partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Micah to jest prze kozak. W ogóle to studio jest świetne, wyborny klimat.
0
@LukaszFan Tylko spójrz kto nas trenował. Same placki.
1
@MesQueUnClub96 Myślę, że przedłużył kontrakt tylko dlatego, że nie chce odchodzić i zostawiać po sobie syfu i odbudowa zespołu to będzie dla niego swego rodzaju wyzwanie. Jeszcze w takiej sytuacji w karierze nie był, więc to coś nowego. Z tym, że on nie będzie budował w boleściach tylko wyda w lato z 400 baniek na transfery.
0
@Zoker Kurde czy to jesteś jednak, gdyby każdy był taki mądry jak ty, ehhh.
1
Ale Guardiola to nigdy nie potrafił jakoś zespołu ułożyć w defensywie. Jak oni nie mają kontroli nad meczem, że nie posiadają jakoś piłki i jest chaotycznie w ich grze to ich obrona jest jak ser szwajcarski, dziura gdzie się tylko da. I tak było od zawsze kiedy jest trenerem w sumie.
0
@chavez Dostaną w łeb
3
@tbas Przez ostatnie dziesięć lat wygraliśmy tyle samo LM co oni ;)
0
Dla mnie zdecydowanie Pedri
0
Widzieliście twarz Guardioli na konferencji po meczowej? Co tam się musiało dziać w szatni XD
twitter.com/centregoals/status/1861542502735438157
1
@Cvzx Też tak uważam. Także no zapowiada się okienko 400 mln wydane.
0
Ciekawe kiedy Enrique poleci z PSG
2
Ale to wsadził, klasa.
0
Hahaha City co za leszcze
0
De Jong wygwizdany?
0
Pedri to dziedzictwo narodowe. Cudny piłkarz.
0
No nie chce dziś wpaść do tej bramki z gry
1
Niedobrze mi się robi jak ci komentatorzy każde złe zagranie Lewego czymś usprawiedliwiają
0
@Litman On nawet dziś nie gra na skrzydle
6
Olmo co za zjazd formy. Każde zagranie źle.
1
Nie gramy aż tak źle. Brakuje więcej dokładności pod bramką.
2
Czemu mu zabrał te piłkę XD
3
To jest przykre. Gramy u siebie, a jak mamy piłkę to słychać gwizdy. Laporta jesteś błaznem…
0
@JimMorrisonFCB On nawet nie pokazał potencjału na spadkowicza La Ligi
0
To co dziś powtórka z Frankfurtu? Kibice przyjezdni nas zagłuszą?
4
@MesQueUnClub96 Prędzej mu te uszy przestaną odstawać
0
Serio Flick? Dlaczego on jest aż tak uparty?
1
Boże chroń nas dziś od De Jonga w pierwszym.
1
@Martwy Death Stranding to taka nuda
3
@ShawnC Biedni piłkarze. A oni to są w ogóle kiedyś nie zmęczeni XD? Bo czytam ciągle jacy to oni są zajechani i w ogóle.
12
Hehe, jakby tak powiedział w kontekście Viniciusa już byłby dym XD