0

@Gibbon_FCB Skandal???

0

@daniel32778 Atencji to bardziej ty szukasz, bo reagujesz jakbyś sam poklasku szukał. Coś ci nie pasuje? To zignoruj i do spania a nie szczekasz.

0

Hahaha co za mecz.
@tbas Więcej wiary w zespół ;)

0

@tbas Gdzie to 5-2?

5

Araujo „Król” LM

0

Szmatą po ryju.

0

Brawo de jong :)

2

Disney śpi? Bezużyteczny piłkarz

0

Pedri takie piłki daje, a nie ma asyst. Może on jest jakiś przeklęty?

0

Więcej! Więcej! Więcej setek psujmy. Po prostu żenada.

6

Ciężki żywot kibica Barcelony. Nerwy na nadszarpywane są.

1

@QQL5 Nam już trzeba szukać nowego bramkarza na lata.

0

@tbas No ale co to za sytuacja. Leci piłka za obronę i Balde by to wyjaśnił to Szczęsny go skasował. Przy karnym okej, tam na pewno byłby strzał więc można to zaliczyć jako setka ale dalej nie wiadomo czy bramkowa. Sami rozdajemy prezenty i marnujemy na potęgę.
Jak nie trafiasz swoich sytuacji to w końcu ci i przeciwnik ci włoży. Gdybyśmy mieli skuteczność jak na początku sezonu to byś nie pisał, że Flick jest wyjaśniany, bo byśmy ogrywali większość rywali zanim oni by mieli jakieś okazje.

0

@tbas Powinno być 1:3, a nie 3:1. Jakie setki miała Benfica? Jedna i ją wykorzystali. Tak to dwa wylewy bramkarza. A nasi? 4 setki, 4 nietrafione.

0

@daniel32778 Utkaj już typie. Jesteś nudny i żenujący. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia(zero zdziwienia) to się nie odzywaj.

0

Co to ma być za atak jak oni potrzebują 5 setek do jednego gola?

0

@MesQueUnClub96 Gość wszystko psuje, piąte koło u wozu.

0

Typ jest niemożliwy. Wiecznie jakieś machanie kąpanie, pokazywania co ktoś ma zrobić. A on sam wszystko podaje niecelnie i mu piłka odskakuje na 3 metry.

1

Według mnie możemy to jeszcze wygrać/zremisowac. Ale jest jeden warunek, Lewandowski z boiska.

2

Możemy zmienić już napastnika? Co ten Lewandowski odpierdala? Jakieś piętki… gość wszystko psuje. Co za drewno

0

Każde podanie źle, każda przebitka przegrywana, wszystko nie tak. O uj tu chodzi? A Benfice wychodzi wszystko.

1

Sami przegrywamy sobie ten mecz na życzenie.

0

Szczęsny Szczęsnym, ale Balde też zaspał.

0

Czemu takie rzeczy tylko w tym klubie??

1

Boże Lewy…
Abecadło piłki nożnej leży u niego

1

Jakaś kartka? Halo?

0

Jakim prawem oni się w ogóle wahali?

0

Na jakim stadionie nie gwiżdżą hymnu LM? XD

0

@ViscaBarca123 To on jeszcze nie gra? Ale żal.

1

@barcelonaLM No taktycznie już Djokovic umie na niego grać wyraźnie. A sztab Carlitosa nic w tym nie zmienił/zmienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?