partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gość zainkasował od nich 4, a cieszy się że my im wbiliśmy 5. Podobny pajac jak i Vinicius. Idealnie pasują do tych swoich gierek.
0
@DonCarletto Doue to pewnie jakieś wypożyczenie. Przynajmniej powinien jak najszybciej to zrobić.
2
@Gibbon_FCB Barcelona vibe
0
@Krzysztof1987 To pytanie mocno złożone. Sam zaznaczyłaś, że to zależy od tego kto się na czym zna. Jeśli ktoś zna się na giełdzie, zainwestuje w giełdę, jeśli ktoś umie zarządzać gruntami i ma na nie jakiś pomysł to zainwestuje w grunty, jeśli ktoś liczy na stały pasywny dochód i ma do tego środki to zainwestuje w nieruchomości itd. Inna sprawa, że na dzisiaj 100 tysięcy złotych to nie są niestety aż tak duże pieniądze na jakieś poważne inwestycje.
22
Bardzo przyjemnie mi się czyta wypowiedzi Flicka. Widać jak ułożony jest to facet i gdy mówi, że wierzy w drużynę i jest zadowolony z pracy każdego piłkarza to rzeczywiście człowiek w to wierzy. I co by się nie działo to zawsze każdego broni, nie jak kiedyś taki Koeman :D. Myślę, że ta drużyna potrzebowała też takiego mentora aby wejść na jeszcze ten poziom wyżej, a Xavi niestety też nim nie był.
1
@Nightraider Tylko, że Polo to nie jest jakiś pierwszy lepszy frajer.
0
@AlexDark00 Gówno wiesz(jak zawsze) co miał "obiecane" i na jakich zasadach.
0
@AlexDark00 No bo na nią nie zasługuje i tyle XD. Chciał mieć pewności? Mógł sobie zamieścić aneks w umowie i tyle.
Za to z tobą jest sens dyskutować XD, szczególnie to pokazujesz przy temacie Lewandowskiego gdy robisz z siebie debila.
0
@BORO_12 W jaki sposób wypychany? O czym ty piszesz. Uważasz tak jak uważasz tylko dlatego, bo nie lubisz Laporty i idziesz w to ciemno. Uparłeś się na te jego media i koniec.
0
@tbas Przecież wyjaśnił na jakiej zasadzie sprzedane zostały miejsca VIP, wszystko jasno od A do Z. Przelewy przyszły, bo przecież je potwierdził dla ligi i tego CSD.
0
@AlexDark00 A skąd ty to możesz wiedzieć ile? Masz jakieś liczby? Same domysły. I jakie naplucie? Napływa to on na nas chcą odejść w środku sezonu jako kapitan.
1
Laporta to nie jest zły prezydent. Jedyne co wkurza, że nie zawszeniem prawdę i wszystko widzi przez różowe okulary. Tutaj plus za tą konferencję, wyjaśnił wszystko. Uważam, że tak powinno być zawsze.
0
@AlexDark00 No i przecież chcą mi dać nowy kontrakt z podwyżką. W czym problem. Na pewno nie zasługuje na więcej od Kounde(13 mln brutto).
1
@BORO_12 A ty wiesz jaka, że uważasz odwrotnie?
1
@Kalipso Tak, dlatego idzie do Juventusu XDD
1
@BORO_12 No i przecież dostaje nową umowę z podwyżką, ale nie taką jaka miała być bo jego wartość i pozycja negocjacyjna spadła co jest normalne.
1
@AlexDark00 Nie oszukała. Od tamtego momentu jako piłkarz popsuł nam dwumecz i jego wartość piłkarska jak i pozycja negocjacyjna znacznie spadła. Jak chciał mieć pewność mógł sobie zapewnić jakiś aneks w umowę, a tak to? To nie Caritas.
0
@BORO_12 Miał dostać podwyżkę większą, ale od tego czasu jego wartość piłkarska znacznie spadła plus zepsuł nam dwumecz.
0
@Eklerek Jako wartościowy zawodnik chce nas zostawić na lodzie w środku sezonu. Świetny kapitan
1
@BORO_12 To Araujo jako pierwszy szukał tu ucieczki, to Araujo na początku podczas przedłużania kontraktu zagrał z agentem karta zaburzeni, to Araujo jako jeden z kapitanów chce nas zostawić na lodzie w środku sezonu. Co takiego każe wypisywać na niego Laporta w mediach? Co z tego nie jest prawda?
0
Jednak można być gorszym „kapitanem” niż De Jong. Brawa dla Araujo…
3
@BORO_12 Człowieku ja wiem, że jest za co nie lubić Laporty i można mu wiele zarzucić, ale Ty jesteś już na tym punkcie chory. Wszystko mu zarzucasz, zły Lapcio nasyła prasę na biednego Araujo XD. Już w tamtym sezonie pojawiały się plotki że chce odejść do Bayernu, kontraktu od roku podpisać niezbyt chce i ten filmik z Lewym jak napisał @tbas to chyba jasny komunikat, że już przesądzone. Chce nas opuścić w środku sezonu jako jeden z KAPITANÓW. W mojej opinii jest to mega słabe i niech spada. Widać, że mentalnie to jakiś ego top jest i tyle, krytyki za grosz przyjąć nie umie i widocznie go tak zabolała, że się już obraził na amen.
0
@Marcelinho99 Sezon mistrzowski z Xavim miał dobry. I trochę dobrego okresu za Koemana. Ale to tyle, zdecydowanie za mało jak na kogoś za 86 milionów i taką pensję...
0
@barcelonaLM Sprawiedliwie według Stanowskiego*
2
@Rewolucja123 Zleakowales dane ziom
0
@Coutinho007 Rodrygo to dobry piłkarz, ale nie game changer.
0
@ShawnC Najlepszą miał Fabregas, praktycznie pustą bramką i strzelił nad.
1
@MatBac1991 Kogo dobrego ostatnio Brazylia z atakujących wypuściła do Europy? Chyba Viniciusa i to po kilku latach gdzie był słabiutki. Tak to wszyscy przepłaceni i przereklamowani.
0
Nasi dziś trenują? Bo w Madrycie tak się pięknie zaprezentowali, że dostali wolne XD
1
@Coutinho007 @ViscaelBarca2007 Nie no patrzcie tutaj na te nogę https://zapodaj.net/plik-XqJpkG9H2A
Przy takim wejściu nawet Messiemu by mogła pójść ta łąkotka. Pech niesamowity.