0

@Encore Szkoda. Gość jest jakaś odskocznia innej gry aniżeli tych schematycznych pałowanych trójek

0

Ciekawe gdzie wróci do tej Europy? Premier League? Innej opcji nie widzę.

7

@MesQueUnClub_87 Wydarzyłby się. Amigosi dostawali dalej chore kontrakty, a pandemia i tak by nas tak samo uwaliła.

2

@MOLESTA Chevalier z Lille >

1

@mekston Pamiętam jak grając z Tiafoe na US już ledwo się poruszał przez ten brzuch a i tak walczył do końca.

11

@blakkudium Zostawcie dobrego chłopaka w spokoju

2

@MesQueUnClub96 Ten rok to był piękny last dance. Szkoda, że pojawiła się i tak kontuzja która wszystko popsuła na Wimbledonie już i potem US.

0

@Michael24 Ale to pierw „Bóg musi wskazać drogę”, że tak można i się da.

3

@Coutinho007 Czemu zakładasz że nie? Xavi w jego wieku mniej więcej był na wylocie do Milanu a Iniesta dalej był tylko rezerwowym.

3

Czyli da się przedłużyć kontrakt bez robienie szumu i straszeniem odejściem? Ja w szoku.

0

@siwykrb City to słabiak w tym sezonie.

0

Bóg w postaci cyfer na kontrakcie?

0

Real ma łatwiej niż my XD

3

Zagraliśmy ten mecz w trybie eko a nie wygraliśmy go i tak przez standardowo brak skuteczności i przez brak umiejętności trzymania linii przez Araujo i jego ciągłe podnoszenie łapy do góry.

2

@MesQueUnClub96 Już to pisałeś(chyba).

1

@PatrychoO Jak strzelili

1

2 miejsce daje nam albo PSV albo Milan? To chyba nawet lepiej. Bo przy 1 to PSG.

0

Sezon z firankami

0

@PatWhat Przynajmniej nie zbiega na swoją połowę przeszkadzać.

1

@Rewolucja123 To było nie do obrony akurat

2

@szydzu ? Przecież to była dobra decyzja o strzale.

1

Lewy jaka pokraka

0

@Andi18 Obecnie? Borussia i Bayern musiałyby nie wygrać

0

Jak City odpadnie to Guardiola musi polecieć. Nie widzę innej opcji XD

0

Guardiola sack in the morning :D

2

Nasi stojanow. Tak tego nie wygramy.

0

@Batys Nie powiedział nikt nigdy

2

Hahaha Guardiola składaj rezygnację XD

1

Jezu miałem zawał

0

De Jong to taki kiep

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?