partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Szacunek panie Koeman.
0
@Stinger_ Umówmy się. Ta ZP dla Cannavaro to był żart.
1
@pato1234 Na Maxie masz wszystko
0
@xavi890 Naucz się czytać
0
@norbi77 Nie jeśli się nimi nie interesujesz i ich nie śledzisz. Mi standardowo zleciał niewiadomo kiedy.
0
@AnalnaGrawitacja Wiem, ale u nas by tam wyglądał jak Ferran Torres. To nie jest przebojowy, szybki zawodnik. Tylko dobry technicznie grajek.
0
Dobry piłkarz i ma potencjał, ale obecnie jest u nas w pomocy zbyt ciasno.
0
@BORO_12 Ale wyniki też pomagają czasami w rozwoju i to bardzo.
0
@Matheu12 Polecam, ja wyszedłem zadowolony.
0
@Transu96 Mało kogo na szczęście obchodzi ta pseudo gra ;)
3
@MesQueUnClub96 Ale to powtórki z live masz dla subow. Jak jest live to normalnie ci działa. Zakładam, że dziś nie ma, bo jest niedziela.
0
Czy jest on nam potrzebny zakładając, że Christensen i Araujo się wyleczą? Śmiem wątpić.
3
Może i Gladiator 2 nie ma w sobie tej cząstki magii jak pierwsza część, która jest dla mnie na pewno filmem dzieciństwa i potrafi wzruszyć. Ale druga część to wciąż fajny film, który jest ciekawy i trzyma w napięciu. Ja wyszedłem z kina zadowolony. Jak ktoś się zastanawia czy pójść obejrzeć, to polecam.
2
Emeryt prawie, nam wali 2 bramki w tym jedną z przewroty XD
0
UPOKORZENIE XD haha
2
Dobra jednak tego Bułki nie XD. Po co nam kolejny Pena :v
1
@Kapitan hawk Ty to chyba jednak kochasz tego Ronaldo. Co drugi post o nim XD
0
Widać, że granie mu dalej sprawia ogromną frajde.
0
@MesQueUnClub96 W sumie racja, pisze tutaj że TYMCZASOWY.
0
@takisobiektos Co? XD Nawet nie wiedziałem, że im coś grozi. Czyli już w tym sezonie nic nie grają i każdy mecz z nimi to walkower?
0
Zalewski co kręci
2
Nie jest nam potrzebny.
0
I oby tak dalej!
0
Gość by sobie odpoczywał, to ten łysol go powołał niewiadomo po co
1
@MichuZ44 No jest taki odłam chrześcijaństwa, głównie z USA/Kanady. Miałem takiego kolegę na studiach z tej wiary.
0
@Aveiro No oby to ciśnięcie przyniosło skutek :D
1
Bo po co jednak powołać kogoś innego? Łysol poluje na naszych piłkarzy
0
@Aveiro Kiedy live o finansach?
1
@Maviux Dopracowane? Przecież ta gra fabularnie jest krótka i średnia. Fabuła w GTA IV była o niebo lepsza.
1
@matkep Na stronie Barcy już są