partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale bitcoin wystrzelił rakietę w nocy po te 100k+
0
Tak jak z Realem?
1
Yamal jak do repertuaru doda wykończenie, odejście na pierwszych metrach i ogólnie szybkość biegu z piłką przy nodze to już będzie nie do zatrzymania.
0
@BulaKG Ale na automaty to tylko we wtorek
2
@Solcio Jak dla mnie on gra i tak bardziej na środku, ale ok
3
@Luciano99 Niestety podaliśmy im tlen w lidze
4
@LOPEZ16 1 sezon Ronaldo. 35 występów, 33 gole, 10 asyst. Rzeczywiście słabo XD
0
@ali3gator Tylko nie w LM
3
No to lider zachowany, VAMOS!
2
6 minut??? Za co hahah
6
No trzeba przyznać, że ten Bellinham zasuwa aż miło. Jest wszędzie i wykonuje pełno brudnej roboty.
1
@tbas Twoje komentarze:
Barca zawsze w dupe, przegramy to, zremisujemy to.
Real zawsze odrobi, wygrają to jeszcze itd
XD
0
Obrona śpi i są efekty
3
Ciekawe czy w tej Szwecji tak samo strzelał?
0
@michal26 No oby tak było, znajdzie się miejsce i dla niego. Kłopot bogactwa(w końcu) to moje najmniejsze zmartwienie.
2
Co za młot z tego bramkarza
0
No Alisson by się tak nie wylał
0
@michal26 Gavi ledwo wrócił po kontuzji. Skąd założenie, że wróci do tego do prezentował albo że dalej będzie się tak rozwijał?
2
Oglądanie Salaha to czysta przyjemność. Jakim cudem oni mu jeszcze nie dali tam tego kontraktu? @Rust_Cohle
0
@michal26 Powtarzam Ci, Raphinha by grał jako ŚPO. Olmo ze swoim zdrowiem może być max zawodnikiem do rotacji. Nic więcej.
1
Nunez to taki placek. Liverpool go powinien pogonić w pizdu.
0
Komentarz usunięty
1
@michal26 Gra w Bilbao. Skąd wiesz jakie miałby staty u nas? Grając z lepszymi piłkarzami? W innym systemie, który wydaje się być idealnie skrojony pod niego.
0
Ahhh ten Salah. Powalczy z naszym Raphinhą o ZP :D
1
@michal26 Co ty pieprzysz XD. Z Olmo taki pożytek jak w ogóle, cały czas wypada, piłkarz styropian. Nico na LS, Raphinha w środku i to by chodziło jeszcze lepiej.
7
Iniaki vs Barca- gigachad
Iniaki vs Real- boi się petard
0
@esem91 Przyszły długopis 2.0
0
@MOLESTA Arsenal ostatnio w formie odkąd Odegaard wrócił. Będzie lanie.
0
@4Fabregas4 A możesz to jakoś potwierdzić w przypadku lola? Czy tylko tak sobie piszesz, bo ci się wydaje?
0
@LeoMessiiBarcaPepa Zawsze jako trener Bilbao. O to mi chodziło. Nie pamiętam żeby on w lidze coś z nimi ugrał.