partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ToWinaSedziego Jutro oprócz nas wcale nie lepiej.
1
@MalanFCB Bez bez obsługi będzie niegroźny
3
@AnsuLamine Wymęczone zwycięstwo
3
@esem91 Za to mu płacą
0
Musiala w zagra w środę czy nie?
1
@MesQueUnClub_87 To polecam, świetna giera.
0
@xVENUMx Przyklejałem i piłem na zmianę. Jeden kafelek jedna lufa, drugi kafelek dwie lufy. Kładę trzeci kafelek to wypijam trzy lufy, i tak do końca ściany, aż urwał mi się film. Jak się ocknąłem to było już za późno. Patrzę, no żesz kur** mać, niby u obcego a zrobiłem jak u siebie.
0
@Encore Randle w PO nie daje rady psychicznie i mówię to jako fan Knicks. Do tego lubi holować piłkę i nie grał rok w kosza.
0
@Ojciec5tkidzieci Jak można kłamać, że się pracowało w maku? W jakim celu? XD
5
@MesQueUnClub_87 Racuchy
0
@MesQueUnClub_87 Ale on nie sprawuje się normalnie
4
Ten brak karnego po ręce to była bardziej wina Varu aniżeli głównego arbitra. Miał prawo tego nie zauważyć.
1
Zakładając, że wszyscy są w formie i dostępni to ciekawe jakby wyglądała nasza Once de gala w pomocy? Raphinha by pewnie wtedy poszedł na znów na „lewą” Pedri jest nie do ruszenia, to na pewno ale co dalej? Kłopot bogactwa(w końcu)
0
@SelloutCrowd Co jest nie tak z naszym składem?
1
@zadafcb Liczę, że Yankesi w końcu wygrają ten tytuł.
3
@kulek22 A Pedri w sumie też w pressingu zapieprza jak za dwóch.
4
@Coutinho007 Na lepsze wyszło. Xavi by jeszcze go popsuł, jak Forta po pewnym czasie.
1
@macio_944 Dokładnie o to mi chodziło ;)
42
No i wymowne też to, że od razu po wejściu pierwsze co zrobił to kosa w rywala. Cały Gavi XD
0
@ViscaelBarca2007 Bramkarz, lewe skrzydło, lewa obrona, napastnik.
0
@macio_944 Nie mówię, że postawimy autobus, ale bardziej bym się spodziewał ustawienia na 30 metrze, a nie 50 XD
6
@zodiak_10 Co ciekawe jak odejmiesz z tego grona Bellinghama to liczba dalej wynosi 11.
0
@Pedri16Future Czeski remis
0
@Eto'o9 R10 Tyle lat kariery Messiego zmarnowane ehhh, z topowymi trenerami i normalnym zarządem byśmy wycisnęli znacznie więcej lig mistrzów
3
Dużo tu obaw o wysoką linię obrony, ale myślę że Flick wie co robi i nie jest takim wariatem żeby zagrać tak samo przeciwko Bayernowi i Realowi.
3
No i czemu on nie wyszedł? Ja jebe i oczywiście też bez obrony. Co za ręcznik.
0
@NoswaR Fati już chyba bez sił. Nie jest gotów na 90 minut.
3
Pedri jest fantastyczny. Przypominam, że był okres w którym niektórzy go tu sprzedawali :)
0
Komentarz usunięty
1
Szkoda mi go, widać że bardzo chciałby tego gola zdobyć.