partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
A i tak nam to nie da zasady 1:1 XD
Cyrk na kółkach.
1
Dajcie spokój. Ten gość to przeciętniak i jakiś wyrzutek z Bayernu.
0
@MesQueUnClub96 Typowa drużyna Guardioli. Czyli nieudolność w grze z tyłu, a bronisz się tylko gdy masz w sumie piłkę.
0
@tbas No zobacz punktację runda po rundzie ;)
4
Nie dość, że mocarny mecz Barcy dziś to potem jeszcze Usyk-Fury. No sobota perfekcyjna.
0
@Kapitan hawk Po prostu wygrajmy.
3
@Tasde Haha dobre. Fabuła w IV jest najlepsza i bije na głowę tą z V. A mrok i ciemność taki miał być i musiał być ze względu na bohatera, jego przeszłość i miasto. Strasznie niedoceniana część, a ma najwięcej do zaoferowania.
0
@sidi12843 Przecież to średniak. Nie cha go w Bayernie, czemu my mamy go brać? Jakiegoś ochłapa.
1
@Arden Najgorsze w tym wszystkim jest to, że i tak się czuję jakiś niedosyt i niesprawiedliwość patrząc na tamtą ekipę. Bo wygrali tak wiele, a i tak mogli i powinni więcej.
1
@tbas Oddała i nawet zdobyła legalnego gola.
0
No nareszcie live o finansach. Czekam
4
Ktoś idzie na sylwka do Zduniaka?
1
Komentarz usunięty
3
@Encore A my wzięliśmy Olmo XD. Trzymajcie mnie...
0
Laporta jest do wyjebania
0
No i git. Liczę na niego i mocno mu kibicuję.
2
@MesQueUnClub96 No to oby jednak Haaland tu trafił. Jestem wstanie wtedy to strawić.
3
@draxidox Jesteś odklejony w tym temacie XD
0
@D10SLEO Ale to nie była tygodniówka
0
Ale gruby musiał nawywijać XD
0
@michal26 Mentzen nie przekroczy nawet 10% i zakręci się w okolicach 5 XD
1
@Aragorn33 dostaną wezwanie do gabinetu wujka Władka i będzie już po skandalu ;)
2
To po co tam szedł? Kretyn.
1
@MesQueUnClub96 Chłopie weź sobie jakiś blog załóż i tam pisz te swoje smęty i przemyślenia.
0
@mkord To nie Ameryka
0
@Kamiloza91 Trace nadzieję, że ta drużyna będzie w stanie punktować na tyle regularnie na ile trzeba. Przegraliśmy mecze których przegrać kur** nie można.
9
@AmigoBlancos To ty chyba nie rozumiesz czym jest antyfutbol. Bo leżenie pół meczu na murawie, udawanie urazu i chamskie faule nie mają nic wspólnego z futbolem jaki powinno się oglądać. Dlatego bardzo liczę, że kiedyś przyjdzie taki moment w tym sporcie gdzie będziemy mieli zatrzymywany czas gry przy każdej przerwie w grze.
0
Czyli szykuje się -6 do Atletico i -5 do Realu.
4
@Katalonik97 A Lewu potrafi przyjąć? Taka kłoda w przyjęciu piłki, że masakra. I to głównie przez Lewego nie wygraliśmy tego meczu, sam zmarnował takie dwie sety, że szok. Szczególnie ta jedna gdzie praktycznie pusta bramka, a ten w bramkarza.
3
@reloaded God of War. Mocny konkurent.