partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb Chiefs, Lions, Rams, Bills
2
@Azazel_Pazuzu No Musiala by fest pasował do nas na lewą stronę. Kontrakt mu się kończy w 2036, może warto coś tam spróbować ;)
0
@MesQueUnClub96 Triple H? Chyba Triple L. Triple Losser.
0
@tbas Największy hejter Lewego
0
@tbas No o alexie
4
@tbas To było tak oczywiste kto poleca twój komentarz XD
2
Nie rozumiem czemu Fermin jest przed Torre.
5
@AduŚ07 Gra? I to dziś dobrze?
1
Dawaj Torre i Forta na boisko.
2
Ale ten Roque jest tragicznie słaby.
1
Serio? Ja jebe…
2
Ulalalal ależ wsadził.
0
@Lordzi Gra na obieg między skrzydłowym, a bocznym obrońca. Czyli podstawa w grze ataku, szczególnie na autobusy. Coś co nie istniało u Xaviego XD
0
@AlexDark00 Lewy nie przeszkadza nie? XD
2
Pedri otwieracz do puszek. Co on posyła za podania dziś to poezja.
4
Gavi dostał tam na środku kopniaka w kostkę. Spokojnie
0
@kamiVeB Dostał w kostkę
1
Ale to chodzi, vamos
1
O kierwa. Ale Hansi wyczarował XD
0
@ObiwanKenobi Chodzi o to, że zawsze ląduje na czterech łapach.
4
Coś w tym jest XD. Wyobrażacie sobie Bartomeu w takiej sytuacji? Byłoby już po klubie XD
0
Nigdy nie zrozumiem sensu powoływania 3 bramkarzy.
1
@Rastafarnianin Rządowi z Częstochowy, tfu na ten klub
1
To po co podpisuje jak planuje możliwe odejście? Żeby sobie zarobić przez pół roku trochę więcej i zgarnąć bonus za podpis?
21
Fabregas bierz Gerarda Martina XD
0
@!34RC3!_0N4 Laporta master mind.
0
Czyli Deco w końcu zrobił coś dobrego? Brawo.
1
@Comentateiro Ty szwabie…
3
Liverpool takie bombardowanie zrobił, a tylko remis. Piłka bywa niesprawiedliwa ;)
0
Gość zainkasował od nich 4, a cieszy się że my im wbiliśmy 5. Podobny pajac jak i Vinicius. Idealnie pasują do tych swoich gierek.