0

@Nightraider Holendarska piłka to od dawna jest mocno przereklamowana

0

@abram3k Ok, przyznam ci rację że na początku z Salahem przeczytałem inaczej.
A co jest dziwnego w tym, że ktoś jest w jakimś stopniu uzależniony od swojego najlepszego piłkarza?

0

Komentarz usunięty

0

@abram3k Typowe wróżenie z fusów

1

Miało być 7:0 a tu wyjdzie kompromitacja

6

Kolejna 10? Brzmi jak super pomysł. A kiedy jakiś lewy skrzydłowy szwagry?
A i pisze, że 10 bo jak dla mnie to Baena nie jest typowym skrzydłowym, na pewno nie takim jakiego potrzebujemy. I u nas lepiej by się sprawdził właśnie na pozycji 10.

0

@Rupert_Haubica A przeczytałeś całą wypowiedź? Czy tylko nagłówek?

0

@tbas Rezerwami

1

Ehhh Chelsea, nie wytrzymali. Po kuponie…

0

@tbas Bo Cancelo był taki wybitny, że szok XD

0

@Nightraider Dla mnie logicznym jest, że jak ktoś jest zarejestrowany do 32 grudnia, to potem można go tez zarejestrować do 31 stycznia w tym SAMYM KLUBIE, bo do 31 stycznia trwa okienko czyli czas do rejestracji zawodników.

2

Pomijając od tego kto ma rację a kto nie to jest to głupie, że nie można zarejestrować ponownie zawodnika.

1

@FCB24 Przecież oni są w dobrej sytuacji rynkowej. Mają czym handlować i w spokoju mogą sobie rozwijać zawodników. Pośpiech tutaj nie jest dobrym doradcą.

1

@macio_944 Jak sam zauważyłeś, szczęściu trzeba pomagać ;). Nie da się od tak mieć szczęście ponad 10 lat. Mourinho ich wyzwolił z frajerstwa i ten mental się tam utrzymuje nieprzerwanie od 2011 roku. U nas? Już dawno zaginął.

11

Ciężko sobie wyobrazić żeby przegrali mecz w innych okolicznościach niż takie jak dziś. Gra w 10, wynik w plecy a oni w końcówce wyrywają jeszcze nie tyle remis co jeszcze wygrana. Ale fakt, że nas to wkurza to tylko i wyłącznie wina tego, że jesteśmy zwykłymi frajerami i leszczami.

0

Komentarz usunięty

5

My z Leganes w 11 wygrać nie mozemy u siebie...

2

Ciekawe co sędziemu nawrzucał i mam nadzieję, że znajdzie się to w raporcie XD

1

@zadafcb Oby tak.

0

MVG tragedia na doublach.

2

@blakkudium Hahah nigdy nie widziałem takiego swojaka XDD

0

Ale Van Gerwen to wypuścił ajajaj

1

Dużo ludzi nie lubi Littlera, a przecież on tam swój jest XD

0

Tyle właśnie znaczy topowy bramkarz. Zawsze chociaż raz im uratuje dupe i nigdy nic nie zawali.

8

Ależ Pan redaktor Michał zezłomował pewnego "wszechwiedzącego" madryciaka pod jednym z artykułów ;)

0

Ja to się boję aż lata i tego jakie tam nas czekają dziury w budżecie.

2

@MesQueUnClub96 Dwa lata? Ja byłem przekonany, że to było rok temu XD

0

@ArcziArtt Tak, a raczej grał bo już jest w G League

0

@michal26 Lakers to wciąż zespół na pierwszą/drugą rundę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?