1

@robsesh Co ty pieprzysz?

2

@Mitch_Atleta Ale z kim ty próbujesz "dystkutować"? XD

0

Liverpool zadyszka ewidentnie.

0

@daniel32778 Jeszcze tylko Premier League

3

Ja jebe. Newcastle forma mutant, człowiek stawia pierwszy kupon od dłuższego czasu, to nagle Newcastle przegrywa u siebie z jakimś Bournemouth…

0

@gumaz W poe2 ;)

0

Dobra trzeba jakiś kuponik skleić i można iść grać.

1

@tbas On nie ma nic, ale wrzuca coś o Owsiaku i WOŚP z enty raz. Ale jak coś to on nic nie ma do nich XD

10

Dawaj Cesc. Como fajny kierunek, do tego klub z bogatymi inwestorami to coś opłaca może.

1

@Nightraider Navas to i tak przy Kurtuła to jest popierdolka

1

@Nightraider Szkoda, że Maignan przedłużył. On jest dobry kocur.

1

@MesQueUnClub96 Co ma piernik do wiatraka?

0

@adi7adi8 Się okaże

0

Christensen wrócił to można Erica puścić do tej Girony bez żalu. Duńczyk za brwi na obronie jak i w pomocy reprezentuje wyższy poziom.

9

@Luciano99 Jowicie na ręce wejdzie może

0

@masik86 No to rzeczywiście dojrzała umowa XDD

1

@Rewolucja123 Uwielbiam jak zawsze próbujesz być takim ekspertem pod prąd XD

0

@SinMistico @krol211 Sesko to drewno

2

„- Niczego nie żałuję w mojej karierze. Wszystkie błędy, które popełniłem, to były wybory, które pomogły mi dojrzeć w moim życiu, więc niczego nie żałuję. ”

No i tak dojrzał, że jakiś czas temu zdradzał swoją partnerkę która była w ciąży z jakąś inną baba XD

0

Trochę zdziwienie tym info o Haalandzie

2

Beka z tego Gulera. Gość co sobie wybrał karierę to czapki z głów :D

4

@Luciano99 Widzę, że ładnie dziadka szkolicie tam w warsztacie, jak już tak potrafi sie odnajdywać w świecie internetowym ;)

https://www.fcbarca.com/123559-barcelona-real-betis-najlepsze-najgorsze-wg-fcbarcacom,dyskusja-15204598.html#comment-15204678

0

@ShawnC No i jest w czołówce co jest absurdem.

@ViscaelBarca2007 Zobacz sobie jak Real buduje drabinke płacową.

1

@barcelonaLM Ten sam co w wieku Ronaldo wygląda jakby zaraz się miał do grobu kłaść?

0

@MatBac1991 Budda?

1

@barcelonaLM Tenis już nie będzie nigdy taki sam :/

0

@ViscaelBarca2007 Tylko, że zarabia aż 10 milionów

1

@PeterMaro Niektórzy ludzie jeszcze wątpili w jego jakiś, że poza bieganiem i chamskimi faulami on nic nie daje XD.

1

@zadafcb Chiefs, Lions, Rams, Bills

2

@Azazel_Pazuzu No Musiala by fest pasował do nas na lewą stronę. Kontrakt mu się kończy w 2036, może warto coś tam spróbować ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?