21

Szacunek panie Koeman.

0

@Stinger_ Umówmy się. Ta ZP dla Cannavaro to był żart.

1

@pato1234 Na Maxie masz wszystko

0

@xavi890 Naucz się czytać

0

@norbi77 Nie jeśli się nimi nie interesujesz i ich nie śledzisz. Mi standardowo zleciał niewiadomo kiedy.

0

@AnalnaGrawitacja Wiem, ale u nas by tam wyglądał jak Ferran Torres. To nie jest przebojowy, szybki zawodnik. Tylko dobry technicznie grajek.

0

Dobry piłkarz i ma potencjał, ale obecnie jest u nas w pomocy zbyt ciasno.

0

@BORO_12 Ale wyniki też pomagają czasami w rozwoju i to bardzo.

0

@Matheu12 Polecam, ja wyszedłem zadowolony.

0

@Transu96 Mało kogo na szczęście obchodzi ta pseudo gra ;)

3

@MesQueUnClub96 Ale to powtórki z live masz dla subow. Jak jest live to normalnie ci działa. Zakładam, że dziś nie ma, bo jest niedziela.

0

Czy jest on nam potrzebny zakładając, że Christensen i Araujo się wyleczą? Śmiem wątpić.

3

Może i Gladiator 2 nie ma w sobie tej cząstki magii jak pierwsza część, która jest dla mnie na pewno filmem dzieciństwa i potrafi wzruszyć. Ale druga część to wciąż fajny film, który jest ciekawy i trzyma w napięciu. Ja wyszedłem z kina zadowolony. Jak ktoś się zastanawia czy pójść obejrzeć, to polecam.

2

Emeryt prawie, nam wali 2 bramki w tym jedną z przewroty XD

0

UPOKORZENIE XD haha

2

Dobra jednak tego Bułki nie XD. Po co nam kolejny Pena :v

1

@Kapitan hawk Ty to chyba jednak kochasz tego Ronaldo. Co drugi post o nim XD

0

Widać, że granie mu dalej sprawia ogromną frajde.

0

@MesQueUnClub96 W sumie racja, pisze tutaj że TYMCZASOWY.

0

@takisobiektos Co? XD Nawet nie wiedziałem, że im coś grozi. Czyli już w tym sezonie nic nie grają i każdy mecz z nimi to walkower?

0

Zalewski co kręci

2

Nie jest nam potrzebny.

0

I oby tak dalej!

0

Gość by sobie odpoczywał, to ten łysol go powołał niewiadomo po co

1

@MichuZ44 No jest taki odłam chrześcijaństwa, głównie z USA/Kanady. Miałem takiego kolegę na studiach z tej wiary.

0

@Aveiro No oby to ciśnięcie przyniosło skutek :D

1

Bo po co jednak powołać kogoś innego? Łysol poluje na naszych piłkarzy

0

@Aveiro Kiedy live o finansach?

1

@Maviux Dopracowane? Przecież ta gra fabularnie jest krótka i średnia. Fabuła w GTA IV była o niebo lepsza.

1

@matkep Na stronie Barcy już są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?