partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BulaKG Tak, za mało machania do sędziego dziś
0
Yamal wykończenie do poprawy i piłkarz kompetentny. A to wciąż 17 latek XD, pojebane.
28
W jednej akcji juz Fort pokazał więcej techniki niż Martin przez wszystkie mecze XD
0
Przynajmniej kibice się dobrze bawią XD
3
Hahahaah o panie
0
@ali3gator A wtedy ci walnął w słupek po długim to nie była pozycja na strzał?
4
W ogóle wygrywamy 5:0 grając na pół gwizdka, a i tak trzeba sobie ponarzekać XD
1
@Herbert Mieli z nimi wygraną w kieszeni, ale zrobili mega frajerstwo
1
Torre znowu bez minut. Szkoda
1
@ali3gator Strzelil po beznadziejnym strzale. Zawiedziony? Pewnie mógł podać
0
@ali3gator Przestań beczeć
0
@ali3gator Chłopie ty po każdej jego akcji piszesz, że mógł zrobić coś innego.
3
Ajjj Yamal. Szkoda szkoda
2
Nie rozumiem Flicka z tym Martinem. Gość nie boisku nie daje żadnych argumentów i talentu to za grosz w nim nie ma.
1
@kuz To też jego ambicja plus wciąż młody wiek. Nie ma co się zbytnio o to czepiać. On po prostu musi przez to przejść.
1
@Bartula To jest puchar Negreiry
0
Komentarz usunięty
2
Brawa dla Lima i brawa dla Tebasa. Ich rządy wspólnie doprowadziły do upadku takiego zasłużonego klubu jak Valencia.
1
Pedri to taki geniusz. Czapki z głów
1
@PatrychoO Z drugiej strony niech buduje wartość i w lato elo XD
1
Szkoda, że nie gol Yamala, ale cóż
0
Jakaś kartka flecie?
40
Jeju, ale Atletico grilluje realik XD. W sumie to ta odklejka madryciakow nam spadła z niego, bo nie ma co ukrywać, że ostatnio to my byliśmy obiektem ataków i śmiechów. Ale pojawił, się „wielki” realik i bierze teraz wszystko na siebie XD
0
@Xaviball A komentuje to „najświętszy”
0
Jeju, ileż można nad tym dywagować? Artykuł za artykułem…
0
@BulaKG Szczególnie, że w ostatnim czasie gra strasznie koślawo
0
@draxidox Dlatego u nas kredytu jeśli nie możesz go nadpłacać nie opłaca się w ogóle brać.
1
@czółkovsky Nie będziesz miał ani Bookera ani KD XD
0
Tak zwany Classic
0
@Peniu Laskowski co mecz opowiada o jakiś durnych plotach przeczytanych na gunwo stronach XD