partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wszystko spoko, ale nie za taka pensje
1
@takisobiektos Szkoda, że z Knicks taki cwany nie był i zdobył całe 0 pkt.
1
@Kapitan hawk Po prostu chodzi mi o to, że dzisiejsze piłkarzyki(w większości) tacy już są.
15
@Kapitan hawk A u nas kapitan Araujo posypał głowę popiołem jak zawalił nam dwumecz z PSG? Jeszcze miał czelność być oburzonym, że jest w ogniu krytyki i nie miał sobie nic do zarzucenia.
2
@Kapitan hawk I mój kupon
2
Verstappen to większy buc niż swego czasu Hamilton, a myślałem że to niemożliwe. Ale cóż jaki ojciec, taki syn.
4
@ViscaelBarca2007 Był dziś trening. Wolne jest jutro i we wtorek.
0
A wczoraj mu ktoś zarzucał, że Messi nic nie pisze na temat Barcelony i się totalnie nie udziela ;). Nie pamiętam już nicku, ale 100% coś takiego widziałem.
0
@michalgajdek Kiedy można spodziewać lajwa na temat budżetu Barcelony gdy już podali liczby?
1
@MessiForeverTheBest Tylko ten co miał być ich największa gwiazdą wybrał sobie do tego najgorszy klub.
0
@MOLESTA @creative7 A Icardi?
0
A ja w meczu Inter-Juve dałem undera 2.5 XDD
0
@takisobiektos Zdążył, ale ledwo. Powinni obaj od razu podążyć na Militao i Rudigerem.
3
Ale rykłem XDD
3
@Jakchcesz Lucas i Mendy totalnie nie ogarnęli XD
0
Ale dymy w Mediolanie XD
3
Messi wtedy odpalił na dobre w 2012 roku. Ten rok był totalnie kosmiczny.
3
W Madrycie serio wierzą, że mogli wygrywać 2/3:0 do przerwy, bo oni z góry zakładają, że ich spalone nie powinni obowiązywać XD. A gdyby męczennik wtedy strzelił po tej swojej akcji to byłby gol cofnięty za faul na Pedrim. Legalnie to oni oddali jeden celny strzał w 1 połowie, JEDEN XD
0
Hahaha no tak trzeba zmienić przepisy, bo jak jest sprawiedliwie to nie dajemy rady i nam się to niepodoba. Klasyczny, typowy i durny madryt w akcji, tfu.
0
@lysy1015 No ale to wciąż jest faul.
0
@Zoker Piszesz przy jakimś kryminale w sytuacji gdzie spalony jest 2 metrowy i zawodnik to widzi.
1
Według Madrytu to PEDRI się wyrąbał TooMuchMoneyowi przed nogi i tam żadnego faulu nie było.
0
@gukwa Jedynym nieudacznikiem jesteś ty i to mocno odklejonym. Jedyne co robisz to leczysz tutaj swoje kompleksy. Mecz z psg to nam przegrał pan Araujo jak już.
8
U prześcieradeł oczywiście nie ma żadnego newsa związanego z ich hołotą na trybunach która obrażała Yamala XD
1
@gukwa To tylko jeden z przykładów. Najlepsze jak obrażasz Gundo w sumie bez powodu i się szczycisz, że masz rację.
16
Będę bardzo rozczarowany jeśli nasz klub to zostawi tak bez reakcji. Pieprzeni madryccy hipokryci na czele z tym pajacem viniciusem
0
@gukwa Ty tylko o jednym zawsze jak to wszystkich ktoś wyjaśnia. Jesteś tak toksycznym człowiekiem, że masakra.
1
@Comentateiro Po finałach każdy go kwestionował, do tego na celebracji kopiował każdego kogo się dało swoimi zachowaniami XD np. Stepha, Kobego, Garnetta czy nawet Kanyego Westa XD
Widocznie chce coś udowodnić w tym sezonie sobie, bo to on miał być gwiazdą numer 1 w Celtach a został nią Brown i krytykom.
0
@KrwawiaceoczyVEB Once a Culer, always a Culer.
0
@Xxxbarca4ever W Ferranie nie ma co odzyskiwać, on zawsze był cienki.