partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No ostatnio Eric na mocniejszego rywala w LM na obronie to się nie popisał lekko mówiąc.
0
Garcia? De Jong? Mehh
26
No i ten nowy format ligi mistrzów to strzał w dziesiątkę. Jest ostatnia kolejka i większość drużyn dalej ma o co grać. Wcześniej czasami już po 4 kolejkach było wszystko wiadomo.
0
@GeneralXavi Ale tego tych ze złym logiem też często nie ma.
0
@Gaz Tylko co ważniejsze? Dobro klubu który kocha czy jakaś zemsta na grubasku?
0
Niech mi to ktoś wytłumaczy. Popisaliśmy nowy kontrakt z Nike, a dalej z koszulkami problem, jakim cudem? Wątpię że idzie ich aż tyle żeby TAKA firma jak Nike nie była w stanie nas zaopatrzyć. Tak samo na stronie Nike dalej jest stara wersja koszulki ze złym logiem Spotify. Tylko na stronie Barcelony jest ta prawidłowa. Ale co z tego jak praktycznie cały czas są rozmiary niedostępne, szczególnie tych czarnych.
1
Jak dla mnie to i lewa jak i prawa to wzmocnienia tak samo ważnie.
0
@Nightraider Ja nie neguje tego, że mu się nie należy czy coś. Wiadomo to jego wola. Ale Pique czy Xavi potrafili odpuścić, bo wiedzieli w jakiej sytuacji jest klub. Messi też to wiedział i wie.
1
@Nightraider Messi nawet zaległej pensji nie chce nam odpuścić więc nie ma co liczyć że przyszedłby tu po „taniości”.
@Gaz
4
@Filipem No wow XD
3
Ogólnie jest szansa na lidera jak wygramy, bo Liverpool jedzie do Holandii bez połowy składu.
0
@Encore Trochę zdziwienie.
0
@Culers No i dalej doi pensję ;)
0
Niech chociaż trochę zbuduje swoją wartość i pogonić go przy pierwszej lepszej okazji.
0
Nawet do arabusow nie umiemy sprzedać?
0
Ciekawe czy po powrocie Neymara koszulka Santosu znowu stanie się miejscem reklamowym. Przecież jak on tam grał to jakiś szyld pod szyldem był. Już nie było gdzie wcisnąć kolejnych XD
1
Rozumiem, że jutro będzie multi liga?
0
@Who_you_mam No i dobrze, że nie wrócił. Chciał odejść? Odszedł? To nara i wstępu nie masz.
0
@GigiAmoroso Ale ten Mou naciągany. 2 miejsce w tureckiej mając największy budżet, a jeszcze była Roma po drodze w strefie spadkowej.
5
@SelloutCrowd A ilu miał w tydzień deportować? 500 tysięcy?
1
@Cule2013 U mnie w pracy magazynier słucha ich radia przez bite 8h.
0
To ten jeden z kuzynów?
0
@GigiAmoroso Dżentelmen z rakietą w ręce.
1
@PatrykBarca Kolaboracja z marką Bryanta. Mamba
0
@tomek8756 Nie mogę się doczekać aż wyprowadzę swoje moto z garażu i w trasę. Nienawidzę zimy
0
@D10SLEO Musi się dobrze pruć
1
@MesQueUnClub96 Wygląda jakby miał autyzm
0
@tomek8756 wygląda jak gej
5
@KamQiX Małosolne wiadomo. GOAT
6
Które ogórki wolicie? Kiszone czy konserwowe? Ja zdecydowanie konserwowe.