partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Drugie miejsce, to pierwszy przegrany.
0
No i serce zadrżało skoro Yamal dziś nie trenuje.
0
Ten De La Fuente to też jest niezły beton. Bo jak wytłumaczyć sportowo brak powołania dla Inigo? No nie da się. Aczkolwiek i tak dla nas lepiej, jego strata ;)
0
@Maker0 Trudniej będzie z Atalantą aniżeli z Dortmundem.
0
Dortmund to żaden rywal. Idealny przeciwnik pod nasz styl.
2
@MesQueUnClub_87 Tak, ale czy znowu wracamy na salony? Tak. Czy wrócilibyśmy z takim Barto albo Fontem? Nie wydaje mi się. Coś w sobie ten Lapcio jednak ma.
0
@HypeR Tylko Balde nie ma aż takiej pensji i czy kilka klas? Na pewno jest lepszy, ale nie aż tak.
0
Nie widzę w nim nic specjalnego. Od 2-3 lat nic się nie rozwinął. Powiedziałbym że nawet zanotował spory regres.
2
Kiedy live o finansach Barcy? @michalgajdek
0
To co my mamy jeszcze zrobić żeby wrócić do 1:1? Ależ to wkurzające
3
@ranger3120 Oni tam mieli samych ogorow
10
@Gaz Uważam, że pod innym trenerem by to wypaliło. Jak przyszedł w zimę jeszcze z dynamika od Kloppa to te pół sezonu miał bardzo dobre.
1
@Kapitan hawk Jakby nie prawa autorskie by pewnie robił te skróty dalej.
0
@BorzyKrzys Powiedz to 20 letniemu Nasowi przy płycie Illmatic, że kłamał ;)
0
@Kozinho. Jak rękawiczki? Zmienili trenera trzy razy, w tym ta trzecia zmiana została dokonana tylko dlatego że pojawiła się opcja zatrudnienia Mou który wygrał LM. Tak to by został Pellegrini, bo sezon ligowy miał świetny.
3
@arasz1819 Tylko Ty porównujesz Vance który dla Trumpa może mieć i pewnie jakieś ma znaczenie w sprawowaniu władzy, do Sikorskiego i Tuska którzy dla Trumpa są mało ważni, żeby nie powiedzieć prawie w ogóle.
1
@Aragorn33 Jak można polubić kogoś kto był komuchem? Tak samo jak ludzie na emeryturze Urbana zaczynali go darzyć sympatią, czyli kogoś kto był odpowiedzialny miedź innymi za śmierć Popiełuszki
1
@WiernyKatalonii Ale daje znacznie więcej frajdy
1
@MesQueUnClub96 Gdyby babka miała wąsy
2
@Transu96 A United to topka? XD weź
1
@Transu96 Niech idzie do Arsenalu, im tam brakuje tylko napastnika.
0
„Var powinien zostać wyrzucony z futbolu” - Tomasz Roncero
0
Chwaliłem Maignana ale teraz to odwalił mega XD
1
Vinicius by komuś nogę przetrącił, a Ćwiąkała i tak by znalazł dla niego usprawiedliwienie.
0
Widziałbym Maingana u nas za Ter Stegena. Pewny i sprawdzony bramkarz, świetny na linii.
1
Liverpool jest potężny w tym sezonie. Oby w końcu ograli ten real
0
Boże ale ci komentatorzy się spuszczają nad byle akcja Realu, a nad Milanem praktycznie zero jakiś zachwytów.
2
@reloaded No Maingnan to świetny bramkarz ogólnie.
0
@Zoker Niestety jednak muszę iść do pracy.
1
Ale trzeba przyznać, że taktycznie Milan dziś top.