partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta pokraka z 7 występ na ocenę 1 i nie więcej, ten gol z dupy nic nie zmienia. TRAGICZNY PIŁKARZ, najgorszy w kadrze.
0
Nie wygramy tego, ba nawet może będzie w plecy.
0
@SinMistico Człowieku, to wciąż nasz najlepszy zawodnik, co ty pieprzysz. Co mecz coś daje od siebie.
2
Flick akurat nie ma żadnego wpływu na to co odwala Ferran. I wiem, tak mógł go nie wystawiać, ale bez jaj no. To jest piłkarz Barcelony, a gra poziomem kur** ekstraklasy, to jest przesada ten gość.
0
Nogi z drewna, niesamowite. Nie opłaca mu się podawać nawet.
2
Co za drewno mój boże
3
Ale to jest irytujące. Znów ta niechlujność w grze, każda przebitka przegrana, masa niedokładności. Ehhh
0
Flick sprzedał ewidentnie sezon XD
0
@Batys A jaki konkretnie klub masz na myśli?
1
@MesQueUnClub_87 scenariusz idealny, ale chyba nie dla szwagrów
0
@Katalonik97 A skąd wiesz jak pracuje Wojtek? Akurat o dyscyplinę i zaangażowanie, a konkretnie ich brak to bym go nigdy nie posądzał m. A szlugi? Przecież to jego sprawa.
1
@Batys No jak mi to sprawia przyjemność to czemu nie? Kiedyś z Ibizy zrobiłem najlepszy klub, wygrałem wszystko co się dało XD
1
@Zoker Typer roku
0
@Fake69 Albo palca se wybić
0
@mcsarna Ferran XD jeszcze lepiej
1
@MesQueUnClub_87 4-0 na Anfield i 2-2 z Chelsea na Camp Nou. Największe ciosy.
0
@Commando To ten z WK?
0
@AFA Na pewno póki co lepszy niż Enzo, który m się ogólnie chyba trochę pogubił. Chociaż jest nadzieja, bo też ostatnio daje argumenty i liczby.
0
@Filipem A to widziałem, ale ja chyba kupie sobie używaną żeby potem odsprzedać.
0
@Filipem Gdzie kupiłeś GoW?
0
@4drian0 Meeega
1
@EkspertzOrlikq I typów
0
Polecam, świetne face off Usyka i Cygana
4
@Zoker Na stronie dla dzieciaczków i kibiców Realu, wow.
0
Ciężki mecz się szykuje jutro mega. My w dołku, Mallorca w tym sezonie sobie radzi bardzo dobrze, no i wyjazd. Z drugiej strony to chyba nie możemy znowu stracić punktów? Prawda? XD
0
Ale mówi tak piłkarzom ze styropianu
0
@Rust_Cohle Odbiór osobisty spoko, wiadomo. Ale w Kielcach nie ma nikt nie wystawi gry którą chce XD
1
Kusi mnie kupić grę na PS5 z OLXa żeby potem też móc ją sprzedać, ale cykam się że ktoś mnie oscamuje XD
Ktoś z was tak kupuje gry?
0
@mcsarna Człowieku my musimy w końcu przełknąć i wygrać mecz. Żaden Fermin tylko Yamal od początku i tak samo Olmo jeśli będzie mógł grać.
0
@ranger3120 Taki coin, powoli bym tam shorta szukał.