partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@PatrykBarca Szybko się zestarzało XD
0
@Miszak Rune z góry jest skazany na niepowodzenie. Nie ten mental.
0
@daniel32778 Jaki płacz typie? Napisałem tylko zwykłą opinię XD
Gdzie byłem po zwycięstwie? A gdzie miałem być? W domu XD
0
@daniel32778 Gdzie tu płacz głąbie?
1
A my u siebie z tymi pastuchami 1-2 w plecy...
Real im do przerwy pakuje 4. Zaraz mnie coś rozniesie
1
W ogóle pamiętam jak na początku sezonu były jakieś wpisy czy tam artykuły, że Lewy strzela więcej niż Messi na początku rekordowego sezonu 11/12. Szybko się zestarzało, jeszcze go Mbappe przegoni XD
0
@abram3k Jesteśmy słabi w lidze, a ogólnie gramy dobrze. To jakiś paradoks...
1
@tbas Ty całe życie widzisz świat tak negatywnie?
1
Sandro kat czołówki XD
1
@D10SLEO A początek był obiecujący
3
@adambijax O uj ci chodzi? XD
0
Rozwiązanie tego podklubu to byłaby odpowiednia kara.
1
@Lewangoooolsky Ale gadasz głupoty. Przecież wczoraj zabrakło tylko i wyłącznie skuteczności i byłyby 3 punkty. Więc o jakim braku pomysłu ty gadasz? Nie mieliśmy okazji? Mieliśmy i to sporo. Jak czegoś zabrakło to Lewego na boisku ;)
0
@Lewangoooolsky "w lidze"
Pierw przeczytaj
1
Nie da się go wypożyczyć do La Ligi?
1
W ogóle ostatnio mecze Lewandowskiego w lidze to jest jakaś porażka. Nie dość, że drużynie nic nie daje bo nie strzela to jeszcze przeszkadza. Każda piłka jaką przyjmuje odskakuje mu na dwa metry jak od jakiegoś sęka. Lubię Roberta i go doceniam, ale na następny sezon potrzebujemy nowego napastnika. Zegar tyka nieubłagalnie dla każdego.
5
@ngif Wróżysz przy założeniu, że wygramy wszystko do końca. Nie z taką skutecznością i nie z takim niepewnym bramkarzem.
0
@Barca_Big_Moment Zverev nic nigdy nie wygra. To mentalny placek.
0
Fajnie, że Djokovic kończy już zmagania na ćwierćfinale.
1
Czemu w serialach najbardziej irytujące postacie muszą grać kobiety? Chyba wychodzi już to tak naturalnie.
1
@Rifek Tamten Xavi miał bramkarza który był najlepszy na świecie.
7
I kij wzór getafe, trudny wyjazd. Ale Leganes i Las Palmas u siebie? Dalej nie mogę tego pojąć…
0
Jak do końca wygramy wszystko co mało prawdopodobne to 93 punty do zdobycia, średnio. Nie wykorzystujemy, że Real jest w tym sezonie przeciętny bo sami gramy jak dwie różne drużyny. I mamy okropną skuteczność.
1
Przegrywamy ligę przez brak skuteczności i to boli
0
@LeoMessiiBarcaPepa No i masz
2
Liga przegrana. Nie ma się co łudzić że jest inaczej. DRAMAT
1
Co za podłe kurwy, połamania kości tam wszystkim tfu
2
Boże Pedri strzelaj do chuja
2
Kurwa te nasze rożne to jest taki nonsens
2
Nic tu nie wciśniemy już. Dramat…