partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Szkoda. Gość jest jakaś odskocznia innej gry aniżeli tych schematycznych pałowanych trójek
0
Ciekawe gdzie wróci do tej Europy? Premier League? Innej opcji nie widzę.
7
@MesQueUnClub_87 Wydarzyłby się. Amigosi dostawali dalej chore kontrakty, a pandemia i tak by nas tak samo uwaliła.
2
@MOLESTA Chevalier z Lille >
1
@mekston Pamiętam jak grając z Tiafoe na US już ledwo się poruszał przez ten brzuch a i tak walczył do końca.
11
@blakkudium Zostawcie dobrego chłopaka w spokoju
2
@MesQueUnClub96 Ten rok to był piękny last dance. Szkoda, że pojawiła się i tak kontuzja która wszystko popsuła na Wimbledonie już i potem US.
0
@Michael24 Ale to pierw „Bóg musi wskazać drogę”, że tak można i się da.
3
@Coutinho007 Czemu zakładasz że nie? Xavi w jego wieku mniej więcej był na wylocie do Milanu a Iniesta dalej był tylko rezerwowym.
3
Czyli da się przedłużyć kontrakt bez robienie szumu i straszeniem odejściem? Ja w szoku.
0
@siwykrb City to słabiak w tym sezonie.
0
Bóg w postaci cyfer na kontrakcie?
0
Real ma łatwiej niż my XD
3
Zagraliśmy ten mecz w trybie eko a nie wygraliśmy go i tak przez standardowo brak skuteczności i przez brak umiejętności trzymania linii przez Araujo i jego ciągłe podnoszenie łapy do góry.
2
@MesQueUnClub96 Już to pisałeś(chyba).
1
@PatrychoO Jak strzelili
1
2 miejsce daje nam albo PSV albo Milan? To chyba nawet lepiej. Bo przy 1 to PSG.
0
Sezon z firankami
0
@PatWhat Przynajmniej nie zbiega na swoją połowę przeszkadzać.
1
@Rewolucja123 To było nie do obrony akurat
2
@szydzu ? Przecież to była dobra decyzja o strzale.
1
Lewy jaka pokraka
0
@Andi18 Obecnie? Borussia i Bayern musiałyby nie wygrać
0
Jak City odpadnie to Guardiola musi polecieć. Nie widzę innej opcji XD
0
Guardiola sack in the morning :D
2
Nasi stojanow. Tak tego nie wygramy.
0
@Batys Nie powiedział nikt nigdy
2
Hahaha Guardiola składaj rezygnację XD
1
Jezu miałem zawał
0
De Jong to taki kiep