2

@ToWinaSedziego Jutro oprócz nas wcale nie lepiej.

1

@MalanFCB Bez bez obsługi będzie niegroźny

3

@AnsuLamine Wymęczone zwycięstwo

3

@esem91 Za to mu płacą

0

Musiala w zagra w środę czy nie?

1

@MesQueUnClub_87 To polecam, świetna giera.

0

@xVENUMx Przyklejałem i piłem na zmianę. Jeden kafelek jedna lufa, drugi kafelek dwie lufy. Kładę trzeci kafelek to wypijam trzy lufy, i tak do końca ściany, aż urwał mi się film. Jak się ocknąłem to było już za późno. Patrzę, no żesz kur** mać, niby u obcego a zrobiłem jak u siebie.

0

@Encore Randle w PO nie daje rady psychicznie i mówię to jako fan Knicks. Do tego lubi holować piłkę i nie grał rok w kosza.

0

@Ojciec5tkidzieci Jak można kłamać, że się pracowało w maku? W jakim celu? XD

5

0

@MesQueUnClub_87 Ale on nie sprawuje się normalnie

4

Ten brak karnego po ręce to była bardziej wina Varu aniżeli głównego arbitra. Miał prawo tego nie zauważyć.

1

Zakładając, że wszyscy są w formie i dostępni to ciekawe jakby wyglądała nasza Once de gala w pomocy? Raphinha by pewnie wtedy poszedł na znów na „lewą” Pedri jest nie do ruszenia, to na pewno ale co dalej? Kłopot bogactwa(w końcu)

0

@SelloutCrowd Co jest nie tak z naszym składem?

1

@zadafcb Liczę, że Yankesi w końcu wygrają ten tytuł.

3

@kulek22 A Pedri w sumie też w pressingu zapieprza jak za dwóch.

4

@Coutinho007 Na lepsze wyszło. Xavi by jeszcze go popsuł, jak Forta po pewnym czasie.

1

@macio_944 Dokładnie o to mi chodziło ;)

42

No i wymowne też to, że od razu po wejściu pierwsze co zrobił to kosa w rywala. Cały Gavi XD

0

@ViscaelBarca2007 Bramkarz, lewe skrzydło, lewa obrona, napastnik.

0

@macio_944 Nie mówię, że postawimy autobus, ale bardziej bym się spodziewał ustawienia na 30 metrze, a nie 50 XD

6

@zodiak_10 Co ciekawe jak odejmiesz z tego grona Bellinghama to liczba dalej wynosi 11.

0

@Pedri16Future Czeski remis

0

@Eto'o9 R10 Tyle lat kariery Messiego zmarnowane ehhh, z topowymi trenerami i normalnym zarządem byśmy wycisnęli znacznie więcej lig mistrzów

3

Dużo tu obaw o wysoką linię obrony, ale myślę że Flick wie co robi i nie jest takim wariatem żeby zagrać tak samo przeciwko Bayernowi i Realowi.

3

No i czemu on nie wyszedł? Ja jebe i oczywiście też bez obrony. Co za ręcznik.

0

@NoswaR Fati już chyba bez sił. Nie jest gotów na 90 minut.

3

Pedri jest fantastyczny. Przypominam, że był okres w którym niektórzy go tu sprzedawali :)

0

Komentarz usunięty

1

Szkoda mi go, widać że bardzo chciałby tego gola zdobyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?