partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Who_you_mam Ale cię Jacek Grzałka wyjaśnił XD
0
Fajny grajek ten Doue
3
Ale co się Hakimi napinał, że calma calma to jego XD
0
@MesQueUnClub96 PSG taktyka miliona podań i zero efektów. Cały Enrique
0
Słaby ten mecz PSG-City
1
@Rupert_Haubica Co ty pieprzysz? To już nie Xavi. Gramy z kontr.
0
City w dwa lata czy tam rok stało się absolutnie washed drużyną. Tam już tyle trybów trzeba wymienić, że w lato zabalują grubo o ile bana nie dostaną.
0
@4drian0 Nie no za dużo już tych gier typu samuraj. Ileż można?
1
@fenix1983 Do tego multum wolnego terenu wokół stadionu do wykorzystania. Można tam zrobić takie mało miasteczko które cały czas żyłoby życiem i generowało kolejne zyski. Mocno liczę, że pomyślą nad czymś takim, co też już kiedyś było poruszane na jednym z podcastów fc barca.
0
@Szkeri95 Jak już to on wpadł w jego kolano xd
1
@kamil295 Ale macie życzeniowo z tym Chiefs hehe, wiadomo że wygrają ;)
Chiefs i Eagles
2
@MesQueUnClub96 Lub brak fejkowych przerw medycznych dla Djokovicia.
3
@NeroTFP1 Tak samo jak sejm w Warszawie na ulicy Wiejskiej ;)
3
Komentarz usunięty
2
@FCB24 @Gaz W sumie zapomniałem o Kounde XD. Ale mi mimo wszystko wciąż stawiam na Pedriego.
0
@sergio5 Jaki był poprzedni?
3
Kto według was jest u nas najrówniej grającym zawodnikiem na przestrzeni całego sezonu(oczywiście na wysokim poziomie)? Dla mnie bez wątpliwości Pedri. Bo Raphinha jednak w lidze ostatnio cieniuje, a Pedri co mecz jest absolutnie kluczowy.
4
Ale tam przed golem Raphinhi na 4:5 w polu karnym nic się nie wydarzyło hipokryto. Fermin położył dłonie na plecach, a tamten tylko to poczuł i padł jak rażony piorunem.
4
A co do karnego na Yamala. To dla mnie zabrakło tam jeszcze jakiejś lepszej powtórki od tyłu/boku ze zbliżeniem na nogi żeby zobaczyć czy nie było kontaktu. No i sam fakt, że faulujący nie protestował też dużo mówi.
4
Szczęsny po prostu odgrywa swoje pamiętne mecze z reprezentacji. Z Realem zrobił Grecję, a wczoraj był Senegal XD
3
@Kapitan hawk I gra przy tym słabo. Pewien paradoks.
0
@daniel32778 Twój jedyny tekst wymysły o tej szkole? Zmień płytę, bo jesteś nudny ;)
0
@tbas No zgadzam się. Na Yamala miękki, ale skoro gwizdnęli Benfice to i nam musieli.
0
@tbas Ale za co dla Benfiki? Oglądałem właśnie skrót i Szczęsny nic tam nie zrobił, a Fermin położył tylko dłonie, nie pchał. Więc za co tam karny?
0
@daniel32778 Odpowiadasz komuś kto niby nie wie co pisze. Musisz mieć mega nudne życie ;)
0
Dlaczego jest jakas dyskusja o wydrukowanym meczu? Karny na Yamalu miękki, ale to samo można powiedzieć o karnym dla Benfiki, bo tam nawet kontaktu nie było XD. A przy faulu na Yamalu obrońca nawet też w sumie nie protestował.
1
@Ryoumen Tebas to największy narzekacz ;)
1
@Keson Nasz najrówniejszy zawodnik sezonu.
3
Chory mecz, nielogiczny, kuriozalny, irytujący, wkurzający. Ale koniec końców wygrała drużyna lepsza czyż nie? Wykończenie kuleje, lepsza skuteczność i tu nie byłoby thrillera tylko spacerek.
0
@Gibbon_FCB Skandal???