partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Czasami mam wrażenie, że ta strona jest w becie
5
Co tu się znowu odwala, że wchodzę na stronę i wyskakuje mi jakieś okienko żeby się bezpiecznie zalogować i że mam podać login i hasło? @Redakcja @Moderacja
0
@gukwa Ale Valencia to obecnie spadkowicz la ligi XD. I PSG nie grało lepiej w pierwszym meczu, wygraliśmy zasłużenie. I my nigdy nie potrafiliśmy grać bez jednego zawodnika, bo nie umiemy bronić. W Barcelonie autobus postawić to grzech dla mediów i naszego „DNA”, co jest czasami absurdalne.
0
@gukwa Czy ty serio winisz w jakikolwiek sposób Gundogana na mecz z PSG? Przecież to co się tam wydarzyło to tylko i wyłącznie zasługa Araujo, który nawet tego nie umiał potem wziąć na klatę. Gundo był naszym najlepszym piłkarzem zeszłego sezonu, do tego cały czas dostępnym i bez żadnych urazów. Wnosił doświadczenie, bycie liderem i jako piłkarz już wiedział co to sukces w grze klubowej, czego nie można powiedzieć o reszcie naszej kadry.
2
@jacobFCB A co tacy co to bronią, bo liczy się polityka ;)
0
Jakiś nołnejm kozaka zgrywa XD
1
Ja pierd*** ten Bellinham to jest w wodzie kąpany. Co uderzy to wpadnie...
0
@michal26 Real karne przegrywa od święta.
9
Skończy się jak zawsze. 80+ i coś wcisną.
1
W meczach Realu z Mallorcą najlepsze jest zawsze jak Maffeo ciśnie beke z męczennika
1
@Criss18Barca Zatrzymywany zegar i połowy po 35 minut wtedy. Tylko tyle i aż tyle...
0
@esem91 Zapomniałeś jeszcze o planie Marschalla i jak Niemcy z niego najlepiej skorzystały.
2
@Aragorn33 Ty ich chyba ze wszystkiego wybronisz ;)
1
@Kidd Everton to zdecydowanie najgorzej budowana ekipa na wyspach. Setki przepalonych milionów na cieniasów, jeszcze przy tym złamane jakies tam zasady i liczne kary w tym nawet punktowe.
0
Jesteśmy w finale LM i dzień przed meczem wypływa, że jednak Olmo i Victor już grać nie mogą, co hucznie świętuje Jebas. Oczami wyobraźni widzę to XD
0
@BORO_12 Ale nie we włoskich
0
@Lionel_Messi10 Van Dijk podatny na kontuzje? Co?
0
@BORO_12 Po prostu w przypadku Araujo jestem w stanie w to uwierzyć, szczególnie że włoskie media zaczęły, a na nie Lapcio wpływu nie ma.
1
No to zmieniam stosunek do Pana Araujo. Cóż wychodzi na to, że to po prostu miękka faja jest, a nie żaden charakterniak i walczak. Krzyż na drogę. Brać Taha i może zakręcić się wokół Van Dijka? To było mega wzmocnienie.
0
@gaucho104 Przecież dopiero wrócił po kontuzji więc co to za argument, że na razie nie gra?
2
No i w ogóle Araujo byłby kretynem jeśli by wybrał Juve. Przecież sportowo to krok w tył. Finansowo też go nie obsypią złotem.
5
Z tym Araujo to pieprzą tylko jakieś włoskie szmatławce i tyle. Nigdzie nie odejdzie, a na pewno nie na żadne wypożyczenie.
0
@Nightraider Ogolnie jestem zdania, że jakby Bilbao chciało negocjować i za Nico nie odsyłaliby tylko i wyłącznie do klauzuli, to Olmo by do nas nie trafił. Ale cóż, jest jak jest.
0
Ogólnie co do tej sprzedaży miejsc VIP to 470 miejsc za 120 mln to chyba nie jest aż taki zły deal?
6
A Szczęsny to chyba wczoraj w powerkeeperach grał, bo taki klej miał XD
0
@4drian0 Nie wkręciło ci się, po prostu tak było.
18
@esem91 A ja już widziałem wpisy, że nic z niego nie będzie i że on tylko potrafi chamsko faulować i głupio biegać XD
0
@cules100pro Ziomek, nie chodziło mi o ciebie ;)
2
@Nightraider Nie bierz na poważnie tego typa. On to jakaś alfa i Omega. Próbuje być oryginalny i najmądrzejszy. A zna się tyle co nic.
1
Raphinha tragedia dziś.