0

@Hosh I też zrobione perfekcyjnie.

0

@DonCarletto No zepsuli, ale to co stworzyli na podstawie książki to jest absolutna topka. Potem działali już na własną rękę i się pogubili.

0

Czy jest jakiś serial za który wzięło się HBO korzystając już ze stworzonego uniwersum na przykład na podstawie książek i nie tylko i go zepsuło? Gra o Tron? Potężny sukces. Pingwin? Sukces. The Last of US? Sukces. Jaka wielka szkoda, że to nie oni robili naszego Wieśka ehhh

0

@barcelonaLM Coś biała ta pustynia.

0

Nie dość, że jest przeciętny to jeszcze co chwilę mięśniówki łapie.

1

@FCB24 No marzenie, fajną biba tam jest i atmosfera do niepodrobienia.

1

3:6 XD co za mecz. Liverpool jest szalony

1

A co jeśli Ledri jest przeklęty? I zawsze po jego genialnym podaniu ktoś musi zepsuć setkę i dlatego też ma tak mało asyst, a powinien mieć znacznieeeeee więcej, co wczorajszy mecz jeszcze bardziej uwypuklił.

0

@BulaKG Słabiutki transfer. Jakie Olmo ma atuty piłkarskie? Dobrze ułożona stopa i tyle. W kreacji nic nie daje bo nie umie, w obronie też jest kiepski bo tyle nie pracuje.

1

@Kamiloza91 Z jednej strony tak, z drugiej może trochę odpoczynku się przyda. Czasami te mecze przeżywam aż za bardzo XD, a w Anglii grają cały czas to można tam coś rzucić okiem tak czy siak. Oby od nowego roku wrócili odmienieni i przede wszystkim skuteczni.

1

Obóz cygana już beczy XD. Typowe haha

1

@Eklerek Roy Jones w prime, najlepszy bokser do oglądania ahhh. Gość był maszyną.

0

@kanver_ A potem znowu posucha.

0

@ViscaelBarca2007 Wembley czeka

1

@Cwaniak4 To po uj oglądasz i narzekasz? XD

1

116-112, miałem tak samo. Brawo Usyk.

1

@Eklerek Usyk też słabiej, ale zrobił wystarczająco.

2

Rozczarował mnie Fury. Nie wyglądał na 3 miesiące przygotowań tylko 3 tygodnie XD

1

@arasz1819 Technicznie Usyk to jeden z najwybitniejszych w historii tego sportu. Dla mnie pokonać by go mogli Ali, Foreman, Lewis i ewentualnie Holyfield. Ale to tylko moje zdanie.

1

@arasz1819 Bo on też by większość z nich poskładał.

1

@arasz1819 I większość tych czarnych by poskładał.

1

No nie wiem kto wymyślił taktyke cyganowi, ale ewidentnie nie trafili. Wygląda gorzej, przez to że się ulał jest zbyt wolny. A Usyka kondycyjnie i tak nie zmęczy tymi klinczami.

4

1 walka była mimo wszystko dużo lepsza, więcej dramaturgii.

1

Fury już słabnie i jest zbyt wolny. Póki co 4-3 Usyk w rundach według mnie i może budować przewagę od teraz jeszcze bardziej.

1

@tbas On tu jest na wakacjach i zarabia przy tym krocie.

0

@Cwaniak4 Tak, tak. Od razu w 2.

0

@Cwaniak4 Przy 1 walce 17 kg różnicy, dziś 25. Spora różnica.

0

Fury chyba za bardzo się ulał do tej walki. Nie wiem czy dobra taktyka.

0

My dalej jako kibice widzimy nasz klub jako ten topowy zespół, a my topowi nie jesteśmy od lat i nie będziemy dopóki finanse nie będą zdrowe.

0

@sevs A czy ja pisze o las palmas jakimś? Z nimi graliśmy dziś? Gość zmaścił dwie setki, dał podanie na 1:2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?