partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gaucho Po prostu tak niestety będzie i tyle.
0
@norbi77 Ale zakończenie to była jakaś tragedia i nieporozumienie.
0
@Firestone Jaro znów nie miał racji? :D A to szok.
3
No to w warsztacie będzie biba stulecia.
2
Chłop z demencją w top 10. To pewien sukces.
1
@MesQueUnClub_87 No może dlaczego im gorzej życzę bo naginają zasady i nikt im nic za to póki co nie robi?
0
@BORO_12 Nico z pewnością jest lepszym piłkarzem niż Dani Rodriguez, który raczej jest typowym wychowankiem na skrzydło do Barcy. Wolny, mało dryblingów, gra bliżej środka i koniec końców bardziej nadaje się na pomocnika pewnie aniżeli typowego skrzydłowego.
0
@BORO_12 Nie da się podbić futboli samymi wychowankami. Bądźmy szczerzy.
1
Haha a City z Pepciem znowu szaleją, bo przecież za słabą kadrę mają za setki milionów XD, i to mając zarzuty nad głową. Szczerze to życzę im degradacji, niestety małe na to szanse.
0
@Aragorn33 Specjalnie działania pod smartLA 2028 ;)
4
@Kessie Serwery się od razu przeciążają
0
Na wsi to wszędzie papieża wybierają.
0
Co ten dziadzia pieprzy? Indywidualności to on widzi co mecz w swojej drużynie i nic więcej.
2
@zadafcb Haha, nawet nie byłem świadomy chyba, że wyszło perfect XD
Charges, Ravens, Buffalo, Eagles, Tampa, Rams,
4
@mrboom Co ty za głupoty gadasz? Kiedyś miałeś na początku sezonu jeden mecz i potem rewanż. Więc też dwa mecze.
@Gall
0
Ta strona jest w becie chyba XD
1
@Kubsoleon No tak, bo te dźwignie gdzie nigdy nie przyszedł za nie hajs to nie były oszustwa ;).
0
Ależ beznadziejna sobota pod względem piłkarskim
0
Dla mnie Tebas robi to co robił Laporta. Ten nie raz go oszukał z lewymi firmami, a ten drugi mu teraz odpłaca powołując się na zasady których jeszcze nie ma albo przeciągając coś po terminie. Jeden warty drugiego.
0
@KamQiX Chyba jak masz nadwagę
0
Widzę, że Guardiola już szuka ratunku wydając grube miliony XD
0
@bartas97 I dalej będziecie grać archaiczny futbol ;)
0
@4drian0 Ale ten xbox biednie XD
0
@Niedzwiad No tak.
0
Jak na wypożyczenie to na nic lepszego liczyć nie możemy. Przyda się i taki Rashford, przynajmniej ma gazidło.
1
A taki oddany był ;). Nad herbem przeskakiwał, włosy sobie farbował. Pfff, krzyżyk na drogę.
0
Krzyż na drogę.
0
@ObiwanKenobi I na przykład u nas Coutinho na tym ucierpiał ;)
0
@Aragorn33 Czasami mam wrażenie, że ta strona jest w becie
5
Co tu się znowu odwala, że wchodzę na stronę i wyskakuje mi jakieś okienko żeby się bezpiecznie zalogować i że mam podać login i hasło? @Redakcja @Moderacja