partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dało się mieć takiej skuteczności w ostatnich 5 meczach ligowych? Bylibyśmy dalej liderem.
1
@DonCarletto Pokazali to z wami
2
Balde zaczyna wyglądać z meczu na mecz coraz lepiej.
0
@daniel32778 Przecież TorreS gra.
3
Araujo ława? Żeby się czasem nie obraził zaraz.
0
Jakie buty do bieganie polecacie?
0
@gukwa Z jakiej czapy?
1
@kubix05 Dodiego ulepili
0
@takisobiektos O co tu chodzi? XD
0
@MesQueUnClub96 Sinner zagrał też na tyle ile musiał. Nie było potrzeby wnoszenia się na swoje wyżyny, to po co miał to robić?
1
@Kapitan hawk Taki farbowany lisek ;)
0
Gratulacje Sinner. Zasłużony numer jeden, nie ma co.
0
@MesQueUnClub96 Ja to czułem w tamtym roku czy dwa lata temu gdy Rafa po 2022 już nie wrócił. Boli potężnie, ale tak to już niestety jest.
1
@MesQueUnClub96 Ale to tak jest z każdym. Zdrowie pierw wyeliminowało Federera, potem Nadala, teraz czas na Djokovicia. Niestety, ale peselu się nie oszuka.
0
@FcPortoFan1999 To wolę drugi wariant zawsze.
0
@budel17 Urodzeni w latach 90 porażka, może ci z XXI wieku chociaż trochę dowiozą. Jest już Alcaraz i Sinner i kilka talentów też się już pojawia.
1
@kuz Oby było wszystko na matkę tak jak u Hakimiego XD
1
@mekston Wiadomo, on umie grać. Ale jego tenis jest dla mnie chaotyczny.
1
@BezglutenowyPedri Dlatego przydałby się taki Baena u nas. Znacznie bardziej niż Olmo.
3
@MatBac1991 Bo Zverev to taki generator losowych uderzeń. Gdyby nie serwis byłby poza top 20.
0
@mekston @Encore Technicznie lepszy jest Alcaraz i może w ataku dzięki grze przy siatce potrafi więcej, ale w defensywie jest większa różnica. Tutaj Włoch robi niesamowitą robotę.
1
Sinner na ten moment ma większy repertuar zagrań niż Alcaraz i jest lepszy taktycznie. Do tego łatwiej dostosowuje się do gry rywala aniżeli Hiszpan.
4
@MesQueUnClub96 Tylko w twojej głowie.
0
@Recha_0684 Farbowany
0
Ależ akcja! Wow
Tylko w meczach Big 3 było po kilka takich na mecz albo i set.
0
@MesQueUnClub96 No z Alcarazem typowa zagrywka serbowska
1
@FCB_dimiC Marzenie
1
@MesQueUnClub96 Ty tylko potrafisz gdybać, i głównie głupoty.
1
Coś czuję, że ten finał będzie wielkim rozczarowaniem.
0
@MesQueUnClub96 No w twoich snach tylko.