1

Zaraz rozjebe tv. Mam dość tego meczu już

0

Dobra ten Balde to do tarcia chrzanu się tylko nadaje

2

Olmo dalej na boisku? Czyli oddajemy już ten mecz. Nieźle.

1

@Krzysztof1987 1.7 około

0

Ta drużyna dalej jest mentalnie tak słaba, że masakra. Zamiast wyjść 100% skupionym po wpadce Realu i serii Atletico biorąc pod uwagę też, że następny mecz z nimi, to oni dają sobie wbić bramkę w ciągu 4 czy tam 5 minut, gdzie jeszcze wcześniej była setka. Dla mnie to jakieś nieporozumienie.

1

@parpe Akurat całkiem sporo.

2

Obudźcie mnie jak Olmo chociaż celnie poda, a Lewemu nie odbija się piłka od nogi jak od kłody.

5

Bez Yamala to my już tutaj na 100% nic nie wygramy

0

5 minut hahahah

2

Nie chce widzieć Olmo w drugiej połowie

0

@Heros11 No dopiero w drugim komentarzu. A pierw chciał się zesrac że przyjęcie

2

Ćwiąkała pierodli że przyjęcie piłki to klasa, szkoda że strzał to gowno XD

1

A idź pan w uj z tym Olmo. On nic nie daje na boisku. Totalne zero.

0

@Sebolinho Chyba jak zwykle

0

Nie umiemy odpowiedzieć jak Real, ty nikt nie uderzy jak Valverde bo oni wolą klepać do usranej śmierci

5

Balde FIRST touch na poziomie b klasy

5

To jest ten mecz gdzie nie wpadnie nic. Braknie a to milimetra, a to niedokładność, a to ktoś zwali coś. Do tego już grają na czas.

1

Las Palmas i potencjalnie Leganes u siebie w dupę XD. Jesteśmy dziadami i tyle.

0

Oczywiście Garcia XD

0

Chyba sobie żartujecie

6

A z nami ten kmiot nawet żółtej kartki nie dostał...

0

@PatrykBarca Czyli on wtedy nie miał racji? XD Dobre

14

Ten skład United to jest taki tartak, że szok XD

1

Ale ten balonik zaraz pęknie z ogromnym hukiem.

1

@BORO_12 Jasne, bardziej powinienem napisać, że nadejdzie moment w którym już będzie trzeba niektórych budować na wypożyczeniach.

1

Aż za dużo ich ostatnio. Trzeba niektórych budować na wypożyczeniach w dobrych do tego klubach.

1

Jakby się Realowi chciało to byłby teraz liderem, ale że Realowi się nie chce to tym liderem nie jest. Mało tego nawet im się nie chce być wiceliderem i są na 3 miejscu, ale powtarzam, im się po prostu nie chce i tyle.

1

A to po pandemii to głupie ograniczenie do 23 zawodników nie zostało zniesione?

I nigdy nie zrozumiem po co brać 3 bramkarzy?

0

Stawiasz na dość solidne Brighton które gra u siebie z beznadziejnym Palace, cóż złego może się stać? A no może :)

3

Jeśli telewizja Realu chciałaby dobrze i walczyłaby z tymi leszczami z gwizdkiem to oprócz błędów na niekorzyść Realu pokazywała by też błędy na korzyść Realu i błędy sędziowskie w całej lidze, również w naszych meczach. Tak to wyglądają i brzmią żałośnie, a mało tego zamiast pomagać tylko szkodzą, bo tworzą jeszcze większe negatywne napięcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?