1

@zadafcb Chiefs, Lions, Rams, Bills

2

@Azazel_Pazuzu No Musiala by fest pasował do nas na lewą stronę. Kontrakt mu się kończy w 2036, może warto coś tam spróbować ;)

0

@MesQueUnClub96 Triple H? Chyba Triple L. Triple Losser.

0

@tbas Największy hejter Lewego

0

@tbas No o alexie

4

@tbas To było tak oczywiste kto poleca twój komentarz XD

2

Nie rozumiem czemu Fermin jest przed Torre.

5

@AduŚ07 Gra? I to dziś dobrze?

1

Dawaj Torre i Forta na boisko.

2

Ale ten Roque jest tragicznie słaby.

1

Serio? Ja jebe…

2

Ulalalal ależ wsadził.

0

@Lordzi Gra na obieg między skrzydłowym, a bocznym obrońca. Czyli podstawa w grze ataku, szczególnie na autobusy. Coś co nie istniało u Xaviego XD

0

@AlexDark00 Lewy nie przeszkadza nie? XD

2

Pedri otwieracz do puszek. Co on posyła za podania dziś to poezja.

4

Gavi dostał tam na środku kopniaka w kostkę. Spokojnie

0

@kamiVeB Dostał w kostkę

1

Ale to chodzi, vamos

1

O kierwa. Ale Hansi wyczarował XD

0

@ObiwanKenobi Chodzi o to, że zawsze ląduje na czterech łapach.

4



Coś w tym jest XD. Wyobrażacie sobie Bartomeu w takiej sytuacji? Byłoby już po klubie XD

0

Nigdy nie zrozumiem sensu powoływania 3 bramkarzy.

1

@Rastafarnianin Rządowi z Częstochowy, tfu na ten klub

1

To po co podpisuje jak planuje możliwe odejście? Żeby sobie zarobić przez pół roku trochę więcej i zgarnąć bonus za podpis?

21

Fabregas bierz Gerarda Martina XD

0

@!34RC3!_0N4 Laporta master mind.

0

Czyli Deco w końcu zrobił coś dobrego? Brawo.

1

@Comentateiro Ty szwabie…

3

Liverpool takie bombardowanie zrobił, a tylko remis. Piłka bywa niesprawiedliwa ;)

0

Gość zainkasował od nich 4, a cieszy się że my im wbiliśmy 5. Podobny pajac jak i Vinicius. Idealnie pasują do tych swoich gierek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?