partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu drewniaku
1
On coś w końcu trafi w tej lidze?
1
Weźcie w pizdu tego Kounde i Balde XD
0
@Sulimo Nasi skrzydłowi nie umieją przyjąć dziś piłki.
2
Oczy krwawią. Nic im się nie chce. Po co jakieś huczne zapowiedzi jak potem ewidentnie walą w uja? Mam nadzieję, że Flick zrobi w szatni suszarkę.
0
@BulaKG Tak, tak.
1
Strzał z siłą 10 latka
0
@abram3k XD dobre
0
Kounde DRAMAT. On czasami wygląda na totalne drewno.
0
Mega frustrujący mecz.
1
Co ten Balde robi? On jest jakiś pijany czy co?
1
Obudzą się dopiero jak stracą gola?
0
@abram3k No on sprawia wrażenie drewnianego czasami
0
Co my gramy? Slow Motion na całego.
0
Mam nadzieję, zdejmują te krzaki zaraz
0
Ale ten stadion w środku to rudera XD
0
@Who_you_mam Ale co Jaro walczył, że Flick to nie jest dla nas opcja, a Motta to przyszłość trenerki to jego XD
2
@messi564 No dokładnie o tym mówię od dawna. Motta zbiera hejt a ma gorszych piłkarzy niż w Bolognii, tylko ci w Juve mają lepszy PR XD
O już obrońca się odpalił XD
0
Dobra, handicap na Barce zagrany. Vamos
2
@MOLESTA To Como to ma najbogatszych właścicieli w całych Włoszech.
0
@Messibestplayerintheworld Tak zwana "karma" za bycie takim chamem i brutalem.
2
A koszmarem Lewego jest przyjęcie piłki XD
0
@Arkon To już będzie zależało od profesjonalizmu Doncicia. Póki co jest cienko.
2
@MesQueUnClub96 I na tych cieniasów wystarczy, bo oni mają jeszcze bardziej dziurawą obronę.
0
@D10SLEO Jey idzie po Gunthera, Rollins vs Punk vs Reigns, a Orton wraca i przechodzi turn i idzie po Rhodesa. Według mnie najlepszy scenariusz na WM.
0
@Arkon LeBron pewnie powędruje teraz na pozycje 2 albo 3.
1
@MesQueUnClub96 Przecież to tak nie działa. To jest w ogóle inny system, dlatego łatwiej coś czasami ukryć. Czasami, bo i tak bardzo często jakieś plotki są.
0
Madrycioki piszą coś o anulowaniu prawidłowego gola. Prawda to? Czy im się znów odkleja?
0
@Arkon Teoretycznie jest to sytuacja win-win. Lakers zyskali kogoś kto przejmie wszystko po LeBronie. Dallas mega wzmocniło strefę pod koszową, a rozgrywać może teraz Kyrie. Powiedziałbym, że nawet lepiej dla Dallas to mają elitarna defensywę teraz, a w Lakers będzie mega dziura. No i Doncic to grubasek, słabo się prowadzi co też skutkuje tymi urazami.
0
Ale szok z tą wymianą Doncic-Davies. LeBron pewnie niezadowolony.