partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Nie no, bo istnieje jeszcze „stadion” Rakowa
6
Piękny jest ten stadion Sevilli. Takie przeciwieństwo Bernabeu.
0
@SuperPatsonFCB Ale przecież na wypożyczeniu dalej by otrzymywał pensje
0
@LeoMessiiBarcaPepa No ale wybronić wybronił. Chociażby mecz z Bayernem i strzał Lewego.
1
A Pedro Pedrito dalej strzela i dalej gra na poziomie ;)
0
@Szmulek Tak jak odpowiedział Ci @tristan87. Nikogo lepszego nie znajdziesz w polskim tt.
0
@SuperPatsonFCB Czyli według ciebie lepiej przesiedzieć bezczynnie pół roku bez gry na trybunach gdzie wiesz, że się w ogóle nie rozwiniesz, zamiast iść do tej ligi tureckiej, grać tam i nabrać ewentualnej pewności siebie? Gdzie to główna rzecz jakiej Ansu brakuje? Dobra logika.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Wybronił, ale tylko w pierwszym sezonie.
3
W maju to nie ma nawet sensu go próbować ogrywać na nowo. Za duża stawka.
0
@norbi77 Oni też mają młody zespół. Są do ogrania.
0
@Blanco16 Christensen połamany, a by się przydał.
4
@Kapitan hawk A widziałeś artykuł o ich wysrywie z telewizji? Oni tam powołują się na jakąś sytuacje sprzed 6 lat w klasyku gdzie nie było karnego XD. Czyli jak wtedy był błąd to ich tokiem rozumowania dalej trzeba go powielać XD.
3
@fart @zadafcb Mahomes potwierdzi już w tak młodym wieku status GOATa robiąc pierwszy 3peat w historii ;)
37
No sory, ale 70 baniek za Fermina to się bierze z pocałowaniem ręki. To nie jest aż taki talent i game changer. Spokojnie można go zastąpić kimś kolejnym ze szkółki, szczególnie że są tam tacy co zapowiadają się na lepszych piłkarzy.
Mimo wszystko uważam, że to zwykła dziennikarska plotka.
0
@Ignareks Bo ten mecz był tak naprawdę nudny i na pół gwizdka. O golach decydowały pojedyncze zrywy. Valencia jest dramatycznie słaba.
0
@Arekvip No i jakość i talent 3x jak Olmo.
4
@MesQueUnClub96 Widzę, że znowu polujesz na gorące. Z jedną dyskusją się już udało, pora na kolejną XD
4
Jak ja nienawidzę realu madryt
0
Pamiętam jak z Realu były śmiechy, że na swoją la dęciem czeka 10 lat, a w sumie w tym roku też już minie 10 lat od naszego triumfu.
1
@Ojciec5tkidzieci Początkowe galę tyle kosztowały i były najlepsze ;)
4
Oj a czemu na notatniku nie ma artykułu o wysrywie ich telewizji? Czyżby nawet już oni sami się tego wstydzili?
8
To niech spierd**** z tej ligi.
0
@Radko1976 No wow. Przecież wiadomo, że pisząc to zakładałem wygraną z Atletico
0
@Gronek Jakby grali najrówniej byliby liderem
0
@takisobiektos Podjarany? On dziennie daje po 10 wpisów o tym Donciciu XD. Fani Lakers są specyficzni.
0
@norbi77 Jak dziś Rodrygo najgorszy.
8
@Gronek Niby czemu? XD
1
@kejdzi Bo to beton.
0
@barteq No to odpowiedziałem.
1
No to znowu jesteśmy zależni od siebie. Tylko trzeba wszystko wygrać.