partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi7adi8 Wcale XD tylko taki metrowy minimum
9
3 minuty tylko doliczył? Będzie bura
1
@aspr1me Póki mlody i nawet szybki to się jeszcze udaje. Zobaczymy z wiekiem.
1
@Mitch_Atleta Chowa się do skorupy jak żółw
0
Ja jebe oni tylko krzykną i już mają faul. Pizdeczki…
0
Komentarz usunięty
0
Ten Simeone piłkarz to jest niezły ogor
2
My z nimi przegraliśmy grając dużo lepiej niż Real dziś.
0
@mekston Ale czy remis czy wygrana Atletico. Jesteśmy zależni od siebie.
0
@mekston Czemu?
0
Oni grają w rugby XD? Co to są za strzały?
4
Ci już pełne gacie. Real to wygra.
0
Przynajmniej nie ten pajac z 5
0
78 tysięcy na stadionie? To ich maks? Przecież oni mieli więcej. 86 chyba. Bez jaj, że nie są w stanie zapełnić stadionu na derby XD
0
@La Pulgaa Jak Atletico dziś wygra/zremisuje to wszystko zostaje w naszych rękach. Więc dlaczego mamy nie odrobić? ;)
0
@barcelonaLM Nadala w formie na 50%*
1
@Dejvo Srebrny kibel
0
@Aragorn33 To nie jest czerwo. Dajcie spokój
0
@michal26 No bo łatwo jest mieć czasami rację jak po obejrzeniu jakieś powtórki 20 razy, wydasz opinie.
0
@kanver_ Ale to tak jakby osoba x stwierdziła zdanie o opinii a, a osoba y zdanie o opinii b. Przecież to żadni sędziowie, tylko jakiś gościu co sobie profil prowadzi, a traktowany jest jak bożek.
0
@barcelonaLM Fonsece?
0
Czemu wy traktujecie to Archivo VAR jak jakąś wyrocznię?
0
@norbi77 Przecież nowy Kroos gra i jest na murawie. Numer 19 nosi XD
0
@Ojciec5tkidzieci Przy aprobacie Van Gaala.
1
@mindbender84 To zawsze był burak i wieśniak
1
@norbi77 Jak tam grzyb mają na tej ich murawie XD. A taka kozak miała być, chowana i w ogóle, pielęgnowana, podlewana, naświetlana, Perez kozak XD
1
A Vinicus gra? Czy rozmyśla o ofercie od Arabów?
0
Co oni grają w futbol amerykański? Co to jest za wykończenie XD
0
@barteq A co nie zasuwa? Nie widziałeś go nigdy w grze?
2
@BORO_12 A to nawet nie wiedziałem. Makao i po makale.