partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh I też zrobione perfekcyjnie.
0
@DonCarletto No zepsuli, ale to co stworzyli na podstawie książki to jest absolutna topka. Potem działali już na własną rękę i się pogubili.
0
Czy jest jakiś serial za który wzięło się HBO korzystając już ze stworzonego uniwersum na przykład na podstawie książek i nie tylko i go zepsuło? Gra o Tron? Potężny sukces. Pingwin? Sukces. The Last of US? Sukces. Jaka wielka szkoda, że to nie oni robili naszego Wieśka ehhh
0
@barcelonaLM Coś biała ta pustynia.
0
Nie dość, że jest przeciętny to jeszcze co chwilę mięśniówki łapie.
1
@FCB24 No marzenie, fajną biba tam jest i atmosfera do niepodrobienia.
1
3:6 XD co za mecz. Liverpool jest szalony
1
A co jeśli Ledri jest przeklęty? I zawsze po jego genialnym podaniu ktoś musi zepsuć setkę i dlatego też ma tak mało asyst, a powinien mieć znacznieeeeee więcej, co wczorajszy mecz jeszcze bardziej uwypuklił.
0
@BulaKG Słabiutki transfer. Jakie Olmo ma atuty piłkarskie? Dobrze ułożona stopa i tyle. W kreacji nic nie daje bo nie umie, w obronie też jest kiepski bo tyle nie pracuje.
1
@Kamiloza91 Z jednej strony tak, z drugiej może trochę odpoczynku się przyda. Czasami te mecze przeżywam aż za bardzo XD, a w Anglii grają cały czas to można tam coś rzucić okiem tak czy siak. Oby od nowego roku wrócili odmienieni i przede wszystkim skuteczni.
1
Obóz cygana już beczy XD. Typowe haha
1
@Eklerek Roy Jones w prime, najlepszy bokser do oglądania ahhh. Gość był maszyną.
0
@kanver_ A potem znowu posucha.
0
@ViscaelBarca2007 Wembley czeka
1
@Cwaniak4 To po uj oglądasz i narzekasz? XD
1
116-112, miałem tak samo. Brawo Usyk.
1
@Eklerek Usyk też słabiej, ale zrobił wystarczająco.
2
Rozczarował mnie Fury. Nie wyglądał na 3 miesiące przygotowań tylko 3 tygodnie XD
1
@arasz1819 Technicznie Usyk to jeden z najwybitniejszych w historii tego sportu. Dla mnie pokonać by go mogli Ali, Foreman, Lewis i ewentualnie Holyfield. Ale to tylko moje zdanie.
1
@arasz1819 Bo on też by większość z nich poskładał.
1
@arasz1819 I większość tych czarnych by poskładał.
1
No nie wiem kto wymyślił taktyke cyganowi, ale ewidentnie nie trafili. Wygląda gorzej, przez to że się ulał jest zbyt wolny. A Usyka kondycyjnie i tak nie zmęczy tymi klinczami.
4
1 walka była mimo wszystko dużo lepsza, więcej dramaturgii.
1
Fury już słabnie i jest zbyt wolny. Póki co 4-3 Usyk w rundach według mnie i może budować przewagę od teraz jeszcze bardziej.
1
@tbas On tu jest na wakacjach i zarabia przy tym krocie.
0
@Cwaniak4 Tak, tak. Od razu w 2.
0
@Cwaniak4 Przy 1 walce 17 kg różnicy, dziś 25. Spora różnica.
0
Fury chyba za bardzo się ulał do tej walki. Nie wiem czy dobra taktyka.
0
My dalej jako kibice widzimy nasz klub jako ten topowy zespół, a my topowi nie jesteśmy od lat i nie będziemy dopóki finanse nie będą zdrowe.
0
@sevs A czy ja pisze o las palmas jakimś? Z nimi graliśmy dziś? Gość zmaścił dwie setki, dał podanie na 1:2