partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet nie wiedziałem, że w tym roku wychodzi Gladiator 2. Ciekawe czy chociaż trochę dowiezie.
0
@Pnog37 To też, a jeśli Manita to kto ją dopełni?
4
@killingjoker101 Albo nie będą wykorzystywać.
5
Powoli już ciężko mi usiedzieć. Myśli kto zagra Olmo czy Fermin. Jak zagra taktycznie Real, odda piłkę, czy o nią powalczy. Tak wiele pytań, no i ta morda viniciusa...
0
@Murazor I o wiele więcej szans, a nic nie pokazuje.
0
Ktoś komentuje na Canal+ a kto na Eleven?
1
A Ferran nie zagrożony?
1
@Kgorecki2500 Wczoraj rano był jeszcze 2.85 chyba
0
@zadafcb Niedobrze…
0
@FcPortoFan1999 To zupełnie inna sytuacja. Nie ma co jej porównywać. Bronny jest po prostu za słaby na NBA
3
Też nie mamy takiej wątpliwości Panie Inigo ;)
0
@Remi1899 Skąd to przekonanie?
0
@FcPortoFan1999 Wtedy ojciec się za bardzo mieszał
1
Ma ktoś to zdjęcie Pedriego z Gavim jak mu przekazuje opaskę kapitana w rozdzielczości 1920x1080?
0
@FcPortoFan1999 Przecież Lonzo potrafi grać w koszykówkę i to bardzo dobrze.
0
@Encore Szybko poszło XD
1
@Criss18Barca Waluty ci się powaliły?
0
@Lola120 Ja 2 lata temu pisałem inżynierkę i z chatu nie wykryło.
3
Odpowiadając, tak jest nim.
0
@michalgajdek Rozumiem
0
@michalgajdek No, ale to nie lepiej od razu wrzucić całość jak już bedzie gotowa?
0
@Encore Zobaczymy w PO
0
Dlaczego nie możecie od razu wrzuci pełnej konferencji tylko ją dzielicie? To jest takie irytujące.
0
@Borneo Chiny zjadły Europę w technologii, którą Europa chciała podbić świat.
3
@draxidox Myślisz, że wprowadzenie ograniczeń wyeliminuje ci idiotów i już nigdy nie ujrzysz takiego filmiku? Zejdź na ziemię.
No i co ma prędkość do tego filmiku akurat? Bo ktoś go wyprzedził to jest powód żeby się zatrzymywać i stwarzać jeszcze większe zagrożenie? XD
0
@Arden Fakty są takie, że od kilku lat Davies się nie rozwija piłkarsko, a nawet się cofa. Jest mocno pod formą.
0
@fart 2 kozaków, 1 odklejeniec.
2
@Wasacz_ Zarzeczny to był the best. Mega go brakuje, gość był jedyny w swoim rodzaju XD.
10
Wtf, czemu przy Ferminie mam ocenę 2.5? Coś się musiało przesunąć bo mu dawalem 7.5
W ogóle użytkownicy też powinni mieć opcję wystawienia braku oceny, tak jak ma Fati, Gavi i Pau.
8
Rozumiem, że tylko po to aby go sprzedać latem?