partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC Tylko City nie umie grać w obronie i nigdy nie stawia autobusu. Espanyol się wczoraj bronił w 11.
0
Real sobie weźmie rewanż za to 4:0 z 2023 i sami im tyle teraz wpakują.
3
Hahah City i Guardiola to jest takim mem XD
1
@Szmulek To nabudowali XD
0
Saliba świetny defensor. Może jakaś wymiana z Arsenalem za Araujo? ;)
0
@Eklerek Guardiola już nie ogarnia. Sam nie wie jak to poustawiać.
1
@Eklerek Patrząc na Arsenal w tym meczu i opinie to on tak gra co mecz chyba. Inna sprawa, że środek obrony Gabriel i Saliba jest absolutnie elitarny. Chyba obecnie najlepszy duet na świecie.
2
Raya świetny bramkarz. Nie rozumiem dlaczego on nie jest 1 w reprze, tylko ten elektryk Simon.
0
Boże, ale ten Arsenal jest nudny. Od kiedy Arteta tak zbetoniał?
1
@Luciano99 Ile tego sushi?
1
@SinMistico A niech go sprzątają. U nas i tak pewnie Lewy zostanie i dopiero wtedy będzie płacz, że już nie dojeżdza i szukanie napastnika latem 2026.
5
Havertz co to jest za placek XD, a City dalej swoje XD
3
@Derean Arsenal jest cholernie nudny.
14
Bądźmy poważni. Jak City grając tak w obronie ma zagrozić Realowi? Mbappe i Vini ich tam zgwałcą.
10
Pewien paradoks, że Espanyol przywrócił nam wiarę w ligę
1
Ale Cubarsi też dziś klasa. Każde dośrodkowanie czyścił.
0
@norbi77 Raczej kartkę dostał za kopnięcie piłki
0
@kanver_ No nie wiem. Jak on przy każdym dośrodkowaniu gra w siatkówkę.
0
@tbas Szybko zapominasz co wyprawia De Jong w 90% swoich spotkań. A już szczególnie gdy gra od pierwszej minuty.
1
@KamQiX Tylko jutro poniedziałek :/
0
@Encore Wróżenie z fusów. Albo będzie albo nie. Aktualnie mają zespół który może zdobyć mistrzostwo.
4
@kanver_ Myślę, że chodzi o same wyjścia do piłek. Szczególnie do dośrodkowań.
0
@Messibestplayerintheworld A kto dostał?
0
@Salchent Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
0
@BorzyKrzys Właśnie Allegri czyli stery wyjadacz, a mimo punktowania mieliście go dosyć. Motta dalej jest młody i się uczy. To ryzyko które podjęliście i powinno być liczone w koszta. Wiadome jest, że tam potrzeba dalej wzmocnień i czasu. A w Bolognii może nie miał lepszych jakościowo piłkarzy, ale lepszych do tego co chciał grać. No i trenował tam dwa pełne sezony gdzie ten drugi był dopiero niesamowity jak na tamten klub.
0
Nie że się czepiam czy coś, ale mam wrażenie że z Pena byłoby 1:1 XD
2
Mecz do zapomnienia ale +3 i to się liczy.
1
Sędziowska gnida
0
Znowu ten paralityk.
2
@Gibbon_FCB Piłkarz też