1

@Eklerek Micah to jest prze kozak. W ogóle to studio jest świetne, wyborny klimat.

0

@LukaszFan Tylko spójrz kto nas trenował. Same placki.

1

@MesQueUnClub96 Myślę, że przedłużył kontrakt tylko dlatego, że nie chce odchodzić i zostawiać po sobie syfu i odbudowa zespołu to będzie dla niego swego rodzaju wyzwanie. Jeszcze w takiej sytuacji w karierze nie był, więc to coś nowego. Z tym, że on nie będzie budował w boleściach tylko wyda w lato z 400 baniek na transfery.

0

@Zoker Kurde czy to jesteś jednak, gdyby każdy był taki mądry jak ty, ehhh.

1

Ale Guardiola to nigdy nie potrafił jakoś zespołu ułożyć w defensywie. Jak oni nie mają kontroli nad meczem, że nie posiadają jakoś piłki i jest chaotycznie w ich grze to ich obrona jest jak ser szwajcarski, dziura gdzie się tylko da. I tak było od zawsze kiedy jest trenerem w sumie.

0

@chavez Dostaną w łeb

3

@tbas Przez ostatnie dziesięć lat wygraliśmy tyle samo LM co oni ;)

0

Dla mnie zdecydowanie Pedri

0

Widzieliście twarz Guardioli na konferencji po meczowej? Co tam się musiało dziać w szatni XD

twitter.com/centregoals/status/1861542502735438157

1

@Cvzx Też tak uważam. Także no zapowiada się okienko 400 mln wydane.

0

Ciekawe kiedy Enrique poleci z PSG

2

Ale to wsadził, klasa.

0

Hahaha City co za leszcze

0

De Jong wygwizdany?

0

Pedri to dziedzictwo narodowe. Cudny piłkarz.

0

No nie chce dziś wpaść do tej bramki z gry

1

Niedobrze mi się robi jak ci komentatorzy każde złe zagranie Lewego czymś usprawiedliwiają

0

@Litman On nawet dziś nie gra na skrzydle

6

Olmo co za zjazd formy. Każde zagranie źle.

1

Nie gramy aż tak źle. Brakuje więcej dokładności pod bramką.

2

Czemu mu zabrał te piłkę XD

3

To jest przykre. Gramy u siebie, a jak mamy piłkę to słychać gwizdy. Laporta jesteś błaznem…

0

@JimMorrisonFCB On nawet nie pokazał potencjału na spadkowicza La Ligi

0

To co dziś powtórka z Frankfurtu? Kibice przyjezdni nas zagłuszą?

4

@MesQueUnClub96 Prędzej mu te uszy przestaną odstawać

0

Serio Flick? Dlaczego on jest aż tak uparty?

1

Boże chroń nas dziś od De Jonga w pierwszym.

1

@Martwy Death Stranding to taka nuda

3

@ShawnC Biedni piłkarze. A oni to są w ogóle kiedyś nie zmęczeni XD? Bo czytam ciągle jacy to oni są zajechani i w ogóle.

12

Hehe, jakby tak powiedział w kontekście Viniciusa już byłby dym XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?