0

@Uukasz_93 Fabregasowi to Olmo do pięt nie dorasta. O czym ty pieprzysz?

4

Trzeba powiedzieć, że kolejny bardzo słaby mecz Kounde mimo asysty. Od jakiegoś czasu on gra tak jakby połknął kija, bo jest taki sztywny

0

@norbi77 Przecież tam Gavi stracił piłkę bo źle podał, poszło podanie na skrzydło, wrzutka i gol.

0

@tbas Okej tebas

4

@michal26 A u siebie przegrywamy z Las Palmas XD

4

Zamiast dalej grać swoje, to jak obsrancy bronią wyniku chociaż bronić nie potrafią. Mentalni przegrywy i tyle. Sobota zjebana. Dziękuję

0

Na uj my się cofamy jak tego nie umiemy robić?

1

Wiecznie mentalni przegrywy

0

Yamal jesteś szefem. Bez niego nie istniejemy.

0

I czemu ta labiega z 7 jest na 9, a nie Pau?

2

Pieprozny Drewniak i kretyn, won z tego klubu durniu!!!

0

Jeszcze Xavi wrócił na ławkę

0

De Jong co za kaczkodan

4

Olmo od kilku spotkań jest bezużyteczny

0

Jedyne co bym zmienił w naszym składzie to Kounde, bo jest ewidentnie bez formy. Ale nie ma co narzekać. Vamos po 3 punkty.

2

@Filipem Niektórzy to myślą, że piłkarz powinien grać co drugi mecz XD

7

@Criss18Barca Zawsze uwielbiam ten kwik pazernych „guroli”.

0

@okiemtypera_lucaxx95 To zmień kolejność

2

@okiemtypera_lucaxx95 Że niby ten hindus? Dobre XD

2

@Bocheno1 Najwybitniejszy sportowiec w historii.

0

@barcanawieki Ale co boli? XD Przecież to durna wypowiedź tego buca z Holandii XD

1

@Kgorecki2500 Masz se postać, expisz, jakieś kampanie itd. Do tego świetna firma, która troszczy się o graczy i gra nie jest pay2win

0

Ale mnie kusi ten early access do poe2

1

A Vinicus już na LM ma wrócić. I tyle z jego "długiej" pauzy XD

0

@Bajson Przecież to standard. Piłkarze są mało tutaj doceniani za swoje występy.

0

Komentarz usunięty

0

@4Fabregas4 Tak dotkną mnie, szczególnie że nawet w to nie gram. Mnie po prostu bawi, że wszystkich wrzucasz do jednego wora i myślisz, że cro źródło problemu które należy wytępić.

0

@Bobo25 Okej, czyli zostałem wprowadzony w błąd i nie sprawdziłem tego. Dzięki.

4

@Coutinho007 Na uj go tu wrzucacie i dajecie mu atencję? Nie czaję tego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?