0

@adi7adi8 Wcale XD tylko taki metrowy minimum

9

3 minuty tylko doliczył? Będzie bura

1

@aspr1me Póki mlody i nawet szybki to się jeszcze udaje. Zobaczymy z wiekiem.

1

@Mitch_Atleta Chowa się do skorupy jak żółw

0

Ja jebe oni tylko krzykną i już mają faul. Pizdeczki…

0

Komentarz usunięty

0

Ten Simeone piłkarz to jest niezły ogor

2

My z nimi przegraliśmy grając dużo lepiej niż Real dziś.

0

@mekston Ale czy remis czy wygrana Atletico. Jesteśmy zależni od siebie.

0

@mekston Czemu?

0

Oni grają w rugby XD? Co to są za strzały?

4

Ci już pełne gacie. Real to wygra.

0

Przynajmniej nie ten pajac z 5

0

78 tysięcy na stadionie? To ich maks? Przecież oni mieli więcej. 86 chyba. Bez jaj, że nie są w stanie zapełnić stadionu na derby XD

0

@La Pulgaa Jak Atletico dziś wygra/zremisuje to wszystko zostaje w naszych rękach. Więc dlaczego mamy nie odrobić? ;)

0

@barcelonaLM Nadala w formie na 50%*

1

@Dejvo Srebrny kibel

0

@Aragorn33 To nie jest czerwo. Dajcie spokój

0

@michal26 No bo łatwo jest mieć czasami rację jak po obejrzeniu jakieś powtórki 20 razy, wydasz opinie.

0

@kanver_ Ale to tak jakby osoba x stwierdziła zdanie o opinii a, a osoba y zdanie o opinii b. Przecież to żadni sędziowie, tylko jakiś gościu co sobie profil prowadzi, a traktowany jest jak bożek.

0

@barcelonaLM Fonsece?

0

Czemu wy traktujecie to Archivo VAR jak jakąś wyrocznię?

0

@norbi77 Przecież nowy Kroos gra i jest na murawie. Numer 19 nosi XD

0

@Ojciec5tkidzieci Przy aprobacie Van Gaala.

1

@mindbender84 To zawsze był burak i wieśniak

1

@norbi77 Jak tam grzyb mają na tej ich murawie XD. A taka kozak miała być, chowana i w ogóle, pielęgnowana, podlewana, naświetlana, Perez kozak XD

1

A Vinicus gra? Czy rozmyśla o ofercie od Arabów?

0

Co oni grają w futbol amerykański? Co to jest za wykończenie XD

0

@barteq A co nie zasuwa? Nie widziałeś go nigdy w grze?

2

@BORO_12 A to nawet nie wiedziałem. Makao i po makale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?