5

My z Leganes w 11 wygrać nie mozemy u siebie...

2

Ciekawe co sędziemu nawrzucał i mam nadzieję, że znajdzie się to w raporcie XD

1

@zadafcb Oby tak.

0

MVG tragedia na doublach.

2

@blakkudium Hahah nigdy nie widziałem takiego swojaka XDD

0

Ale Van Gerwen to wypuścił ajajaj

1

Dużo ludzi nie lubi Littlera, a przecież on tam swój jest XD

0

Tyle właśnie znaczy topowy bramkarz. Zawsze chociaż raz im uratuje dupe i nigdy nic nie zawali.

8

Ależ Pan redaktor Michał zezłomował pewnego "wszechwiedzącego" madryciaka pod jednym z artykułów ;)

0

Ja to się boję aż lata i tego jakie tam nas czekają dziury w budżecie.

2

@MesQueUnClub96 Dwa lata? Ja byłem przekonany, że to było rok temu XD

0

@ArcziArtt Tak, a raczej grał bo już jest w G League

0

@michal26 Lakers to wciąż zespół na pierwszą/drugą rundę.

1

@kamiVeB Wyczuwam trade 3 zespołowy

3

@MesQueUnClub96 Ekspert jak się patrzy

0

Skąd tyle niechęci do Littlera?

0

@TheNekro94 Ale tu nie chodzi o ucieczkę nawet. Dostajesz wyrok, a i tak dalej otrzymujesz kase...

0

@fart Póki Giannis tam gra i wciąż jest w sile wieku to wątpię.

0

@Encore No na pewno muszą robić jakieś ruchy. Inna sprawa, że obaj mają teraz dość niską wartość przez swoją formę, a już na pewno MPJ

0

Ale to państwo jest dziurawe, że ktoś kto ma na sobie wyrok tymczasowego więzienia jako poseł i tak dalej dostaje pensje i to nie małą, bo 16k brutto i oni dopiero teraz robią ustawę naprawiającą ten absurd XD
Cyrk i tyle.

1

@Encore Ale ich odkleiło z tym LaMelo, że jest pierwszy wśród obrońców na wschodzie XD

0

@Encore Szkoda dla niego, że Nuggets tak spieprzyli mu roster i marnują jego prime.

0

@michal26 Opóźnienie w budowie stadionu to wina miasta tylko i wyłącznie.

0

@ToWinaSedziego No i druga strona medalu to dlaczego miałby robić na złość klubowi swojego życia tylko przez jakiegoś jednego grubasa?

0

@Azazel_Pazuzu To jak Tebas zmieniał zasady na bieżąco jest tylko i wyłącznie zasługą Lapcia i tego jak on kombinował i naginał reguły „gry”.

1

@ToWinaSedziego Albo robi tak specjalnie za to co zrobił Laporta i żeby mu utrudnić.

0

@Filipem A skąd ktoś ma wiedzieć czy to prawda?

2

A w lato pewnie będą jeszcze większe jaja z tymi finansami. Skończyło się pudrowanie trupa, bo nikogo już Laporta nie oszuka swoimi fejkowymi sprzedażami.

1

@BenyBlade Messi na to w pełni zasługiwał. Problemem były inne chore kontrakty i wydawanie hajsu na lewo i prawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?