partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zaraz rozjebe tv. Mam dość tego meczu już
0
Dobra ten Balde to do tarcia chrzanu się tylko nadaje
2
Olmo dalej na boisku? Czyli oddajemy już ten mecz. Nieźle.
1
@Krzysztof1987 1.7 około
0
Ta drużyna dalej jest mentalnie tak słaba, że masakra. Zamiast wyjść 100% skupionym po wpadce Realu i serii Atletico biorąc pod uwagę też, że następny mecz z nimi, to oni dają sobie wbić bramkę w ciągu 4 czy tam 5 minut, gdzie jeszcze wcześniej była setka. Dla mnie to jakieś nieporozumienie.
1
@parpe Akurat całkiem sporo.
2
Obudźcie mnie jak Olmo chociaż celnie poda, a Lewemu nie odbija się piłka od nogi jak od kłody.
5
Bez Yamala to my już tutaj na 100% nic nie wygramy
0
5 minut hahahah
2
Nie chce widzieć Olmo w drugiej połowie
0
@Heros11 No dopiero w drugim komentarzu. A pierw chciał się zesrac że przyjęcie
2
Ćwiąkała pierodli że przyjęcie piłki to klasa, szkoda że strzał to gowno XD
1
A idź pan w uj z tym Olmo. On nic nie daje na boisku. Totalne zero.
0
@Sebolinho Chyba jak zwykle
0
Nie umiemy odpowiedzieć jak Real, ty nikt nie uderzy jak Valverde bo oni wolą klepać do usranej śmierci
5
Balde FIRST touch na poziomie b klasy
5
To jest ten mecz gdzie nie wpadnie nic. Braknie a to milimetra, a to niedokładność, a to ktoś zwali coś. Do tego już grają na czas.
1
Las Palmas i potencjalnie Leganes u siebie w dupę XD. Jesteśmy dziadami i tyle.
0
Oczywiście Garcia XD
0
Chyba sobie żartujecie
6
A z nami ten kmiot nawet żółtej kartki nie dostał...
0
@PatrykBarca Czyli on wtedy nie miał racji? XD Dobre
14
Ten skład United to jest taki tartak, że szok XD
1
Ale ten balonik zaraz pęknie z ogromnym hukiem.
1
@BORO_12 Jasne, bardziej powinienem napisać, że nadejdzie moment w którym już będzie trzeba niektórych budować na wypożyczeniach.
1
Aż za dużo ich ostatnio. Trzeba niektórych budować na wypożyczeniach w dobrych do tego klubach.
1
Jakby się Realowi chciało to byłby teraz liderem, ale że Realowi się nie chce to tym liderem nie jest. Mało tego nawet im się nie chce być wiceliderem i są na 3 miejscu, ale powtarzam, im się po prostu nie chce i tyle.
1
A to po pandemii to głupie ograniczenie do 23 zawodników nie zostało zniesione?
I nigdy nie zrozumiem po co brać 3 bramkarzy?
0
Stawiasz na dość solidne Brighton które gra u siebie z beznadziejnym Palace, cóż złego może się stać? A no może :)
3
Jeśli telewizja Realu chciałaby dobrze i walczyłaby z tymi leszczami z gwizdkiem to oprócz błędów na niekorzyść Realu pokazywała by też błędy na korzyść Realu i błędy sędziowskie w całej lidze, również w naszych meczach. Tak to wyglądają i brzmią żałośnie, a mało tego zamiast pomagać tylko szkodzą, bo tworzą jeszcze większe negatywne napięcie.