partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Penalti a favor del madrid
1
@barcelonaLM Idol
2
@zadafcb Jedyny logiczny wybór
1
@Arden #grzejemy
3
Podobno Szczęsny tylko po to wznowił karierę, aby pograć w rękawicach power keeper
4
Cruyff zostawił nam tutaj takie dziedzictwo, że chwała mu na wieki.
1
@tristan87 Pójdzie do Como.
0
To są ceny za karnet rocznie czy miesięcznie?
0
Inaki Pena XD
6
@Comentateiro Garcia to dalej nie poziom na Barce.
0
@kanver_ Militao też nie jedzie
5
Kolejną magiczną kontuzja zawodnika Realu tylko na mecze kadry? Niesamowici są…
2
@Kapitan hawk Dobrze, że dziś sobie odpuściłem obstawianie.
0
Komentarz usunięty
11
Pewnie dalej się łudzę ale dziś Fati mi się nawet podobał. Coś tam próbował, dwa groźne strzały, był blisko gola. Też dużo schodzi do rozegrania jakby Flick mu kazał aby zdobył więcej czucia z piłką. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Najbardziej jest widoczny ten brak szybkości, oby się w tym poprawił.
7
Ten Pena to jest niezły agent. Gość pomylił dyscypliny i myśli, że gra w siatkówkę.
0
Ale po co ten Eric
2
Czemu my gramy w tych brzydkich strojach zamiast tych czarnych wyjazdówek.
1
Jakim cudem ktoś taki jak Evans dalej gra w pierwszym składzie United. Ten klub to taki mem XD
0
@Pnog37 A mimo to on dalej gra w pierwszym składzie.
0
No i w sumie pomijając Fatiego, to przecież Pau Victor też gra lepiej od Ferrana na tym skrzydle.
0
W ogóle bez Carvajala Real ma w ogóle jakiegoś swojego reprezentanta w kadrze?
3
@sergio5 A to wszystko podsumował stary komuch. On sam nie lepszy.
32
Tak, tak. Pierw Mbappe nie jedzie na kadrę, bo zmęczony i kontuzja żeby po powołaniach wyjść w pierwszym składzie. Teraz pewnie widmo uraz żeby im kolejna gwiazda nie pojechała na kadrę. Skończy się przerwa to nagle magicznie wszyscy zdrowi. Ale to są krętacze...
5
@BorzyKrzys Ale nie w tej sytuacji. Carvajal mógłby być świeżutki i wypoczęty jak nigdy, ale w tej sytuacji efekt byłby zawsze taki sam.
2
Mierdy męczą te bułe, ale niestety punktują. Ich obrona wygląda solidnie.
0
Gdyby nie ten fartowny rykoszet tu tutaj byłoby dalej 0-0
10
Liczę bardzo mocno, że kiedyś karma dopadnie Rudigera za to jakim jest chamem i burakiem.
2
Bez jaj, że Lech mi uwali kupon z Motorem u siebie…
19
Villarreal gra, Real strzela. Klasyk