1

Serio Djokovic dostał gwizdy? XD nie przepadam za nim, ale co za niewdzięcznicy, tyle co on i kram emocji zapewnił.

0

@BarcaKings965212 To już nie 2021 rok, tylko 2025. Kimmich wypadł z topki.

3

Jak z Bayernu to tylko Musiala.

0

@tadzik447 Czyli nie powinny

3

@MesQueUnClub96 Żyjesz? Oddychaj.

1

@MesQueUnClub96 XD jak się oburzył

4

15 mln? Trochę sporo jak na kogoś na kogo nie można liczyć cały sezon i ma humorki. Ale co zrobić jak drabinka płacowa dalej rozwalona? No niestety.

1

@Encore Mazraoui? Nie oszukuj sam siebie. To piłkarz maks na poziom Brighton, a nie takiego klubu jak United.

1

@RoberDzik I kogo sprowadzisz? Kto gwarantuje jakość od tak na tą pozycję? Chyba tylko Musiala. A czy on odejdzie z Bayernu? No chciałbym, ale wątpie.

0

19

"Tutaj trzeba zaznaczyć, że jego przedstawicielami są agenci Marca Guiu, z którymi klub także nie doszedł do porozumienia, a napastnik odszedł do Chelsea."
Wszystko jasne. To miłego grzania ławy w Anglii życzę ;)

15

Zmieńcie oceniającego. Pedri 7, Lewy 6. Bez komentarza...

11

@macio_944 Platformie jeszcze bokiem wyjdzie ten Trzaskowski. Mogli wystawić Sikorskiego i mieć wygraną w kieszeni i to z klasą. Tak to jest taki przygłup co się tylko kompromituje i zaprzecza sam sobie.

0

@Comentateiro Doncic? Przecież on w TYM sezonie nawet nie gra.

0

@adi7adi8 Ahhhh no tak

0

Frajerstwo niesamowite.

1

Od kiedy tie break do 10 jest

0

@Comentateiro Wymień w aktualnej formie lepszych.

0

@4drian0 Wczoraj jak patrzyłem o 10 to nasz miał już pół miliona, a reszta nawet jeden nie miał przekroczone 50 tysięcy XD

0

Cade Cunningham to obecnie top 3 ligi i top 1 na wschodzie. Niesamowicie ciągnie go Pistons. Oby zdrowie dopisywało mu jak najdłużej, lubię go.

0

@DonCarletto Głupi ruch imo

0

@Ramaj77 W tym dwa z Barbastro

1

@MesQueUnClub96 A ile Lewy?(pytam serio)

0

@DonCarletto Nie chce mi się w to wierzyć

0

@DonCarletto Ale Kevin już nie dojeżdża ewidentnie

1

Wirtz za De Bruyne to chyba będzie naturalna kolej rzeczy w lato.

1

Tylko Guaridola potrafi w kilka minut stracić 2:0. On chyba zbyt dumny żeby cofnąć drużynę lekko do tyłu. Inny fakt, że jego drużyny nigdy nie umiały grać solidnie w obronie.

4

@Jacek770 Cuda na kiju i na korzyść Realu? No to pa tera

0

Ależ się wylało tam

0

@Lionel_Messi10 Myślałem, że Ty kibicujesz PSG.
A sory, przecież Messi już tam nie gra XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?