partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak szczerze to wolałem jak puchary były wznoszone na trybunach aniżeli na murawie. Jakoś tak większy klimat to miało.
0
Ubrali baby w te suknie i każą im jeszcze wręczać nagrody. Obrzydliwy naród i religia.
6
Czuję aż lekki niedosyt. Tu mogło być z 7-1 XD
9
Madryciaki powinni być wdzięczni Szczęsnemu. Bo gdyby nie ta czerwona tu by się na 7-8 skończyło.
2
Araujo ty się jeszcze zastanów. Wszystko można odkręcić.
0
W odwrotnej sytuacji dolicza 8. Dobrze, że Realowi siadła psycha i nic nie grają(tfu).
4
Brytyjski wieśniak i pozer
0
My nie umiemy murować i do tego Real na murarzy jest najlepszy.
0
Jak my to dziś jeszcze przegramy to zostaje sznur…
0
Jeszcze się zesramy…
0
Manita hahaha i odwrócona sytuacja z pierwszej połowy. Setka za setkę
0
Nie wierzę, płaczę. Gnieciemy ich, gwalcimy.
0
Hahahaha nie wierzę
6
Jazda z nimi. Real tak naprawdę nie istnieje w tym meczu.
0
Araujo to twój mecz na rozgrzeszenie.
0
Niczym Messi! Gramy od nowa. Vamos!
2
Boli cię to won za boisko, a nie kładzie się i musisz akcje przerywać
1
Zaraz rozwalę tv
4
Pieprzony Kurtuła
0
Ta nuta się tylko z tik tokiem kojarzy XD
1
Ale stresik
Jazda z nimi!
0
@SergioBusquets5 @BORO_12 Spoko. Macie takie zdanie i tyle. Ja mam takie, że klub dalej jest w trudnej sytuacji, jest środek sezonu, pokazaliśmy już że w tym sezonie możemy wygrać wszystko. A on jako kapitan chce opuścić statek, bo mu ego wywaliło chociaż nie powinno bo jego ostatni okres nawet na boisku to był śmiech na sali.
0
@BORO_12 A co takiego podają media Laporty? Gdyby chciał zostać to jako JEDEN Z KAPITANÓW by już dawno wszystko zdementował. Tak co wywiad niczego nie ucina, a w marcu rok temu mówił, że nie wyobraża się poza Barceloną XD. Media nie pisza nic takiego poza tym, że odejdzie.
0
@Aragorn33 No i?
Wygląda to tak, Putin zbrodniarz i nie pozwalamy komuś do niego lecieć przez nasz teren, ale pozwalamy innemu zbrodniarzowi przylecieć DO NAS. FUCK LOGIC. I argument kto jest dla nas zagrożeniem, a kto nie jest tutaj bezsensu.
1
@Toretto To ile ty masz czasu, że na 3 postaciach dobiłeś po 90 lvl haha
0
@michal26 Ten gościu grał wojownikiem i one shotował wręcz bossy
Więc może sobie coś podejrzeć i ewentualnie pozmieniaj. Jesteś w end game więc nie powinieneś mieć aż takich problemów jak opisujesz.
1
@jacobFCB Superbet
0
@michal26 Jaki ty masz build na tym wojowniku?
2
@Lionel_Messi10 O tym już kiedyś pisałem. Last Dance w Barcelonie i po LM. Jazda!
0
@MateS Dawno nie było