partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 No w twoich snach tylko.
2
@JimMorrisonFCB Fenomrnalny głos miała Kora.
1
Real ma na tyle doświadczoną kadrę, że potrafi takie mecze przepychać choćby kolanem.
3
Rudiger największy śmieć jak zawsze
0
Benfica 2-1 w plecy ehh
1
@ranger3120 Nie, no. Aż tak to nie.
1
@ranger3120 Mam to samo od dzisiaj XD
0
@Lionel_Messi10 Zwykła bramka xd
3
Co za amator na tej bramce Chelsea XD
0
@BorzyKrzys No ci piłkarze Juve wydają się mocni na papierze, ale tylko na nim. Większość jest przereklamowana.
2
@626 Nie wiem, ale wiem że na pewno obecnie nie ma zbyt wielu dobrych na rynku. Nie to co kiedyś.
Ale myślę, że Theo Hernandez jest lepszy.
0
@BorzyKrzys Przecież nawet ta Bologna ma ciekawszy skład niż Juventus do grania w atrakcyjną piłkę.
0
Ciekawe jak bardzo po sezonie De Laurentis zniszczy ten skład Napoli, bo znowu mają pake na mistrza XD
1
@Encore Jako 20 paro latek potrafił grać na każdej powierzchni.
0
@mekston Niesamowite jak młodszy, jeszcze tak nie zniszczony kontuzjami Rafa fruwał po tym korcie...
1
@messi33 Musiala idealny. I może wcale nie aż tak niemożliwy? Kontrakt mu się kończy w 2026, plus on niby jest kibicem Barcy.
@MesQueUnClub96 No nie, no Rapha może wtedy iść na 10, Musiala na skrzydło. Do tego podczas meczu mogą się często zamieniać pozycjami.
0
Juventus na następny remis leci? XD
0
@Mitch_Atleta No i cyk praktycznie asysta.
0
@MesQueUnClub96 Niech zrobi coś na poprawę techniki lepiej
3
To niech się bujają tam i tyle.
2
Czyli Atletico mamy w swoim zasięgu, wygrywając jutro i z nimi przeskoczymy ich choćby wygrywali wszystko do końca i my też. Teraz czas na Real żeby coś zgubił.
0
@Patrykl145 Też dodałem, ale jak Arsenal strzelił to w porę wziąłem cash out XD
2
Młody Kluivert ładnie się zadomowił w tym Bournemouth
0
@Eklerek No nie dziwię się, bo Guardioli się odkleja ewidentnie.
1
De Bruyne to już chyba powoli będzie miał problemy z pierwszym składem w City. Druga sprawa to nie rozumiem co Guardiola widzi w tym Nunesie
0
@tbas A ty jesteś milionerem już jak tak masz wszystko statystycznie rozpykane?
0
@Bocheno1 Weź, on wiecznie widzi wszystko negatywnie. I chyba większą satysfakcję ma jak Barca nie wygrywa, bo wtedy może pomarudzić i się wymądrzać jak to on nie ma racji XD
0
@BorzyKrzys A ten niby wielki talent z Milanu? Gra coś?
0
@Andi18 I po Koemanie też jechano, a to równie wielka legenda tego klubu co i Xavi.
10
Zawsze przy każdym przedłużeniu umowy klub bez żadnego ale podaje klauzulę zawodnika. Przy Araujo nie podali, pewnie właśnie po to żeby nie rozwścieczyć fanów. Gdyby ona rzeczywiście wynosiła 300 mln podali by to w komunikacie na 100%.