0

Nawet nie wiedziałem, że w tym roku wychodzi Gladiator 2. Ciekawe czy chociaż trochę dowiezie.

0

@Pnog37 To też, a jeśli Manita to kto ją dopełni?

4

@killingjoker101 Albo nie będą wykorzystywać.

5

Powoli już ciężko mi usiedzieć. Myśli kto zagra Olmo czy Fermin. Jak zagra taktycznie Real, odda piłkę, czy o nią powalczy. Tak wiele pytań, no i ta morda viniciusa...

0

@Murazor I o wiele więcej szans, a nic nie pokazuje.

0

Ktoś komentuje na Canal+ a kto na Eleven?

1

A Ferran nie zagrożony?

1

@Kgorecki2500 Wczoraj rano był jeszcze 2.85 chyba

0

@zadafcb Niedobrze…

0

@FcPortoFan1999 To zupełnie inna sytuacja. Nie ma co jej porównywać. Bronny jest po prostu za słaby na NBA

3

Też nie mamy takiej wątpliwości Panie Inigo ;)

0

@Remi1899 Skąd to przekonanie?

0

@FcPortoFan1999 Wtedy ojciec się za bardzo mieszał

1

Ma ktoś to zdjęcie Pedriego z Gavim jak mu przekazuje opaskę kapitana w rozdzielczości 1920x1080?

0

@FcPortoFan1999 Przecież Lonzo potrafi grać w koszykówkę i to bardzo dobrze.

0

@Encore Szybko poszło XD

1

@Criss18Barca Waluty ci się powaliły?

0

@Lola120 Ja 2 lata temu pisałem inżynierkę i z chatu nie wykryło.

3

Odpowiadając, tak jest nim.

0

@michalgajdek Rozumiem

0

@michalgajdek No, ale to nie lepiej od razu wrzucić całość jak już bedzie gotowa?

0

@Encore Zobaczymy w PO

0

Dlaczego nie możecie od razu wrzuci pełnej konferencji tylko ją dzielicie? To jest takie irytujące.

0

@Borneo Chiny zjadły Europę w technologii, którą Europa chciała podbić świat.

3

@draxidox Myślisz, że wprowadzenie ograniczeń wyeliminuje ci idiotów i już nigdy nie ujrzysz takiego filmiku? Zejdź na ziemię.

No i co ma prędkość do tego filmiku akurat? Bo ktoś go wyprzedził to jest powód żeby się zatrzymywać i stwarzać jeszcze większe zagrożenie? XD

0

@Arden Fakty są takie, że od kilku lat Davies się nie rozwija piłkarsko, a nawet się cofa. Jest mocno pod formą.

0

@fart 2 kozaków, 1 odklejeniec.

2

@Wasacz_ Zarzeczny to był the best. Mega go brakuje, gość był jedyny w swoim rodzaju XD.

10

Wtf, czemu przy Ferminie mam ocenę 2.5? Coś się musiało przesunąć bo mu dawalem 7.5

W ogóle użytkownicy też powinni mieć opcję wystawienia braku oceny, tak jak ma Fati, Gavi i Pau.

8

Rozumiem, że tylko po to aby go sprzedać latem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?