3

Tak szczerze to wolałem jak puchary były wznoszone na trybunach aniżeli na murawie. Jakoś tak większy klimat to miało.

0

Ubrali baby w te suknie i każą im jeszcze wręczać nagrody. Obrzydliwy naród i religia.

6

Czuję aż lekki niedosyt. Tu mogło być z 7-1 XD

9

Madryciaki powinni być wdzięczni Szczęsnemu. Bo gdyby nie ta czerwona tu by się na 7-8 skończyło.

2

Araujo ty się jeszcze zastanów. Wszystko można odkręcić.

0

W odwrotnej sytuacji dolicza 8. Dobrze, że Realowi siadła psycha i nic nie grają(tfu).

4

Brytyjski wieśniak i pozer

0

My nie umiemy murować i do tego Real na murarzy jest najlepszy.

0

Jak my to dziś jeszcze przegramy to zostaje sznur…

0

Jeszcze się zesramy…

0

Manita hahaha i odwrócona sytuacja z pierwszej połowy. Setka za setkę

0

Nie wierzę, płaczę. Gnieciemy ich, gwalcimy.

0

Hahahaha nie wierzę

6

Jazda z nimi. Real tak naprawdę nie istnieje w tym meczu.

0

Araujo to twój mecz na rozgrzeszenie.

0

Niczym Messi! Gramy od nowa. Vamos!

2

Boli cię to won za boisko, a nie kładzie się i musisz akcje przerywać

1

Zaraz rozwalę tv

4

Pieprzony Kurtuła

0

Ta nuta się tylko z tik tokiem kojarzy XD

1

Ale stresik
Jazda z nimi!

0

@SergioBusquets5 @BORO_12 Spoko. Macie takie zdanie i tyle. Ja mam takie, że klub dalej jest w trudnej sytuacji, jest środek sezonu, pokazaliśmy już że w tym sezonie możemy wygrać wszystko. A on jako kapitan chce opuścić statek, bo mu ego wywaliło chociaż nie powinno bo jego ostatni okres nawet na boisku to był śmiech na sali.

0

@BORO_12 A co takiego podają media Laporty? Gdyby chciał zostać to jako JEDEN Z KAPITANÓW by już dawno wszystko zdementował. Tak co wywiad niczego nie ucina, a w marcu rok temu mówił, że nie wyobraża się poza Barceloną XD. Media nie pisza nic takiego poza tym, że odejdzie.

0

@Aragorn33 No i?
Wygląda to tak, Putin zbrodniarz i nie pozwalamy komuś do niego lecieć przez nasz teren, ale pozwalamy innemu zbrodniarzowi przylecieć DO NAS. FUCK LOGIC. I argument kto jest dla nas zagrożeniem, a kto nie jest tutaj bezsensu.

1

@Toretto To ile ty masz czasu, że na 3 postaciach dobiłeś po 90 lvl haha

0

@michal26 Ten gościu grał wojownikiem i one shotował wręcz bossy


Więc może sobie coś podejrzeć i ewentualnie pozmieniaj. Jesteś w end game więc nie powinieneś mieć aż takich problemów jak opisujesz.

1

@jacobFCB Superbet

0

@michal26 Jaki ty masz build na tym wojowniku?

2

@Lionel_Messi10 O tym już kiedyś pisałem. Last Dance w Barcelonie i po LM. Jazda!

0

@MateS Dawno nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?