partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@robsesh Co ty pieprzysz?
2
@Mitch_Atleta Ale z kim ty próbujesz "dystkutować"? XD
0
Liverpool zadyszka ewidentnie.
0
@daniel32778 Jeszcze tylko Premier League
3
Ja jebe. Newcastle forma mutant, człowiek stawia pierwszy kupon od dłuższego czasu, to nagle Newcastle przegrywa u siebie z jakimś Bournemouth…
0
@gumaz W poe2 ;)
0
Dobra trzeba jakiś kuponik skleić i można iść grać.
1
@tbas On nie ma nic, ale wrzuca coś o Owsiaku i WOŚP z enty raz. Ale jak coś to on nic nie ma do nich XD
10
Dawaj Cesc. Como fajny kierunek, do tego klub z bogatymi inwestorami to coś opłaca może.
1
@Nightraider Navas to i tak przy Kurtuła to jest popierdolka
1
@Nightraider Szkoda, że Maignan przedłużył. On jest dobry kocur.
1
@MesQueUnClub96 Co ma piernik do wiatraka?
0
@adi7adi8 Się okaże
0
Christensen wrócił to można Erica puścić do tej Girony bez żalu. Duńczyk za brwi na obronie jak i w pomocy reprezentuje wyższy poziom.
9
@Luciano99 Jowicie na ręce wejdzie może
0
@masik86 No to rzeczywiście dojrzała umowa XDD
1
@Rewolucja123 Uwielbiam jak zawsze próbujesz być takim ekspertem pod prąd XD
0
@SinMistico @krol211 Sesko to drewno
2
„- Niczego nie żałuję w mojej karierze. Wszystkie błędy, które popełniłem, to były wybory, które pomogły mi dojrzeć w moim życiu, więc niczego nie żałuję. ”
No i tak dojrzał, że jakiś czas temu zdradzał swoją partnerkę która była w ciąży z jakąś inną baba XD
0
Trochę zdziwienie tym info o Haalandzie
2
Beka z tego Gulera. Gość co sobie wybrał karierę to czapki z głów :D
4
@Luciano99 Widzę, że ładnie dziadka szkolicie tam w warsztacie, jak już tak potrafi sie odnajdywać w świecie internetowym ;)
https://www.fcbarca.com/123559-barcelona-real-betis-najlepsze-najgorsze-wg-fcbarcacom,dyskusja-15204598.html#comment-15204678
0
@ShawnC No i jest w czołówce co jest absurdem.
@ViscaelBarca2007 Zobacz sobie jak Real buduje drabinke płacową.
1
@barcelonaLM Ten sam co w wieku Ronaldo wygląda jakby zaraz się miał do grobu kłaść?
0
@MatBac1991 Budda?
1
@barcelonaLM Tenis już nie będzie nigdy taki sam :/
0
@ViscaelBarca2007 Tylko, że zarabia aż 10 milionów
1
@PeterMaro Niektórzy ludzie jeszcze wątpili w jego jakiś, że poza bieganiem i chamskimi faulami on nic nie daje XD.
1
@zadafcb Chiefs, Lions, Rams, Bills
2
@Azazel_Pazuzu No Musiala by fest pasował do nas na lewą stronę. Kontrakt mu się kończy w 2036, może warto coś tam spróbować ;)