1

@MesQueUnClub96 Przecież to tak nie działa. To jest w ogóle inny system, dlatego łatwiej coś czasami ukryć. Czasami, bo i tak bardzo często jakieś plotki są.

0

Madrycioki piszą coś o anulowaniu prawidłowego gola. Prawda to? Czy im się znów odkleja?

0

@Arkon Teoretycznie jest to sytuacja win-win. Lakers zyskali kogoś kto przejmie wszystko po LeBronie. Dallas mega wzmocniło strefę pod koszową, a rozgrywać może teraz Kyrie. Powiedziałbym, że nawet lepiej dla Dallas to mają elitarna defensywę teraz, a w Lakers będzie mega dziura. No i Doncic to grubasek, słabo się prowadzi co też skutkuje tymi urazami.

0

Ale szok z tą wymianą Doncic-Davies. LeBron pewnie niezadowolony.

0

W sumie Espanyol u siebie nawet sobie radzi z Realem. To już chyba 3 zwycięstwo z ostatnich lat.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

0

@MesQueUnClub96 Tego leszcza co jest jeźdźcem bez głowy? To wygrana mamy w kieszeni.

0

Liga żywa hahaha. Ale ostatnio Espanyol sobie dobrze radzi z rządowymi ostatnio. Brawo sąsiad XD

0

Ale będzie sraka w gazetkach XD

1

Trzeba przepraszać „somsiada” @Kapitan hawk haha XD

1

@Derean A co ma ratować jak walczą o 3 punkty? XD

2

4

Bądźmy szczerzy to jest czerwo…

1

Rudiger kontuzja? Jakieś plusy już są.

0

@Czajka90 Kurs na nich to była ultrapromocja xd

0

@abram3k Pamiętam jak United kiedyś wypożyczyło Lingarda do West Hamu i tam przeżywał swój najlepszy okres kariery XD

0

@tbas Chciał go tylko Xavi i dzięki Bogu nie Laporta.

0

Nie wiem czemu, ale czuję w kościach że Espanyol dziś remis ugrywa.

0

@zadafcb Powinien wygrać Orton i zacząć feud z Codym. To jest prawdziwe „story”.

0

@Miszak Nie wiedziałem, że var cofnął.

0

@Miszak Kolejny do sprzedania za kilka baniek, żeby potem przepaść w Europie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tbas Jak na razie to chyba działanie w razie "w".

0

@Fizzy Womack Mobbyn mordziaty tymczasem

1

Się nie żegnamy do zobaczenia niebawem. Mordziaty, mordziaty, mordziaty…

2

@[Oli] Według mnie Torre jest słabo zorganizowany taktycznie. Biega czasem po tym boisku jak kurczak bez głowy.

0

Guardiola niech lepiej zadzwoni do Flicka to mu może Hansi da jakieś porady na Real, bo tak to przewiduje jednostronny spektakl.

2

@Joe_Pesci Czyli miłość do klubu odkładasz na dalszy plan tylko dlatego, że prezydentem jest ktoś kogo nie lubi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?