partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Serio Djokovic dostał gwizdy? XD nie przepadam za nim, ale co za niewdzięcznicy, tyle co on i kram emocji zapewnił.
0
@BarcaKings965212 To już nie 2021 rok, tylko 2025. Kimmich wypadł z topki.
3
Jak z Bayernu to tylko Musiala.
0
@tadzik447 Czyli nie powinny
3
@MesQueUnClub96 Żyjesz? Oddychaj.
1
@MesQueUnClub96 XD jak się oburzył
4
15 mln? Trochę sporo jak na kogoś na kogo nie można liczyć cały sezon i ma humorki. Ale co zrobić jak drabinka płacowa dalej rozwalona? No niestety.
1
@Encore Mazraoui? Nie oszukuj sam siebie. To piłkarz maks na poziom Brighton, a nie takiego klubu jak United.
1
@RoberDzik I kogo sprowadzisz? Kto gwarantuje jakość od tak na tą pozycję? Chyba tylko Musiala. A czy on odejdzie z Bayernu? No chciałbym, ale wątpie.
0
@jacobFCB Oceń sam ;) https://www.twitch.tv/camp_nou_now
19
"Tutaj trzeba zaznaczyć, że jego przedstawicielami są agenci Marca Guiu, z którymi klub także nie doszedł do porozumienia, a napastnik odszedł do Chelsea."
Wszystko jasne. To miłego grzania ławy w Anglii życzę ;)
15
Zmieńcie oceniającego. Pedri 7, Lewy 6. Bez komentarza...
11
@macio_944 Platformie jeszcze bokiem wyjdzie ten Trzaskowski. Mogli wystawić Sikorskiego i mieć wygraną w kieszeni i to z klasą. Tak to jest taki przygłup co się tylko kompromituje i zaprzecza sam sobie.
0
@Comentateiro Doncic? Przecież on w TYM sezonie nawet nie gra.
0
@adi7adi8 Ahhhh no tak
0
Frajerstwo niesamowite.
1
Od kiedy tie break do 10 jest
0
@Comentateiro Wymień w aktualnej formie lepszych.
0
@4drian0 Wczoraj jak patrzyłem o 10 to nasz miał już pół miliona, a reszta nawet jeden nie miał przekroczone 50 tysięcy XD
0
Cade Cunningham to obecnie top 3 ligi i top 1 na wschodzie. Niesamowicie ciągnie go Pistons. Oby zdrowie dopisywało mu jak najdłużej, lubię go.
0
@DonCarletto Głupi ruch imo
0
@Ramaj77 W tym dwa z Barbastro
1
@MesQueUnClub96 A ile Lewy?(pytam serio)
0
@DonCarletto Nie chce mi się w to wierzyć
0
@DonCarletto Ale Kevin już nie dojeżdża ewidentnie
1
Wirtz za De Bruyne to chyba będzie naturalna kolej rzeczy w lato.
1
Tylko Guaridola potrafi w kilka minut stracić 2:0. On chyba zbyt dumny żeby cofnąć drużynę lekko do tyłu. Inny fakt, że jego drużyny nigdy nie umiały grać solidnie w obronie.
4
@Jacek770 Cuda na kiju i na korzyść Realu? No to pa tera
0
Ależ się wylało tam
0
@Lionel_Messi10 Myślałem, że Ty kibicujesz PSG.
A sory, przecież Messi już tam nie gra XD