1

No ostatnio Eric na mocniejszego rywala w LM na obronie to się nie popisał lekko mówiąc.

0

Garcia? De Jong? Mehh

26

No i ten nowy format ligi mistrzów to strzał w dziesiątkę. Jest ostatnia kolejka i większość drużyn dalej ma o co grać. Wcześniej czasami już po 4 kolejkach było wszystko wiadomo.

0

@GeneralXavi Ale tego tych ze złym logiem też często nie ma.

0

@Gaz Tylko co ważniejsze? Dobro klubu który kocha czy jakaś zemsta na grubasku?

0

Niech mi to ktoś wytłumaczy. Popisaliśmy nowy kontrakt z Nike, a dalej z koszulkami problem, jakim cudem? Wątpię że idzie ich aż tyle żeby TAKA firma jak Nike nie była w stanie nas zaopatrzyć. Tak samo na stronie Nike dalej jest stara wersja koszulki ze złym logiem Spotify. Tylko na stronie Barcelony jest ta prawidłowa. Ale co z tego jak praktycznie cały czas są rozmiary niedostępne, szczególnie tych czarnych.

1

Jak dla mnie to i lewa jak i prawa to wzmocnienia tak samo ważnie.

0

@Nightraider Ja nie neguje tego, że mu się nie należy czy coś. Wiadomo to jego wola. Ale Pique czy Xavi potrafili odpuścić, bo wiedzieli w jakiej sytuacji jest klub. Messi też to wiedział i wie.

1

@Nightraider Messi nawet zaległej pensji nie chce nam odpuścić więc nie ma co liczyć że przyszedłby tu po „taniości”.

@Gaz

4

@Filipem No wow XD

3

Ogólnie jest szansa na lidera jak wygramy, bo Liverpool jedzie do Holandii bez połowy składu.

0

@Encore Trochę zdziwienie.

0

@Culers No i dalej doi pensję ;)

0

Niech chociaż trochę zbuduje swoją wartość i pogonić go przy pierwszej lepszej okazji.

0

Nawet do arabusow nie umiemy sprzedać?

0

Ciekawe czy po powrocie Neymara koszulka Santosu znowu stanie się miejscem reklamowym. Przecież jak on tam grał to jakiś szyld pod szyldem był. Już nie było gdzie wcisnąć kolejnych XD

1

Rozumiem, że jutro będzie multi liga?

0

@Who_you_mam No i dobrze, że nie wrócił. Chciał odejść? Odszedł? To nara i wstępu nie masz.

0

@GigiAmoroso Ale ten Mou naciągany. 2 miejsce w tureckiej mając największy budżet, a jeszcze była Roma po drodze w strefie spadkowej.

5

@SelloutCrowd A ilu miał w tydzień deportować? 500 tysięcy?

1

@Cule2013 U mnie w pracy magazynier słucha ich radia przez bite 8h.

0

To ten jeden z kuzynów?

0

@GigiAmoroso Dżentelmen z rakietą w ręce.

1

@PatrykBarca Kolaboracja z marką Bryanta. Mamba

0

@tomek8756 Nie mogę się doczekać aż wyprowadzę swoje moto z garażu i w trasę. Nienawidzę zimy

0

@D10SLEO Musi się dobrze pruć

1

@MesQueUnClub96 Wygląda jakby miał autyzm

0

@tomek8756 wygląda jak gej

5

@KamQiX Małosolne wiadomo. GOAT

6

Które ogórki wolicie? Kiszone czy konserwowe? Ja zdecydowanie konserwowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?