1

@Matheu12 Perez to tam najbardziej odklejony i skłócony z każdym. Polecam odcinek Cwiakaly jak mówi o tym, że każda telewizja miała studio przedmeczowe na ulicy przed stadionem, bo Real jest skonfliktowany z La Ligą i blokuje możliwość wejścia mediów na mecz przed jego startem i media czekały na wejście na wizji w przedszkolu na przeciwko tej ich drukarki XD. Cyrk i tyle.

0

@Eto'o9 R10 Jak zawsze zakłamany burak.

1

@Zoker Na sezon przed mundialem 2026.

24

„Myślę, że dzisiaj jest to pewna forma rekompensaty dla hiszpańskiej piłki. Tylu piłkarzy, którzy nie wygrali Złotej Piłki, a na nią zasłużyło, jak Xavi, Iniesta, Iker [Casillas], Busquets i wielu innych.”

Nic dodać, nic ująć. Klasa sama w sobie.

1

@CLS63AMG Jakby nie przewalili finału LE to może tak ;)

1

@Aragorn33 Też sobie o tym myślałem. Ktoś z Realu odbiera balona, a tu pusta sala i nikogo praktycznie nie ma. Marzenie ;)

5

A Real przecież w sobotę gra na Mestalla hahaha, ale będą dymy z trybun, aż się nie mogę doczekać.

24

Nie wiem jak można stwierdzić przy Pedrim, że mógł wydawać się niewidoczny, odniosłem całkowicie inne wrażenie.
W ogóle jak na 4:0 na Bernabeu to te opisy jak zwykle zbyt surowe, ale cóż. Widzę, że tutaj macie taki styl.
Plus za ocenę sędziego, bo jest ona jak najbardziej trafna, a Madryt co ciekawe ocenia jego pracę dobrze, heh ciekawe dlaczego :).

2

@kamyk_23 A rozumiesz, że w Hiszpanii ręce w kieszeni to żaden brak szacunku? Po prostu co kraj to zwyczaj…

2

@Peciak On sam sobie zrobił kampanie, tylko że anty.

0

Ciekawe czy brazolowi teraz siądzie psycha XD

2

Nie no ale troche beka, że wychodzi Laporta odebrać statuetkę dla najlepszego klubu w sekcji żeńskiej, a gada o wygranym klasyku w sekcji męskiej XD

4

Jest mocarnie XDDD


2

@tbas Plus on powiedział, że Hiszpania nie zasługuje na mundial XD. Przecież jego tam każdy nienawidzi poza jednym obozem.

0

@TheNekro94 ratio

8

Ej bo podobno żadna lista nie istnieje @MesQueUnClub96

10

XD notatnik aż padł hahaha

0

@MesQueUnClub_87 Myślę, że to może być decyzja z góry samego Pereza

1

@Rupert_Haubica W 2020 to niestety nikt nie poleciał :/

2

Ogólnie widzę, że dużo kibiców Realu krytykuje to, że nie lecą na galę nazywając to wprost dziecinadą.
Bo prawda jest taka, że jak się coś chce bojkotować to wtedy gdy się wygrywa, a nie jak przegrywasz i się obrażasz na cały świat.

0

Ten obok Laporty nie mógł wytrzymać już XDD

2

@Sysia11 Mąż nie ściana.

7

Jeśli Rodri przyjmie tą ZP to jest zwykłym rasistą ;)

2

@Sysia11 A czy @Luciano99 wygra kiedyś twoje serce?

5

Ostatnie dni to jest totalna sielanka dla kibica Barcy. Chwilo trwaj haha

3

@Uukasz_93 Taki argument trochę z dupy mimo wszystko. Kiedyś wygrywał ZP jakiś Owen czy nawet Nedved gdzie okradli Henryego. Ronaldinho tez nie miał wybitnych statystyk gdy wygrywał ZP, Cannavaro wygrał ZP tylko i wyłącznie za mundial, nic więcej.

1

@LukaszFan @Sysia11 City odpadło w ćwierćfinale, nie półfinale.

4

Hahaha nie gadajcie, że serio Rodri wygra, a oni się splakali i nie pojechali XD

6

Xavi będzie głupcem jak wybierze United. Przecież ten klub to większy bajzel niż my po Bartomeu. To dla niego najgorsza opcja na jakikolwiek rozwój.

0

@Remi1899 Davies od 2 lat to równia pochyła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?