partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Musi się dobrze pruć
1
@MesQueUnClub96 Wygląda jakby miał autyzm
0
@tomek8756 wygląda jak gej
5
@KamQiX Małosolne wiadomo. GOAT
6
Które ogórki wolicie? Kiszone czy konserwowe? Ja zdecydowanie konserwowe.
0
@MesQueUnClub96 Tebas powie że za drogie jak goal linę i niedokładne :D
1
@Jakchcesz Ten gość to fan Dembele. Nie ma o czym dyskutować XD
5
@Jakchcesz Ludzie i tak na niego narzekają XD
0
@Vitoo Mahomes GOAT
1
@PatrychoO W tym sklepie to ogólnie jest problem coś kupić. Cały czas wyprzedane. Jest nowy kontrakt od Nike, a dostępność dalej dramat.
1
@Kapitan hawk Barca w tv, multiliga na lapku ;)
1
@Barcafan2020 Coś oprócz devil page mają?
6
@arasz1819 Jak się marnuje przy stykowym wyniku po 4-5 setek to się punkty traci, proste.
0
Oddajcie nam Camp Nou
0
@Rewolucja123 Wywalił ich obecny prezydent już z ponad 10 lat temu. Więc nie licz na to.
0
Pirlo z Polski na boisku.
0
@LionelM95 W ręcznej
2
@Rewolucja123 U niego to klasyk
0
@Piotr,1985 A mi za ich frajerstwo z Madrytem, nie.
1
@Bernard777 Idzie do Liverpoolu
4
Yamal nie ma jeszcze tego ciągu na bramkę, ale ma dopiero 17 lat. Jeszcze się wyrobi.
0
@turhiay Co ty pieprzysz?
0
A Christensen to kiedy zagra? Chyba już najwyższa pora.
2
@Bartula No i do 18 letniego stopera jeszcze pretensje, bo dwóch nie przykrył XD. Daj spokój
2
@ShawnC Tutaj miał dwóch. Dla mnie bardziej zawinił Kounde.
2
@ali3gator Po prostu widać, że chce strzelić
0
Największa zagadka. Czemu gra ten Martin, a nie Fort…
2
Flick przeżywa mecze jakby był cule od dziecka. Jednak ten klub ma niesamowitą aurę ;)
5
Flick robi z Balde potwora. Już nauczył go podawać.
0
@xxKrysztalekxx Raczej fuera