nie wiedziałem, że var cofnął.
0
@Miszak Kolejny do sprzedania za kilka baniek, żeby potem przepaść w Europie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas Jak na razie to chyba działanie w razie "w".
0
@Fizzy Womack Mobbyn mordziaty tymczasem
1
Się nie żegnamy do zobaczenia niebawem. Mordziaty, mordziaty, mordziaty…
2
@[Oli] Według mnie Torre jest słabo zorganizowany taktycznie. Biega czasem po tym boisku jak kurczak bez głowy.
0
Guardiola niech lepiej zadzwoni do Flicka to mu może Hansi da jakieś porady na Real, bo tak to przewiduje jednostronny spektakl.
2
@Joe_Pesci Czyli miłość do klubu odkładasz na dalszy plan tylko dlatego, że prezydentem jest ktoś kogo nie lubi?