partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takie mecze to ja rozumiem.
0
Mógł podawać ehhh
0
@Thaarg Ale Yamala można oszczędzić
0
Dla Flicka rotacja to coś obcego
1
@jakub1906 Raków też zawalił. Mi też ŁKS zjeba*
Jednak Raków nie XD
2
@Sulimo Jest jeszcze Lech Poznań kiedy gra z nożem na gardle walcząc o mistrzostwo ;)
2
W Liverpoolu taki Diaz nawet nie ma pierwszego składu.
1
@Arden Szansa dla nich na ucieczkę z reżimu ;)
0
@bartas97 Ciekawe kiedy wrócimy do nominałów przed 89 ;)
1
Ta bramka Leo na 6:2, poezja jako cała akcja.
0
@Danny Gaucho A Krisztianu?
0
@hubertbro17 Co ty pieprzysz XD
1
@4drian0 Kurtuła jest obecnie ich najlepszym zawodnikiem. Gość robi nieprawdopodobną robotę.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Liverpool też fajnie wygląda. Bayern ciężko ocenić, bundes to ogórkowa liga.
0
Odkąd do Realu przyszedł Zidane za pierwszym razem jako trener, czyli już ponad 8 lat, to chyba podpisali tam jakiś pakt z diabłem na wieczność. Bo to jest niemożliwe żeby ten klub miał tyle farta przez tyle lat nieprzerwanie.
0
@tbas U nas też niedługo będzie całkiem nieźle.
2
@norbi77 Jego nowa rola to bycie duchem na boisku.
0
Udane mecze w Alonso można było policzyć na palcach jednej ręki, a w Celcie wygląda jak dobry piłkarz.
0
Znowu ten Kurtuła ehhh
0
Za bardzo się Celta otworzyła i są tego skutki.
2
W ogóle Ćwiąkała komentujący mecz Realu mówiący, że najbardziej irytującym zawodnikiem w lidze dla sędziów musi być Aspas to niezły żart :)
1
Znowu ten Real gra w ataku jedną wielką srake, ale w obronie są dość solidni. No i ten Kurtuła który co mecz broni przynajmniej jedną piłkę, której obronić prawa nie ma. I to jest właśnie coś czego nam na ten moment brakuje i może być decydujące w klasyku i ogólnie w walce o ligę.
0
Ja jebe, on tego nie trafił. To właśnie znaczy mieć bramkarza, a my na najbliższe mecze z ręcznikiem
6
No to czekamy na lajwa od Pana Błażeja i Pana Michała ;)
2
Kij w mrowisko włożony.
Nie rozumiem tej decyzji, następne mecze to Bayern i Real, nie wyobrażam sobie ich z Pena na bramce, a Sevilla to byłaby rozgrzewka dla Wojtka.
0
Ciekawe czy Fabs kiedyś zostanie naszym trenerem ;)
0
@MeAndSwan https://dorawastore.pl/pl/p/Jordan-1-Retro-High-x-Dior/1901
0
Komentarz usunięty
0
1. Z ciekawości, ile socio ma Real? Pewnie więcej niż te 130 tysięcy co my.
2. Ile kosztuje taka składka aby zostać socio? W sensie ile trzeba płacić co rok?
0
@MeAndSwan Widzę oferty po 30-60k