0

@mekston Drugie miejsce, to pierwszy przegrany.

0

No i serce zadrżało skoro Yamal dziś nie trenuje.

0

Ten De La Fuente to też jest niezły beton. Bo jak wytłumaczyć sportowo brak powołania dla Inigo? No nie da się. Aczkolwiek i tak dla nas lepiej, jego strata ;)

0

@Maker0 Trudniej będzie z Atalantą aniżeli z Dortmundem.

0

Dortmund to żaden rywal. Idealny przeciwnik pod nasz styl.

2

@MesQueUnClub_87 Tak, ale czy znowu wracamy na salony? Tak. Czy wrócilibyśmy z takim Barto albo Fontem? Nie wydaje mi się. Coś w sobie ten Lapcio jednak ma.

0

@HypeR Tylko Balde nie ma aż takiej pensji i czy kilka klas? Na pewno jest lepszy, ale nie aż tak.

0

Nie widzę w nim nic specjalnego. Od 2-3 lat nic się nie rozwinął. Powiedziałbym że nawet zanotował spory regres.

2

Kiedy live o finansach Barcy? @michalgajdek

0

To co my mamy jeszcze zrobić żeby wrócić do 1:1? Ależ to wkurzające

3

@ranger3120 Oni tam mieli samych ogorow

10

@Gaz Uważam, że pod innym trenerem by to wypaliło. Jak przyszedł w zimę jeszcze z dynamika od Kloppa to te pół sezonu miał bardzo dobre.

1

@Kapitan hawk Jakby nie prawa autorskie by pewnie robił te skróty dalej.

0

@BorzyKrzys Powiedz to 20 letniemu Nasowi przy płycie Illmatic, że kłamał ;)

0

@Kozinho. Jak rękawiczki? Zmienili trenera trzy razy, w tym ta trzecia zmiana została dokonana tylko dlatego że pojawiła się opcja zatrudnienia Mou który wygrał LM. Tak to by został Pellegrini, bo sezon ligowy miał świetny.

3

@arasz1819 Tylko Ty porównujesz Vance który dla Trumpa może mieć i pewnie jakieś ma znaczenie w sprawowaniu władzy, do Sikorskiego i Tuska którzy dla Trumpa są mało ważni, żeby nie powiedzieć prawie w ogóle.

1

@Aragorn33 Jak można polubić kogoś kto był komuchem? Tak samo jak ludzie na emeryturze Urbana zaczynali go darzyć sympatią, czyli kogoś kto był odpowiedzialny miedź innymi za śmierć Popiełuszki

1

@WiernyKatalonii Ale daje znacznie więcej frajdy

1

@MesQueUnClub96 Gdyby babka miała wąsy

2

@Transu96 A United to topka? XD weź

1

@Transu96 Niech idzie do Arsenalu, im tam brakuje tylko napastnika.

0

„Var powinien zostać wyrzucony z futbolu” - Tomasz Roncero

0

Chwaliłem Maignana ale teraz to odwalił mega XD

1

Vinicius by komuś nogę przetrącił, a Ćwiąkała i tak by znalazł dla niego usprawiedliwienie.

0

Widziałbym Maingana u nas za Ter Stegena. Pewny i sprawdzony bramkarz, świetny na linii.

1

Liverpool jest potężny w tym sezonie. Oby w końcu ograli ten real

0

Boże ale ci komentatorzy się spuszczają nad byle akcja Realu, a nad Milanem praktycznie zero jakiś zachwytów.

2

@reloaded No Maingnan to świetny bramkarz ogólnie.

0

@Zoker Niestety jednak muszę iść do pracy.

1

Ale trzeba przyznać, że taktycznie Milan dziś top.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?