partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 Fabregasowi to Olmo do pięt nie dorasta. O czym ty pieprzysz?
4
Trzeba powiedzieć, że kolejny bardzo słaby mecz Kounde mimo asysty. Od jakiegoś czasu on gra tak jakby połknął kija, bo jest taki sztywny
0
@norbi77 Przecież tam Gavi stracił piłkę bo źle podał, poszło podanie na skrzydło, wrzutka i gol.
0
@tbas Okej tebas
4
@michal26 A u siebie przegrywamy z Las Palmas XD
4
Zamiast dalej grać swoje, to jak obsrancy bronią wyniku chociaż bronić nie potrafią. Mentalni przegrywy i tyle. Sobota zjebana. Dziękuję
0
Na uj my się cofamy jak tego nie umiemy robić?
1
Wiecznie mentalni przegrywy
0
Yamal jesteś szefem. Bez niego nie istniejemy.
0
I czemu ta labiega z 7 jest na 9, a nie Pau?
2
Pieprozny Drewniak i kretyn, won z tego klubu durniu!!!
0
Jeszcze Xavi wrócił na ławkę
0
De Jong co za kaczkodan
4
Olmo od kilku spotkań jest bezużyteczny
0
Jedyne co bym zmienił w naszym składzie to Kounde, bo jest ewidentnie bez formy. Ale nie ma co narzekać. Vamos po 3 punkty.
2
@Filipem Niektórzy to myślą, że piłkarz powinien grać co drugi mecz XD
7
@Criss18Barca Zawsze uwielbiam ten kwik pazernych „guroli”.
0
@okiemtypera_lucaxx95 To zmień kolejność
2
@okiemtypera_lucaxx95 Że niby ten hindus? Dobre XD
2
@Bocheno1 Najwybitniejszy sportowiec w historii.
0
@barcanawieki Ale co boli? XD Przecież to durna wypowiedź tego buca z Holandii XD
1
@Kgorecki2500 Masz se postać, expisz, jakieś kampanie itd. Do tego świetna firma, która troszczy się o graczy i gra nie jest pay2win
0
Ale mnie kusi ten early access do poe2
1
A Vinicus już na LM ma wrócić. I tyle z jego "długiej" pauzy XD
0
@Bajson Przecież to standard. Piłkarze są mało tutaj doceniani za swoje występy.
0
Komentarz usunięty
0
@4Fabregas4 Tak dotkną mnie, szczególnie że nawet w to nie gram. Mnie po prostu bawi, że wszystkich wrzucasz do jednego wora i myślisz, że cro źródło problemu które należy wytępić.
0
@Bobo25 Okej, czyli zostałem wprowadzony w błąd i nie sprawdziłem tego. Dzięki.
4
@Coutinho007 Na uj go tu wrzucacie i dajecie mu atencję? Nie czaję tego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika