7

A i tak nam to nie da zasady 1:1 XD
Cyrk na kółkach.

1

Dajcie spokój. Ten gość to przeciętniak i jakiś wyrzutek z Bayernu.

0

@MesQueUnClub96 Typowa drużyna Guardioli. Czyli nieudolność w grze z tyłu, a bronisz się tylko gdy masz w sumie piłkę.

0

@tbas No zobacz punktację runda po rundzie ;)

4

Nie dość, że mocarny mecz Barcy dziś to potem jeszcze Usyk-Fury. No sobota perfekcyjna.

0

@Kapitan hawk Po prostu wygrajmy.

3

@Tasde Haha dobre. Fabuła w IV jest najlepsza i bije na głowę tą z V. A mrok i ciemność taki miał być i musiał być ze względu na bohatera, jego przeszłość i miasto. Strasznie niedoceniana część, a ma najwięcej do zaoferowania.

0

@sidi12843 Przecież to średniak. Nie cha go w Bayernie, czemu my mamy go brać? Jakiegoś ochłapa.

1

@Arden Najgorsze w tym wszystkim jest to, że i tak się czuję jakiś niedosyt i niesprawiedliwość patrząc na tamtą ekipę. Bo wygrali tak wiele, a i tak mogli i powinni więcej.

1

@tbas Oddała i nawet zdobyła legalnego gola.

0

No nareszcie live o finansach. Czekam

4

Ktoś idzie na sylwka do Zduniaka?

1

Komentarz usunięty

3

@Encore A my wzięliśmy Olmo XD. Trzymajcie mnie...

0

Laporta jest do wyjebania

0

No i git. Liczę na niego i mocno mu kibicuję.

2

@MesQueUnClub96 No to oby jednak Haaland tu trafił. Jestem wstanie wtedy to strawić.

3

@draxidox Jesteś odklejony w tym temacie XD

0

@D10SLEO Ale to nie była tygodniówka

0

Ale gruby musiał nawywijać XD

0

@michal26 Mentzen nie przekroczy nawet 10% i zakręci się w okolicach 5 XD

1

@Aragorn33 dostaną wezwanie do gabinetu wujka Władka i będzie już po skandalu ;)

2

To po co tam szedł? Kretyn.

1

@MesQueUnClub96 Chłopie weź sobie jakiś blog załóż i tam pisz te swoje smęty i przemyślenia.

0

@mkord To nie Ameryka

0

@Kamiloza91 Trace nadzieję, że ta drużyna będzie w stanie punktować na tyle regularnie na ile trzeba. Przegraliśmy mecze których przegrać kur** nie można.

9

@AmigoBlancos To ty chyba nie rozumiesz czym jest antyfutbol. Bo leżenie pół meczu na murawie, udawanie urazu i chamskie faule nie mają nic wspólnego z futbolem jaki powinno się oglądać. Dlatego bardzo liczę, że kiedyś przyjdzie taki moment w tym sporcie gdzie będziemy mieli zatrzymywany czas gry przy każdej przerwie w grze.

0

Czyli szykuje się -6 do Atletico i -5 do Realu.

4

@Katalonik97 A Lewu potrafi przyjąć? Taka kłoda w przyjęciu piłki, że masakra. I to głównie przez Lewego nie wygraliśmy tego meczu, sam zmarnował takie dwie sety, że szok. Szczególnie ta jedna gdzie praktycznie pusta bramka, a ten w bramkarza.

3

@reloaded God of War. Mocny konkurent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?