1

Takie mecze to ja rozumiem.

0

Mógł podawać ehhh

0

@Thaarg Ale Yamala można oszczędzić

0

Dla Flicka rotacja to coś obcego

1

@jakub1906 Raków też zawalił. Mi też ŁKS zjeba*
Jednak Raków nie XD

2

@Sulimo Jest jeszcze Lech Poznań kiedy gra z nożem na gardle walcząc o mistrzostwo ;)

2

W Liverpoolu taki Diaz nawet nie ma pierwszego składu.

1

@Arden Szansa dla nich na ucieczkę z reżimu ;)

0

@bartas97 Ciekawe kiedy wrócimy do nominałów przed 89 ;)

1

Ta bramka Leo na 6:2, poezja jako cała akcja.

0

@Danny Gaucho A Krisztianu?

0

@hubertbro17 Co ty pieprzysz XD

1

@4drian0 Kurtuła jest obecnie ich najlepszym zawodnikiem. Gość robi nieprawdopodobną robotę.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Liverpool też fajnie wygląda. Bayern ciężko ocenić, bundes to ogórkowa liga.

0

Odkąd do Realu przyszedł Zidane za pierwszym razem jako trener, czyli już ponad 8 lat, to chyba podpisali tam jakiś pakt z diabłem na wieczność. Bo to jest niemożliwe żeby ten klub miał tyle farta przez tyle lat nieprzerwanie.

0

@tbas U nas też niedługo będzie całkiem nieźle.

2

@norbi77 Jego nowa rola to bycie duchem na boisku.

0

Udane mecze w Alonso można było policzyć na palcach jednej ręki, a w Celcie wygląda jak dobry piłkarz.

0

Znowu ten Kurtuła ehhh

0

Za bardzo się Celta otworzyła i są tego skutki.

2

W ogóle Ćwiąkała komentujący mecz Realu mówiący, że najbardziej irytującym zawodnikiem w lidze dla sędziów musi być Aspas to niezły żart :)

1

Znowu ten Real gra w ataku jedną wielką srake, ale w obronie są dość solidni. No i ten Kurtuła który co mecz broni przynajmniej jedną piłkę, której obronić prawa nie ma. I to jest właśnie coś czego nam na ten moment brakuje i może być decydujące w klasyku i ogólnie w walce o ligę.

0

Ja jebe, on tego nie trafił. To właśnie znaczy mieć bramkarza, a my na najbliższe mecze z ręcznikiem

6

No to czekamy na lajwa od Pana Błażeja i Pana Michała ;)

2

Kij w mrowisko włożony.
Nie rozumiem tej decyzji, następne mecze to Bayern i Real, nie wyobrażam sobie ich z Pena na bramce, a Sevilla to byłaby rozgrzewka dla Wojtka.

0

Ciekawe czy Fabs kiedyś zostanie naszym trenerem ;)

0

Komentarz usunięty

0

1. Z ciekawości, ile socio ma Real? Pewnie więcej niż te 130 tysięcy co my.
2. Ile kosztuje taka składka aby zostać socio? W sensie ile trzeba płacić co rok?

0

@MeAndSwan Widzę oferty po 30-60k

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?