3

@Who_you_mam Ale cię Jacek Grzałka wyjaśnił XD

0

Fajny grajek ten Doue

3

Ale co się Hakimi napinał, że calma calma to jego XD

0

@MesQueUnClub96 PSG taktyka miliona podań i zero efektów. Cały Enrique

0

Słaby ten mecz PSG-City

1

@Rupert_Haubica Co ty pieprzysz? To już nie Xavi. Gramy z kontr.

0

City w dwa lata czy tam rok stało się absolutnie washed drużyną. Tam już tyle trybów trzeba wymienić, że w lato zabalują grubo o ile bana nie dostaną.

0

@4drian0 Nie no za dużo już tych gier typu samuraj. Ileż można?

1

@fenix1983 Do tego multum wolnego terenu wokół stadionu do wykorzystania. Można tam zrobić takie mało miasteczko które cały czas żyłoby życiem i generowało kolejne zyski. Mocno liczę, że pomyślą nad czymś takim, co też już kiedyś było poruszane na jednym z podcastów fc barca.

0

@Szkeri95 Jak już to on wpadł w jego kolano xd

1

@kamil295 Ale macie życzeniowo z tym Chiefs hehe, wiadomo że wygrają ;)

Chiefs i Eagles

2

@MesQueUnClub96 Lub brak fejkowych przerw medycznych dla Djokovicia.

3

@NeroTFP1 Tak samo jak sejm w Warszawie na ulicy Wiejskiej ;)

3

Komentarz usunięty

2

@FCB24 @Gaz W sumie zapomniałem o Kounde XD. Ale mi mimo wszystko wciąż stawiam na Pedriego.

0

@sergio5 Jaki był poprzedni?

3

Kto według was jest u nas najrówniej grającym zawodnikiem na przestrzeni całego sezonu(oczywiście na wysokim poziomie)? Dla mnie bez wątpliwości Pedri. Bo Raphinha jednak w lidze ostatnio cieniuje, a Pedri co mecz jest absolutnie kluczowy.

4

Ale tam przed golem Raphinhi na 4:5 w polu karnym nic się nie wydarzyło hipokryto. Fermin położył dłonie na plecach, a tamten tylko to poczuł i padł jak rażony piorunem.

4

A co do karnego na Yamala. To dla mnie zabrakło tam jeszcze jakiejś lepszej powtórki od tyłu/boku ze zbliżeniem na nogi żeby zobaczyć czy nie było kontaktu. No i sam fakt, że faulujący nie protestował też dużo mówi.

4

Szczęsny po prostu odgrywa swoje pamiętne mecze z reprezentacji. Z Realem zrobił Grecję, a wczoraj był Senegal XD

3

@Kapitan hawk I gra przy tym słabo. Pewien paradoks.

0

@daniel32778 Twój jedyny tekst wymysły o tej szkole? Zmień płytę, bo jesteś nudny ;)

0

@tbas No zgadzam się. Na Yamala miękki, ale skoro gwizdnęli Benfice to i nam musieli.

0

@tbas Ale za co dla Benfiki? Oglądałem właśnie skrót i Szczęsny nic tam nie zrobił, a Fermin położył tylko dłonie, nie pchał. Więc za co tam karny?

0

@daniel32778 Odpowiadasz komuś kto niby nie wie co pisze. Musisz mieć mega nudne życie ;)

0

Dlaczego jest jakas dyskusja o wydrukowanym meczu? Karny na Yamalu miękki, ale to samo można powiedzieć o karnym dla Benfiki, bo tam nawet kontaktu nie było XD. A przy faulu na Yamalu obrońca nawet też w sumie nie protestował.

1

@Ryoumen Tebas to największy narzekacz ;)

1

@Keson Nasz najrówniejszy zawodnik sezonu.

3

Chory mecz, nielogiczny, kuriozalny, irytujący, wkurzający. Ale koniec końców wygrała drużyna lepsza czyż nie? Wykończenie kuleje, lepsza skuteczność i tu nie byłoby thrillera tylko spacerek.

0

@Gibbon_FCB Skandal???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?