partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
My z Leganes w 11 wygrać nie mozemy u siebie...
2
Ciekawe co sędziemu nawrzucał i mam nadzieję, że znajdzie się to w raporcie XD
1
@zadafcb Oby tak.
0
MVG tragedia na doublach.
2
@blakkudium Hahah nigdy nie widziałem takiego swojaka XDD
0
Ale Van Gerwen to wypuścił ajajaj
1
Dużo ludzi nie lubi Littlera, a przecież on tam swój jest XD
0
Tyle właśnie znaczy topowy bramkarz. Zawsze chociaż raz im uratuje dupe i nigdy nic nie zawali.
0
@Bacek700 @Rastafarnianin
https://www.fcbarca.com/123244-quotlaporta-walczy-by-uniknac-upadku-quot,dyskusja-15152814.html#comment-15152814
8
Ależ Pan redaktor Michał zezłomował pewnego "wszechwiedzącego" madryciaka pod jednym z artykułów ;)
0
Ja to się boję aż lata i tego jakie tam nas czekają dziury w budżecie.
2
@MesQueUnClub96 Dwa lata? Ja byłem przekonany, że to było rok temu XD
0
@ArcziArtt Tak, a raczej grał bo już jest w G League
0
@michal26 Lakers to wciąż zespół na pierwszą/drugą rundę.
1
@kamiVeB Wyczuwam trade 3 zespołowy
3
@MesQueUnClub96 Ekspert jak się patrzy
0
Skąd tyle niechęci do Littlera?
0
@TheNekro94 Ale tu nie chodzi o ucieczkę nawet. Dostajesz wyrok, a i tak dalej otrzymujesz kase...
0
@fart Póki Giannis tam gra i wciąż jest w sile wieku to wątpię.
0
@Encore No na pewno muszą robić jakieś ruchy. Inna sprawa, że obaj mają teraz dość niską wartość przez swoją formę, a już na pewno MPJ
0
Ale to państwo jest dziurawe, że ktoś kto ma na sobie wyrok tymczasowego więzienia jako poseł i tak dalej dostaje pensje i to nie małą, bo 16k brutto i oni dopiero teraz robią ustawę naprawiającą ten absurd XD
Cyrk i tyle.
1
@Encore Ale ich odkleiło z tym LaMelo, że jest pierwszy wśród obrońców na wschodzie XD
0
@Encore Szkoda dla niego, że Nuggets tak spieprzyli mu roster i marnują jego prime.
0
@michal26 Opóźnienie w budowie stadionu to wina miasta tylko i wyłącznie.
0
@ToWinaSedziego No i druga strona medalu to dlaczego miałby robić na złość klubowi swojego życia tylko przez jakiegoś jednego grubasa?
0
@Azazel_Pazuzu To jak Tebas zmieniał zasady na bieżąco jest tylko i wyłącznie zasługą Lapcia i tego jak on kombinował i naginał reguły „gry”.
1
@ToWinaSedziego Albo robi tak specjalnie za to co zrobił Laporta i żeby mu utrudnić.
0
@Filipem A skąd ktoś ma wiedzieć czy to prawda?
2
A w lato pewnie będą jeszcze większe jaja z tymi finansami. Skończyło się pudrowanie trupa, bo nikogo już Laporta nie oszuka swoimi fejkowymi sprzedażami.
1
@BenyBlade Messi na to w pełni zasługiwał. Problemem były inne chore kontrakty i wydawanie hajsu na lewo i prawo.