partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider Holendarska piłka to od dawna jest mocno przereklamowana
0
@abram3k Ok, przyznam ci rację że na początku z Salahem przeczytałem inaczej.
A co jest dziwnego w tym, że ktoś jest w jakimś stopniu uzależniony od swojego najlepszego piłkarza?
0
Komentarz usunięty
0
@abram3k Typowe wróżenie z fusów
1
Miało być 7:0 a tu wyjdzie kompromitacja
6
Kolejna 10? Brzmi jak super pomysł. A kiedy jakiś lewy skrzydłowy szwagry?
A i pisze, że 10 bo jak dla mnie to Baena nie jest typowym skrzydłowym, na pewno nie takim jakiego potrzebujemy. I u nas lepiej by się sprawdził właśnie na pozycji 10.
0
@Rupert_Haubica A przeczytałeś całą wypowiedź? Czy tylko nagłówek?
0
@tbas Rezerwami
1
Ehhh Chelsea, nie wytrzymali. Po kuponie…
0
@tbas Bo Cancelo był taki wybitny, że szok XD
0
@Nightraider Dla mnie logicznym jest, że jak ktoś jest zarejestrowany do 32 grudnia, to potem można go tez zarejestrować do 31 stycznia w tym SAMYM KLUBIE, bo do 31 stycznia trwa okienko czyli czas do rejestracji zawodników.
2
Pomijając od tego kto ma rację a kto nie to jest to głupie, że nie można zarejestrować ponownie zawodnika.
1
@FCB24 Przecież oni są w dobrej sytuacji rynkowej. Mają czym handlować i w spokoju mogą sobie rozwijać zawodników. Pośpiech tutaj nie jest dobrym doradcą.
1
@macio_944 Jak sam zauważyłeś, szczęściu trzeba pomagać ;). Nie da się od tak mieć szczęście ponad 10 lat. Mourinho ich wyzwolił z frajerstwa i ten mental się tam utrzymuje nieprzerwanie od 2011 roku. U nas? Już dawno zaginął.
11
Ciężko sobie wyobrazić żeby przegrali mecz w innych okolicznościach niż takie jak dziś. Gra w 10, wynik w plecy a oni w końcówce wyrywają jeszcze nie tyle remis co jeszcze wygrana. Ale fakt, że nas to wkurza to tylko i wyłącznie wina tego, że jesteśmy zwykłymi frajerami i leszczami.
0
Komentarz usunięty
5
My z Leganes w 11 wygrać nie mozemy u siebie...
2
Ciekawe co sędziemu nawrzucał i mam nadzieję, że znajdzie się to w raporcie XD
1
@zadafcb Oby tak.
0
MVG tragedia na doublach.
2
@blakkudium Hahah nigdy nie widziałem takiego swojaka XDD
0
Ale Van Gerwen to wypuścił ajajaj
1
Dużo ludzi nie lubi Littlera, a przecież on tam swój jest XD
0
Tyle właśnie znaczy topowy bramkarz. Zawsze chociaż raz im uratuje dupe i nigdy nic nie zawali.
0
@Bacek700 @Rastafarnianin
https://www.fcbarca.com/123244-quotlaporta-walczy-by-uniknac-upadku-quot,dyskusja-15152814.html#comment-15152814
8
Ależ Pan redaktor Michał zezłomował pewnego "wszechwiedzącego" madryciaka pod jednym z artykułów ;)
0
Ja to się boję aż lata i tego jakie tam nas czekają dziury w budżecie.
2
@MesQueUnClub96 Dwa lata? Ja byłem przekonany, że to było rok temu XD
0
@ArcziArtt Tak, a raczej grał bo już jest w G League
0
@michal26 Lakers to wciąż zespół na pierwszą/drugą rundę.