0

@D10SLEO Musi się dobrze pruć

1

@MesQueUnClub96 Wygląda jakby miał autyzm

0

@tomek8756 wygląda jak gej

5

@KamQiX Małosolne wiadomo. GOAT

6

Które ogórki wolicie? Kiszone czy konserwowe? Ja zdecydowanie konserwowe.

0

@MesQueUnClub96 Tebas powie że za drogie jak goal linę i niedokładne :D

1

@Jakchcesz Ten gość to fan Dembele. Nie ma o czym dyskutować XD

5

@Jakchcesz Ludzie i tak na niego narzekają XD

0

@Vitoo Mahomes GOAT

1

@PatrychoO W tym sklepie to ogólnie jest problem coś kupić. Cały czas wyprzedane. Jest nowy kontrakt od Nike, a dostępność dalej dramat.

1

@Kapitan hawk Barca w tv, multiliga na lapku ;)

1

@Barcafan2020 Coś oprócz devil page mają?

6

@arasz1819 Jak się marnuje przy stykowym wyniku po 4-5 setek to się punkty traci, proste.

0

Oddajcie nam Camp Nou

0

@Rewolucja123 Wywalił ich obecny prezydent już z ponad 10 lat temu. Więc nie licz na to.

0

Pirlo z Polski na boisku.

0

@LionelM95 W ręcznej

2

@Rewolucja123 U niego to klasyk

0

@Piotr,1985 A mi za ich frajerstwo z Madrytem, nie.

1

@Bernard777 Idzie do Liverpoolu

4

Yamal nie ma jeszcze tego ciągu na bramkę, ale ma dopiero 17 lat. Jeszcze się wyrobi.

0

@turhiay Co ty pieprzysz?

0

A Christensen to kiedy zagra? Chyba już najwyższa pora.

2

@Bartula No i do 18 letniego stopera jeszcze pretensje, bo dwóch nie przykrył XD. Daj spokój

2

@ShawnC Tutaj miał dwóch. Dla mnie bardziej zawinił Kounde.

2

@ali3gator Po prostu widać, że chce strzelić

0

Największa zagadka. Czemu gra ten Martin, a nie Fort…

2

Flick przeżywa mecze jakby był cule od dziecka. Jednak ten klub ma niesamowitą aurę ;)

5

Flick robi z Balde potwora. Już nauczył go podawać.

0

@xxKrysztalekxx Raczej fuera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?