0

Ta pokraka z 7 występ na ocenę 1 i nie więcej, ten gol z dupy nic nie zmienia. TRAGICZNY PIŁKARZ, najgorszy w kadrze.

0

Nie wygramy tego, ba nawet może będzie w plecy.

0

@SinMistico Człowieku, to wciąż nasz najlepszy zawodnik, co ty pieprzysz. Co mecz coś daje od siebie.

2

Flick akurat nie ma żadnego wpływu na to co odwala Ferran. I wiem, tak mógł go nie wystawiać, ale bez jaj no. To jest piłkarz Barcelony, a gra poziomem kur** ekstraklasy, to jest przesada ten gość.

0

Nogi z drewna, niesamowite. Nie opłaca mu się podawać nawet.

2

Co za drewno mój boże

3

Ale to jest irytujące. Znów ta niechlujność w grze, każda przebitka przegrana, masa niedokładności. Ehhh

0

Flick sprzedał ewidentnie sezon XD

0

@Batys A jaki konkretnie klub masz na myśli?

1

@MesQueUnClub_87 scenariusz idealny, ale chyba nie dla szwagrów

0

@Katalonik97 A skąd wiesz jak pracuje Wojtek? Akurat o dyscyplinę i zaangażowanie, a konkretnie ich brak to bym go nigdy nie posądzał m. A szlugi? Przecież to jego sprawa.

1

@Batys No jak mi to sprawia przyjemność to czemu nie? Kiedyś z Ibizy zrobiłem najlepszy klub, wygrałem wszystko co się dało XD

1

@Zoker Typer roku

0

@Fake69 Albo palca se wybić

0

@mcsarna Ferran XD jeszcze lepiej

1

@MesQueUnClub_87 4-0 na Anfield i 2-2 z Chelsea na Camp Nou. Największe ciosy.

0

@Commando To ten z WK?

0

@AFA Na pewno póki co lepszy niż Enzo, który m się ogólnie chyba trochę pogubił. Chociaż jest nadzieja, bo też ostatnio daje argumenty i liczby.

0

@Filipem A to widziałem, ale ja chyba kupie sobie używaną żeby potem odsprzedać.

0

@Filipem Gdzie kupiłeś GoW?

0

@4drian0 Meeega

1

@EkspertzOrlikq I typów

0

Polecam, świetne face off Usyka i Cygana


4

@Zoker Na stronie dla dzieciaczków i kibiców Realu, wow.

0

Ciężki mecz się szykuje jutro mega. My w dołku, Mallorca w tym sezonie sobie radzi bardzo dobrze, no i wyjazd. Z drugiej strony to chyba nie możemy znowu stracić punktów? Prawda? XD

0

Ale mówi tak piłkarzom ze styropianu

0

@Rust_Cohle Odbiór osobisty spoko, wiadomo. Ale w Kielcach nie ma nikt nie wystawi gry którą chce XD

1

Kusi mnie kupić grę na PS5 z OLXa żeby potem też móc ją sprzedać, ale cykam się że ktoś mnie oscamuje XD
Ktoś z was tak kupuje gry?

0

@mcsarna Człowieku my musimy w końcu przełknąć i wygrać mecz. Żaden Fermin tylko Yamal od początku i tak samo Olmo jeśli będzie mógł grać.

0

@ranger3120 Taki coin, powoli bym tam shorta szukał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?