partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciepłe łóżeczko. Ale mi tego było trzeba
0
Komentarz usunięty
18
Komentarz usunięty
1
Jesteśmy pod dnem i od niego pukamy. To jest aż niewyobrażalne co się stało z tym klubem. Aż mi przykro w sumie jak się o tym pomyśli tak głębiej :/
2
@PawkoFCB Zazdro, też by pograł XD
2
A co jeśli celem United jest to żeby zobaczyć w przyszłym sezonie derby Manchesteru w Championship?
3
@VegetaPolska Tam gdzie wyniki, tam i atmosfera. Ot cała tajemnica.
0
@macio_944 Niektórzy aż za bardzo się nakręcacie tym GTA. Żeby po tym niespadła na was wielka bomba zwana "rozczarowanie", bo i tak może być.
Za mało ludzi mówi o tym, jak wielu świetnych fachowców odeszło od Rockstar w ostatnich i że obecnie ta firma to bardziej firma "równouprawnienia w społeczeństwie" zamiast bycia po prostu firmą gamingową.
1
@kuz Nie wiem czy Flick w tworzenie kadry ma aż taki wpływ. Bardziej ego Laporty i jego wybraniec Deco, który musi coś robić ale nie koniecznie dobrze.
5
@kuz Rozumiem twój punkt widzenia, poniekąd masz rację. ALE czy transfer Olmo był konieczny? Absolutnie nie! I teraz jaką tego płacimy cene aby go w ogóle dalej zarejestrować? Ano musimy po taniości sprzedać jakieś miejsca VIP na kilkanaście lat i do tego wizerunkowo z dna spadamy nawet pod dno, bo to jakiś ewenement co my wyprawiamy...
1
@Faro To fakt, Balde w ogóle nie ogarnia podstaw jak chociażby gra na obieg ze skrzydłowym. Inna kwestia, to czy u nas w ogóle istnieje lewy skrzydłowy? No nie do końca i to też jest problem i to od wielu lat.
1
@Commando Świetny człowiek
1
@Sysia11 Ten Lisandro sam jest przeciętniakiem
0
@tbas I link do artykułu z 2021 ;)
9
Jak to? Przecież zawsze panuje optymizm XD
0
@MesQueUnClub_87 Nie psuj kolejarzowi narracji
2
@LeoMessiiBarcaPepa Może dlatego, że Chelsea ma prywatnego właściciela który jest multi miliarderem? No i przede wszystkim w Premier League panują inne zasady i liga sama w sobie jest znacznie bogatsza?
1
@Sysia11 Z całym szacunkiem, ale De Paul to wciąż nie jest jakiś niewiadomo jaki topowy piłkarz. Bardzo dobry zadaniowiec i tyle.
2
Liverpool nie ma konkurencji w tym sezonie póki co.
0
@ViscaelBarca2007 @pt9 Chodzi mi o to, że w normalnej sytuacji sami bylibyśmy zainteresowani takim Trentem na 100% i pewnie wtedy wybrałby nas.
5
@Criss18Barca A to nie wina tego, że ktoś jest absolutnym debilem? I takie rzeczy jak przede wszystkim alkohol nie są dla niego?
2
No niestety fakty są takie, że u Lewego kuleje obecnie absolutnie każdy aspekt piłkarski zaczynając od prostego podania i kończąc na prostym przyjęciu piłki.
2
Jesteśmy na takim dnie, że nawet zawodnik który się kiedyś deklarował jako nasz kibic i tak pójdzie grać do Madrytu gdzie już teraz gra w topowym klubie i jest jego wychowankiem.
12
@ziomal88 A ty się chyba jej zbyt dużo nawciągałeś.
0
Do tego ile wydajemy na pensje wliczają się też zaległe pensje? Nawet dla zawodników których już w kadrze tu nie ma?
0
@szymonekk Bo wciąż są zaległe pensje do wypłacenia, chociażby nawet dla samego Messiego i to się chyba wlicza.
6
Miało być 200, jest 100 XD. Świetny deal, nie ma co XD
0
@FCB_dimiC Nowa forma atencji
0
@Ryoumen Ale to małe zabki. Ja sobie nie wyobrażam dużego marketu bez człowieka w nim. Jest to wręcz niemożliwe.
0
Mimo wszystko jakoś tego Olmo zarejestrują. Pytanie tylko jakim kosztem tym razem i co gruby wymyślił?