0

Ale bitcoin wystrzelił rakietę w nocy po te 100k+

0

Tak jak z Realem?

1

Yamal jak do repertuaru doda wykończenie, odejście na pierwszych metrach i ogólnie szybkość biegu z piłką przy nodze to już będzie nie do zatrzymania.

0

@BulaKG Ale na automaty to tylko we wtorek

2

@Solcio Jak dla mnie on gra i tak bardziej na środku, ale ok

3

@Luciano99 Niestety podaliśmy im tlen w lidze

4

@LOPEZ16 1 sezon Ronaldo. 35 występów, 33 gole, 10 asyst. Rzeczywiście słabo XD

0

@ali3gator Tylko nie w LM

3

No to lider zachowany, VAMOS!

2

6 minut??? Za co hahah

6

No trzeba przyznać, że ten Bellinham zasuwa aż miło. Jest wszędzie i wykonuje pełno brudnej roboty.

1

@tbas Twoje komentarze:
Barca zawsze w dupe, przegramy to, zremisujemy to.
Real zawsze odrobi, wygrają to jeszcze itd
XD

0

Obrona śpi i są efekty

3

Ciekawe czy w tej Szwecji tak samo strzelał?

0

@michal26 No oby tak było, znajdzie się miejsce i dla niego. Kłopot bogactwa(w końcu) to moje najmniejsze zmartwienie.

2

Co za młot z tego bramkarza

0

No Alisson by się tak nie wylał

0

@michal26 Gavi ledwo wrócił po kontuzji. Skąd założenie, że wróci do tego do prezentował albo że dalej będzie się tak rozwijał?

2

Oglądanie Salaha to czysta przyjemność. Jakim cudem oni mu jeszcze nie dali tam tego kontraktu? @Rust_Cohle

0

@michal26 Powtarzam Ci, Raphinha by grał jako ŚPO. Olmo ze swoim zdrowiem może być max zawodnikiem do rotacji. Nic więcej.

1

Nunez to taki placek. Liverpool go powinien pogonić w pizdu.

0

Komentarz usunięty

1

@michal26 Gra w Bilbao. Skąd wiesz jakie miałby staty u nas? Grając z lepszymi piłkarzami? W innym systemie, który wydaje się być idealnie skrojony pod niego.

0

Ahhh ten Salah. Powalczy z naszym Raphinhą o ZP :D

1

@michal26 Co ty pieprzysz XD. Z Olmo taki pożytek jak w ogóle, cały czas wypada, piłkarz styropian. Nico na LS, Raphinha w środku i to by chodziło jeszcze lepiej.

7

Iniaki vs Barca- gigachad
Iniaki vs Real- boi się petard

0

@esem91 Przyszły długopis 2.0

0

@MOLESTA Arsenal ostatnio w formie odkąd Odegaard wrócił. Będzie lanie.

0

@4Fabregas4 A możesz to jakoś potwierdzić w przypadku lola? Czy tylko tak sobie piszesz, bo ci się wydaje?

0

@LeoMessiiBarcaPepa Zawsze jako trener Bilbao. O to mi chodziło. Nie pamiętam żeby on w lidze coś z nimi ugrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?