2

@Gaucho Po prostu tak niestety będzie i tyle.

0

@norbi77 Ale zakończenie to była jakaś tragedia i nieporozumienie.

0

@Firestone Jaro znów nie miał racji? :D A to szok.

3

No to w warsztacie będzie biba stulecia.

2

Chłop z demencją w top 10. To pewien sukces.

1

@MesQueUnClub_87 No może dlaczego im gorzej życzę bo naginają zasady i nikt im nic za to póki co nie robi?

0

@BORO_12 Nico z pewnością jest lepszym piłkarzem niż Dani Rodriguez, który raczej jest typowym wychowankiem na skrzydło do Barcy. Wolny, mało dryblingów, gra bliżej środka i koniec końców bardziej nadaje się na pomocnika pewnie aniżeli typowego skrzydłowego.

0

@BORO_12 Nie da się podbić futboli samymi wychowankami. Bądźmy szczerzy.

1

Haha a City z Pepciem znowu szaleją, bo przecież za słabą kadrę mają za setki milionów XD, i to mając zarzuty nad głową. Szczerze to życzę im degradacji, niestety małe na to szanse.

0

@Aragorn33 Specjalnie działania pod smartLA 2028 ;)

4

@Kessie Serwery się od razu przeciążają

0

Na wsi to wszędzie papieża wybierają.

0

Co ten dziadzia pieprzy? Indywidualności to on widzi co mecz w swojej drużynie i nic więcej.

2

@zadafcb Haha, nawet nie byłem świadomy chyba, że wyszło perfect XD

Charges, Ravens, Buffalo, Eagles, Tampa, Rams,

4

@mrboom Co ty za głupoty gadasz? Kiedyś miałeś na początku sezonu jeden mecz i potem rewanż. Więc też dwa mecze.
@Gall

0

Ta strona jest w becie chyba XD

1

@Kubsoleon No tak, bo te dźwignie gdzie nigdy nie przyszedł za nie hajs to nie były oszustwa ;).

0

Ależ beznadziejna sobota pod względem piłkarskim

0

Dla mnie Tebas robi to co robił Laporta. Ten nie raz go oszukał z lewymi firmami, a ten drugi mu teraz odpłaca powołując się na zasady których jeszcze nie ma albo przeciągając coś po terminie. Jeden warty drugiego.

0

@KamQiX Chyba jak masz nadwagę

0

Widzę, że Guardiola już szuka ratunku wydając grube miliony XD

0

@bartas97 I dalej będziecie grać archaiczny futbol ;)

0

@4drian0 Ale ten xbox biednie XD

0

@Niedzwiad No tak.

0

Jak na wypożyczenie to na nic lepszego liczyć nie możemy. Przyda się i taki Rashford, przynajmniej ma gazidło.

1

A taki oddany był ;). Nad herbem przeskakiwał, włosy sobie farbował. Pfff, krzyżyk na drogę.

0

Krzyż na drogę.

0

@ObiwanKenobi I na przykład u nas Coutinho na tym ucierpiał ;)

0

@Aragorn33 Czasami mam wrażenie, że ta strona jest w becie

5

Co tu się znowu odwala, że wchodzę na stronę i wyskakuje mi jakieś okienko żeby się bezpiecznie zalogować i że mam podać login i hasło? @Redakcja @Moderacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?