1

@Kidd Everton to zdecydowanie najgorzej budowana ekipa na wyspach. Setki przepalonych milionów na cieniasów, jeszcze przy tym złamane jakies tam zasady i liczne kary w tym nawet punktowe.

0

Jesteśmy w finale LM i dzień przed meczem wypływa, że jednak Olmo i Victor już grać nie mogą, co hucznie świętuje Jebas. Oczami wyobraźni widzę to XD

0

@BORO_12 Ale nie we włoskich

0

@Lionel_Messi10 Van Dijk podatny na kontuzje? Co?

0

@BORO_12 Po prostu w przypadku Araujo jestem w stanie w to uwierzyć, szczególnie że włoskie media zaczęły, a na nie Lapcio wpływu nie ma.

1

No to zmieniam stosunek do Pana Araujo. Cóż wychodzi na to, że to po prostu miękka faja jest, a nie żaden charakterniak i walczak. Krzyż na drogę. Brać Taha i może zakręcić się wokół Van Dijka? To było mega wzmocnienie.

0

@gaucho104 Przecież dopiero wrócił po kontuzji więc co to za argument, że na razie nie gra?

2

No i w ogóle Araujo byłby kretynem jeśli by wybrał Juve. Przecież sportowo to krok w tył. Finansowo też go nie obsypią złotem.

5

Z tym Araujo to pieprzą tylko jakieś włoskie szmatławce i tyle. Nigdzie nie odejdzie, a na pewno nie na żadne wypożyczenie.

0

@Nightraider Ogolnie jestem zdania, że jakby Bilbao chciało negocjować i za Nico nie odsyłaliby tylko i wyłącznie do klauzuli, to Olmo by do nas nie trafił. Ale cóż, jest jak jest.

0

Ogólnie co do tej sprzedaży miejsc VIP to 470 miejsc za 120 mln to chyba nie jest aż taki zły deal?

6

A Szczęsny to chyba wczoraj w powerkeeperach grał, bo taki klej miał XD

0

@4drian0 Nie wkręciło ci się, po prostu tak było.

18

@esem91 A ja już widziałem wpisy, że nic z niego nie będzie i że on tylko potrafi chamsko faulować i głupio biegać XD

0

@cules100pro Ziomek, nie chodziło mi o ciebie ;)

2

@Nightraider Nie bierz na poważnie tego typa. On to jakaś alfa i Omega. Próbuje być oryginalny i najmądrzejszy. A zna się tyle co nic.

1

Raphinha tragedia dziś.

1

De Jong ty zerze

1

Jeden wielki chaos. Ale lepsza skuteczność i byłby inny mecz. Lewy absolutna tragedia.

0

@Mroziu Kto pytał?

1

To co on tam robił na tej pustyni? XD
Ale dobrze, Vamos WOJTEK!

4

Tak zwane combo dobrych wieści XD
https://zapodaj.net/plik-oQmQLp3KyH

0

@KrwawiaceoczyVEB Tylko we Włoszech mają mniejszy podatek.

0

Kompletnie nie widzę sensu żeby Araujo miał iść do Juve. Sportowo to krok w tył, zarobić też tam zarobi mniej i liga też gorsza i mniej atrakcyjna.

0

@lucas/catalan Po prostu to Raw było słabiutke. I jeszcze ta wygrana Punka co po 5 minutach nie ma sił już w ringu i ledwo się rusza XD

0

Gruba pijesz???

3

@Lionel_Messi10 Ta gra na PS4, a PS5 to niebo a ziemia.

0

To na stronie Realu artykuł, że ten cały sąd nam pozwoli jednak na rejestrację Olmo i Victora a tutaj nic? Aha

1

Ale Newcastle ostatnio odpalił.

0

@Arden Jakoś nie widzę żeby on tam rzucał dużo hajsu jak ten od Chelsea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?