0

W końcu drewniaku

1

On coś w końcu trafi w tej lidze?

1

Weźcie w pizdu tego Kounde i Balde XD

0

@Sulimo Nasi skrzydłowi nie umieją przyjąć dziś piłki.

2

Oczy krwawią. Nic im się nie chce. Po co jakieś huczne zapowiedzi jak potem ewidentnie walą w uja? Mam nadzieję, że Flick zrobi w szatni suszarkę.

0

@BulaKG Tak, tak.

1

Strzał z siłą 10 latka

0

@abram3k XD dobre

0

Kounde DRAMAT. On czasami wygląda na totalne drewno.

0

Mega frustrujący mecz.

1

Co ten Balde robi? On jest jakiś pijany czy co?

1

Obudzą się dopiero jak stracą gola?

0

@abram3k No on sprawia wrażenie drewnianego czasami

0

Co my gramy? Slow Motion na całego.

0

Mam nadzieję, zdejmują te krzaki zaraz

0

Ale ten stadion w środku to rudera XD

0

@Who_you_mam Ale co Jaro walczył, że Flick to nie jest dla nas opcja, a Motta to przyszłość trenerki to jego XD

2

@messi564 No dokładnie o tym mówię od dawna. Motta zbiera hejt a ma gorszych piłkarzy niż w Bolognii, tylko ci w Juve mają lepszy PR XD

O już obrońca się odpalił XD

0

Dobra, handicap na Barce zagrany. Vamos

2

@MOLESTA To Como to ma najbogatszych właścicieli w całych Włoszech.

0

@Messibestplayerintheworld Tak zwana "karma" za bycie takim chamem i brutalem.

2

A koszmarem Lewego jest przyjęcie piłki XD

0

@Arkon To już będzie zależało od profesjonalizmu Doncicia. Póki co jest cienko.

2

@MesQueUnClub96 I na tych cieniasów wystarczy, bo oni mają jeszcze bardziej dziurawą obronę.

0

@D10SLEO Jey idzie po Gunthera, Rollins vs Punk vs Reigns, a Orton wraca i przechodzi turn i idzie po Rhodesa. Według mnie najlepszy scenariusz na WM.

0

@Arkon LeBron pewnie powędruje teraz na pozycje 2 albo 3.

1

@MesQueUnClub96 Przecież to tak nie działa. To jest w ogóle inny system, dlatego łatwiej coś czasami ukryć. Czasami, bo i tak bardzo często jakieś plotki są.

0

Madrycioki piszą coś o anulowaniu prawidłowego gola. Prawda to? Czy im się znów odkleja?

0

@Arkon Teoretycznie jest to sytuacja win-win. Lakers zyskali kogoś kto przejmie wszystko po LeBronie. Dallas mega wzmocniło strefę pod koszową, a rozgrywać może teraz Kyrie. Powiedziałbym, że nawet lepiej dla Dallas to mają elitarna defensywę teraz, a w Lakers będzie mega dziura. No i Doncic to grubasek, słabo się prowadzi co też skutkuje tymi urazami.

0

Ale szok z tą wymianą Doncic-Davies. LeBron pewnie niezadowolony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?