2

Ciepłe łóżeczko. Ale mi tego było trzeba

0

Komentarz usunięty

18

Komentarz usunięty

1

Jesteśmy pod dnem i od niego pukamy. To jest aż niewyobrażalne co się stało z tym klubem. Aż mi przykro w sumie jak się o tym pomyśli tak głębiej :/

2

@PawkoFCB Zazdro, też by pograł XD

2

A co jeśli celem United jest to żeby zobaczyć w przyszłym sezonie derby Manchesteru w Championship?

3

@VegetaPolska Tam gdzie wyniki, tam i atmosfera. Ot cała tajemnica.

0

@macio_944 Niektórzy aż za bardzo się nakręcacie tym GTA. Żeby po tym niespadła na was wielka bomba zwana "rozczarowanie", bo i tak może być.
Za mało ludzi mówi o tym, jak wielu świetnych fachowców odeszło od Rockstar w ostatnich i że obecnie ta firma to bardziej firma "równouprawnienia w społeczeństwie" zamiast bycia po prostu firmą gamingową.

1

@kuz Nie wiem czy Flick w tworzenie kadry ma aż taki wpływ. Bardziej ego Laporty i jego wybraniec Deco, który musi coś robić ale nie koniecznie dobrze.

5

@kuz Rozumiem twój punkt widzenia, poniekąd masz rację. ALE czy transfer Olmo był konieczny? Absolutnie nie! I teraz jaką tego płacimy cene aby go w ogóle dalej zarejestrować? Ano musimy po taniości sprzedać jakieś miejsca VIP na kilkanaście lat i do tego wizerunkowo z dna spadamy nawet pod dno, bo to jakiś ewenement co my wyprawiamy...

1

@Faro To fakt, Balde w ogóle nie ogarnia podstaw jak chociażby gra na obieg ze skrzydłowym. Inna kwestia, to czy u nas w ogóle istnieje lewy skrzydłowy? No nie do końca i to też jest problem i to od wielu lat.

1

@Commando Świetny człowiek

1

@Sysia11 Ten Lisandro sam jest przeciętniakiem

0

@tbas I link do artykułu z 2021 ;)

9

Jak to? Przecież zawsze panuje optymizm XD

0

@MesQueUnClub_87 Nie psuj kolejarzowi narracji

2

@LeoMessiiBarcaPepa Może dlatego, że Chelsea ma prywatnego właściciela który jest multi miliarderem? No i przede wszystkim w Premier League panują inne zasady i liga sama w sobie jest znacznie bogatsza?

1

@Sysia11 Z całym szacunkiem, ale De Paul to wciąż nie jest jakiś niewiadomo jaki topowy piłkarz. Bardzo dobry zadaniowiec i tyle.

2

Liverpool nie ma konkurencji w tym sezonie póki co.

0

@ViscaelBarca2007 @pt9 Chodzi mi o to, że w normalnej sytuacji sami bylibyśmy zainteresowani takim Trentem na 100% i pewnie wtedy wybrałby nas.

5

@Criss18Barca A to nie wina tego, że ktoś jest absolutnym debilem? I takie rzeczy jak przede wszystkim alkohol nie są dla niego?

2

No niestety fakty są takie, że u Lewego kuleje obecnie absolutnie każdy aspekt piłkarski zaczynając od prostego podania i kończąc na prostym przyjęciu piłki.

2

Jesteśmy na takim dnie, że nawet zawodnik który się kiedyś deklarował jako nasz kibic i tak pójdzie grać do Madrytu gdzie już teraz gra w topowym klubie i jest jego wychowankiem.

12

@ziomal88 A ty się chyba jej zbyt dużo nawciągałeś.

0

Do tego ile wydajemy na pensje wliczają się też zaległe pensje? Nawet dla zawodników których już w kadrze tu nie ma?

0

@szymonekk Bo wciąż są zaległe pensje do wypłacenia, chociażby nawet dla samego Messiego i to się chyba wlicza.

6

Miało być 200, jest 100 XD. Świetny deal, nie ma co XD

0

@FCB_dimiC Nowa forma atencji

0

@Ryoumen Ale to małe zabki. Ja sobie nie wyobrażam dużego marketu bez człowieka w nim. Jest to wręcz niemożliwe.

0

Mimo wszystko jakoś tego Olmo zarejestrują. Pytanie tylko jakim kosztem tym razem i co gruby wymyślił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?