0

Nie dało się mieć takiej skuteczności w ostatnich 5 meczach ligowych? Bylibyśmy dalej liderem.

1

@DonCarletto Pokazali to z wami

2

Balde zaczyna wyglądać z meczu na mecz coraz lepiej.

0

@daniel32778 Przecież TorreS gra.

3

Araujo ława? Żeby się czasem nie obraził zaraz.

0

Jakie buty do bieganie polecacie?

0

@gukwa Z jakiej czapy?

1

@kubix05 Dodiego ulepili

0

@takisobiektos O co tu chodzi? XD

0

@MesQueUnClub96 Sinner zagrał też na tyle ile musiał. Nie było potrzeby wnoszenia się na swoje wyżyny, to po co miał to robić?

1

@Kapitan hawk Taki farbowany lisek ;)

0

Gratulacje Sinner. Zasłużony numer jeden, nie ma co.

0

@MesQueUnClub96 Ja to czułem w tamtym roku czy dwa lata temu gdy Rafa po 2022 już nie wrócił. Boli potężnie, ale tak to już niestety jest.

1

@MesQueUnClub96 Ale to tak jest z każdym. Zdrowie pierw wyeliminowało Federera, potem Nadala, teraz czas na Djokovicia. Niestety, ale peselu się nie oszuka.

0

@FcPortoFan1999 To wolę drugi wariant zawsze.

0

@budel17 Urodzeni w latach 90 porażka, może ci z XXI wieku chociaż trochę dowiozą. Jest już Alcaraz i Sinner i kilka talentów też się już pojawia.

1

@kuz Oby było wszystko na matkę tak jak u Hakimiego XD

1

@mekston Wiadomo, on umie grać. Ale jego tenis jest dla mnie chaotyczny.

1

@BezglutenowyPedri Dlatego przydałby się taki Baena u nas. Znacznie bardziej niż Olmo.

3

@MatBac1991 Bo Zverev to taki generator losowych uderzeń. Gdyby nie serwis byłby poza top 20.

0

@mekston @Encore Technicznie lepszy jest Alcaraz i może w ataku dzięki grze przy siatce potrafi więcej, ale w defensywie jest większa różnica. Tutaj Włoch robi niesamowitą robotę.

1

Sinner na ten moment ma większy repertuar zagrań niż Alcaraz i jest lepszy taktycznie. Do tego łatwiej dostosowuje się do gry rywala aniżeli Hiszpan.

4

@MesQueUnClub96 Tylko w twojej głowie.

0

@Recha_0684 Farbowany

0

Ależ akcja! Wow
Tylko w meczach Big 3 było po kilka takich na mecz albo i set.

0

@MesQueUnClub96 No z Alcarazem typowa zagrywka serbowska

1

@FCB_dimiC Marzenie

1

@MesQueUnClub96 Ty tylko potrafisz gdybać, i głównie głupoty.

1

Coś czuję, że ten finał będzie wielkim rozczarowaniem.

0

@MesQueUnClub96 No w twoich snach tylko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?