partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Co? Przecież mięśniowych jest znacznie mniej.
0
@BorzyKrzys A teraz wygląda jak ćpunka
14
@escarabajo @FcPortoFan1999 Gyokersa może zatrzymać tylko już transfer do United XD
2
@ViscaelBarca2007 Gavi z Casado cofnięci. Pedri z przodu, Olmo LS, Raphinha PS. Innej opcji nie ma.
5
@Arden Za hajs od pisu baluj xd
0
Nowa reklama Lays do nagrania xd
0
XD widzę, że Mascherano szybko się wypisuje z próby zastania poważnym trenerem.
0
@esem91 Po 100k bym się pierw spodziewał jakiejś korekty w dół, potem znowu góra.
0
Ciekawe czy bitcoin zrobi dziś historyczne 100k
6
Dlatego na przykład w finale z Chelsea nagle z dupy wyszedł bez Rodriego, a City zagrało wielkie kupsko? ;)
Pep to wielki trener, ale czasami za bardzo kombinuje.
0
@BezglutenowyPedri Ten wcześniejszy dostęp 6 grudnia?
0
@jacobFCB Teraz znowu uwalają? Niedawno było, że będzie przecież budowane XD
0
@Keson Ja Karacia nie kupuje. Od początku mi coś w nim nie pasowało, nie pasuje i pasować nigdy nie będzie. Nie jest nawet w 10% tak dobry jak dobry był Zorman.
1
@Pedri16Future Pasuje
0
@Keson Nahi też jest dobry, ale totalnie niewykorzystywany
1
Kiedy te prawybory w pisie i po?
1
@FcPortoFan1999 Ten skład jest źle zbudowany, brakuje na rozegraniu torped, nie ma w grze wykorzystywania skrzydeł, bo jak taki kot jak Nahi może mieć 2 bramki przez cały mecz? Wiecznie wszystko opierane jest na Alexie, a on też już coraz starszy i słabszy.
1
@FcPortoFan1999 Jaki skład taka gra, szczególnie ta firanka na bramce...
1
@DonCarletto Klub ParisaPlatynova. Ja kibicuję XD
0
Serio premierę FMa 25 przesunęli na marzec? Ale żal
0
@FcPortoFan1999 To chyba masz wolny czas 24/7
0
Jest w świetnej formie, ale w sezonie mistrzowskim 22/23 był jeszcze w lepszej.
0
@Ramek Alba out, Alves in. Proste
1
@Michael24 Rakitic out, za Mascherano może Araujo z formą z sezonu 22/23.
2
@MesQueUnClub_87 Bo pierwszy sezon jest najnudniejszy.
0
@Criss18Barca Twoja pisowska duma urażona? ;)
2
@Sulimo Byli „rządowi” to sztuczny klubik
0
@Nazio_87 Nikt tego oszołoma przynajmniej nie wybierze
1
@Sulimo Człowiek z blizną
@bartekvisca Szeregowiec to chyba jako najbardziej przereklamowany
4
Ciekawe kogo Yamal wykąpie w wannie