1

Boli to mnie dalej, że gdyby nie brutal z Betisu mielibyśmy dwóch wychowanków na obu skrzydłach od których zaczynałoby się wybieranie 11 na mecz. Ehhh no cóż. Przynajmniej Gaviemu się udało jak na ten moment wrócić na odpowiednie tory.

2

@MesQueUnClub96 Triple H XD
Weź człowieku przestań obrzydzać wszystkim tego Hurkacza XD

0

@ShawnC No w sumie w sezonie 11/12 to było tylko Messi show i czasami Fabregas jeśli chodzi o atak XD. Mocny zjazd Pedro, kontuzja Villi i marnujący na potęgę setki Sanchez. Przypomnij sobie co Alexis wyprawiał z Chelsea na Stamford Bridge. On tam miał z 3-4 sety.

5

@kuz Sory ale gadasz totalnie głupoty jak uważasz, że Kvara całkowicie zniknął.

0

@ShawnC Zerowy wkład w sezonie 11/12. Pep go miał dość na tyle, że zaczął stawiać na Tello, w sezonie 12/13 też nic specjalnego. Odpalił dopiero w 13/14, ale i tak bardziej się go opłaciło odpalić kosztem Suareza.

0

@ShawnC Chłopie co ty masz z tym Sanchezem? W Barcelonie to on nie podołał i tyle z jego przygody. Miał jeden dość udany sezon, w którym nic nie wygraliśmy.

5

Ogólnie trzeba sobie powiedzieć, że Flick ma rękę do skrzydłowych. Wystarczy sobie przypomnieć w jakiej formie pod jego wodza był Gnabry i Koman w Bayernie, i teraz spojrzeć co wyprawia Raphinha i jak rozwija się Yamal.

0

@pt9 Z drugiej strony pierwsza żółta Viniciusa raczej z dupy biorąc pod uwagę że protesutujac tam wtedy miał rację, ale drugą stroną ciekawe co też tam wtedy powiedział do sędziego.

3

@michal26 Grając drugi mecz w takim systemie, a pierwszy na poważnego rywala. Nie można mieć o to do niego pretensji.

3

Piękne wczoraj było jak pokazali Laporte i trybuny wiwatowały, potem Viniciusa i został wybuczany. Potem przy posiadaniu Realu skandowanie „Messi, Messi, Messi” i potem przy zbliżeniu na Pereza znów gwizdy :D

2

@LambiPL Stary Yamala

13

@MessiSuarezNeymar Nie, ale po meczu wychwyciły go w śmieciarce w drodze na wysypisko.

0

@Encore Po prostu dla mnie Pedri nie jest doceniany. Jude wiadomo, że to topowy piłkarz, chociaż też burak z zachowania.

0

@MOLESTA Jeszcze Messi Messi skandowane było XD

16



Nie tylko statystyki się liczą ;)

37



Gladiator. Oby z Bernalem było tak samo.

0

@kaamil1910 Nie napisałem, że bije je słabo tylko, że moim zdaniem kiedyś od niego przy nich biła większa pewność siebie.

6

Nie no czytając na notatniku, o Carlo że „Biden już nie ogarnia” to za dużo XDDD

Dobrej nocy, VeB!

12

@brd42 XDD co za łeb

0

Wiadomo kiedy wraca Christensen? Chyba jakoś niedługo?

1

@kaamil1910 Ale kiedyś mimo wszystko robił to pewniej

0

@Barcelonista94 Wraca też Christensen.

25

Kurdee, szkoda. Licze, że po tym meczu Araujo coś się przestawi i zostanie oraz dojdą do porozumienia z kontraktem.

13

Kounde asysta dziś niczym Xavi do Leo w Rzymie przeciwko United.

0

I co tam hejterze Raphy? @Faro

4

To jeszcze lektura na notatniku i można iść spać.

5

9

Laporta XD
Jest jaki jest, ale klub kocha na całego i ma ten vibe.

1

Po burzy zawsze wychodzi słońce. Oby to trofeum to był ten moment. Vamos!

0

@gumaz Też nie pamietam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?