0

@FCB_dimiC Tylko City nie umie grać w obronie i nigdy nie stawia autobusu. Espanyol się wczoraj bronił w 11.

0

Real sobie weźmie rewanż za to 4:0 z 2023 i sami im tyle teraz wpakują.

3

Hahah City i Guardiola to jest takim mem XD

1

@Szmulek To nabudowali XD

0

Saliba świetny defensor. Może jakaś wymiana z Arsenalem za Araujo? ;)

0

@Eklerek Guardiola już nie ogarnia. Sam nie wie jak to poustawiać.

1

@Eklerek Patrząc na Arsenal w tym meczu i opinie to on tak gra co mecz chyba. Inna sprawa, że środek obrony Gabriel i Saliba jest absolutnie elitarny. Chyba obecnie najlepszy duet na świecie.

2

Raya świetny bramkarz. Nie rozumiem dlaczego on nie jest 1 w reprze, tylko ten elektryk Simon.

0

Boże, ale ten Arsenal jest nudny. Od kiedy Arteta tak zbetoniał?

1

@Luciano99 Ile tego sushi?

1

@SinMistico A niech go sprzątają. U nas i tak pewnie Lewy zostanie i dopiero wtedy będzie płacz, że już nie dojeżdza i szukanie napastnika latem 2026.

5

Havertz co to jest za placek XD, a City dalej swoje XD

3

@Derean Arsenal jest cholernie nudny.

14

Bądźmy poważni. Jak City grając tak w obronie ma zagrozić Realowi? Mbappe i Vini ich tam zgwałcą.

10

Pewien paradoks, że Espanyol przywrócił nam wiarę w ligę

1

Ale Cubarsi też dziś klasa. Każde dośrodkowanie czyścił.

0

@norbi77 Raczej kartkę dostał za kopnięcie piłki

0

@kanver_ No nie wiem. Jak on przy każdym dośrodkowaniu gra w siatkówkę.

0

@tbas Szybko zapominasz co wyprawia De Jong w 90% swoich spotkań. A już szczególnie gdy gra od pierwszej minuty.

1

@KamQiX Tylko jutro poniedziałek :/

0

@Encore Wróżenie z fusów. Albo będzie albo nie. Aktualnie mają zespół który może zdobyć mistrzostwo.

4

@kanver_ Myślę, że chodzi o same wyjścia do piłek. Szczególnie do dośrodkowań.

0

0

@Salchent Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

@BorzyKrzys Właśnie Allegri czyli stery wyjadacz, a mimo punktowania mieliście go dosyć. Motta dalej jest młody i się uczy. To ryzyko które podjęliście i powinno być liczone w koszta. Wiadome jest, że tam potrzeba dalej wzmocnień i czasu. A w Bolognii może nie miał lepszych jakościowo piłkarzy, ale lepszych do tego co chciał grać. No i trenował tam dwa pełne sezony gdzie ten drugi był dopiero niesamowity jak na tamten klub.

0

Nie że się czepiam czy coś, ale mam wrażenie że z Pena byłoby 1:1 XD

2

Mecz do zapomnienia ale +3 i to się liczy.

1

Sędziowska gnida

0

Znowu ten paralityk.

2

@Gibbon_FCB Piłkarz też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?